Дівчата, примети були ...пам´ятаєте, тут ще пости були про те, що на НГ в Україні впало мінімум 4 ялинки. Я теж пост робила, але мене "добрі" забанили. Я тоді ще казала, що нас чекає велика біда. Але про війну ніхто не думав. Думали більше про економічне падіння. Ялинки точно впали у Києві, Маріуполі, Лебедині і ще одне пгт було. Плюс 14 січня з храму Софіїї Київської упав хрест. Це дуже поганий був знак. Нічого так просто не буває.Нас попереджало усе. Просто хтось бачить це, а хтось ні.
Майстерня домашнього текстилю• 12 марта 2022
Ответ дляok1904
Так ото ж. В мене достатньо банок, то не біда, просто за даа тижні, щоб дві банки без зусиль вийшли з ладу, ге памятаю такого, може була стара дуже, бо ґ в мене банки навіть 80х років виробництва. Банки не купую, користуюся запасами.
А в мене в перший день війни йобнулась скляна кришка від сковорідки великої. І взяла і розбилась, більше великих кришок нема, неудобно теперача. Скільки вона в мене падала, і на вогонь клала, ціла залишалась, а тут раз і всьо. Прімета - як були руки з жопи, так і война не помогла їх виправити.
Ответ дляsvetlapanna
Ну так и исчез, а не погиб.Там версия за уши притянута
А сколько навровал яньік и Саша-столотолог думаю, ни для кого не секрет .
И исчез явно не с пустьіми руками
Кстати, я тоже знала человека,которьій с младшим бьіл знаком лично, он говорил, что тот самьій нормальньій, как и Вам озвучили.
И он политику терпеть не мог
И исчез явно не с пустьіми руками
И он политику терпеть не мог
При том я знала эти намерения до событий на Байкале и новость о Байкале поняла : получилось у чувака исчезнуть.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
От я ж про що,середньовіччя воно таке по прикметам як за компасом. Я лиш погоду вмію передбачати трошки, колись цим цікавилася, ще в школі. Моя болотна черепаха ще кріпко спить, то це ще холодно довго буде, вона просипається, коли нічні температиру добре йдуть в +.
Ответ дляok1904
А я по коту погоду вгадую, по тому, як він лежить.
svetlapanna• 12 марта 2022
Ответ дляok1904
Да именно так, он мог помогать ребятам ковыряться в машине, пропадал днями на сто, а янык и брат-стоматолог вели себя как цари, а все окружающие чернь, унижали сильно людей
О да, за любовь к машинам отдельная тема, тоже говорили.
В моей,увы, прошлой уже жизни((
А янык старший очень роскошь любил, со всей Украины дань брал и о золотом унитазе не сказка .И как было трусливое, так и трусливо сбежало , не боролось за страну, а за жопу свою
В моей,увы, прошлой уже жизни((
Allka- skakalka• 12 марта 2022
Ответ дляliliyaya
А мне 22 приснилось что я выплюнула один зуб, потом второй, потом целую жменю, но без крови. и стою смотрю на эту жменю и понимаю что у меня выпали зубы с левой части челюсти. утром проснулась с тревогой и плохим предчувствием. и поехала в то же утро заправила полный бак, сама не знаю для чего
О ,и мне накануне зубы приснились ,вроде бы прогнили ,прям с дырками и шатаются и десна слабые ,кровоточат .
Я ещё и про себя подумала ,ложилась спать с хорошими зубами , что такое ? .
Ответ дляsvetlapanna
В моей,увы, прошлой уже жизни((
Ну от, ми різні і джерела інфи різні, а інфа та сама .
Allka- skakalka• 12 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Напомните плиз что такое Дубно ?
И как это взаимосвязано
Город в Ровенской обл
svetlapanna• 12 марта 2022
Ответ дляok1904
Та так) Головне, зі всього зробити свої висновки..
Natalia505• 12 марта 2022
Ответ дляЛорисель
Та вже пізно. Тут вде чисті факти. Особливо про хрест. Я не дуже забобонна. В пусті відра і чорних котів не вірю. Але падіння хреста це не просто так
Уже поставили назад.
Natalia505• 12 марта 2022
Ответ дляЕлена1265
Было бы неплохо, если бы песня Ленинграда была пророческая ….
Це точно, хай горять.
Galina_lll• 12 марта 2022
Ответ дляКатя Герман
Откуда вы?
Давайте думать про всю Украину.
Перед войной мужу приснилось, как все гудело и на Мариуполь летели черные самолеты. Дня через три все началось.
Недавно он мне говорил, что ему тоже снилось чистое спокойное море. Значит скоро все будет хорошо.
Ответ дляufkbyf2603
Давайте думать про всю Украину.
+++
Колись я була в Софії Київській під час реставрації (років18- 20 назад) один реставратор показував мені як реставрують Оранту і науковець сказав, що за старими джерелами, якщо Софія Київська не ушкоджена, то Україну не зламати, Оранта на захисті . Згадайте, що після авіаудару по Бабиному Яру дуже боялися , щоб не пошкодили Софію Київську.
tanitabonita• 12 марта 2022
Ответ дляliliyaya
Аналогично. Снилось, что зубы шатаются и я кусками достаю их изо рта. С левой стороны. Без крови. Я тогда подумала - к неприятностям. Оказалось - беда((
Ответ дляtanitabonita
Да( я, когда началась война, сразу вспомнила этот сон(
еще подумала хоть бы левобережную часть не оттяпали(
у меня сны часто вещие. и я всегда обращаю на них внимание.