чир• 16 марта 2022

Тарута пишет, драм. театр Мариуполь

Сергій Тарута – Sergiy Taruta
2 години тому просто в серце Маріуполя – Драматичний театр – рашисти скинули надпотужну бомбу.

Там ховалась від обстрілів величезна кількість містян, скільки під завалами загиблих – невідомо. Зараз йдуть жорстокі бої. Ніхто не може дістатися до завалів, ми не знаємо, чи є вцілілі. І найстрашніше – не можемо їх з-під завалів дістати. Багато маріупольців ховались в театрі з маленькими дітьми! Бомбосховище також засипано, там також люди, дітки!

Це театр, в якому йшли вистави російською мовою, це прихисток, в якому рятувались від безперервних обстрілів жителі блокадного Маріуполя.

Світ зобов’язаний почути крики, стогін, голосіння маріупольців, яких живцем поховали під завалами!
Поширюйте, говоріть, закликайте врятувати Маріуполь!

З іншого боку, ми беремо на себе зобов’язання. Перед тими, хто загинув, і тими, хто вижив під рашистськими бомбардуваннями.
Зобов’язання знайти кожного льотчика, який скидав на Маріуполь й інші українські міста бомби. Ми знайдемо кожного. Знайдемо і знищимо. Ми не зупинимось, доки хоч один із них дихає. Ми зітремо з лиця кожного. Це наш святий обов’язок!

https://www.facebook.com/taruta/posts/505806857579...
Lovekisses44• 17 марта 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Вот именно. Весь мир просто стоит и смотрит как Мариуполь и Харьков сносят с лица земли.ниче , будет и на их улице «праздник» .если сейчас не остановят этих бракованных, то и на Европу бомбы посыпятся. Оно ж безумное
Европа потеряла интерес к нам, слышу из разных стран одно и то же: война это плохо, но и нам достается, бензин так сильно подорожал...

Еленка14• 17 марта 2022
Ответ дляvolkswagen_2012
Не была в Мариуполе, но там что ли круглый год деревья зелёные? Или там только хвоя?
Когда деревья зелёные, это выглядит так:
Kristal2013• 17 марта 2022
Ответ дляvolkswagen_2012
Это снимок со спутника. До обстрела.
n.semenova• 17 марта 2022
Ответ дляviki_33
Я видела несколько дней назад новости об этом театре и что там люди.Еще подумала какого хрена это показывать,идиоты.Если не ошибаюсь то по телику репортаж показывали.Это 100%
Муж говорит актеры были и говорили тоже , почему это показывают??за такое зажать надо.
n.semenova• 17 марта 2022
Ответ дляviki_33
Девочки,не матюкайте мужика.До этого показывали видео с этого театра и людей.Идиоты сами сдали
Во время войны СМИ как-то должны быть наказуемы.Даже когда детей воровали в мирное время , нельзя было разглашать тайнау следствиея.А тут такое,суки.
n.semenova• 17 марта 2022
Ответ дляalena_alis
была сбита ракета эта! если б не сбили, то упала в другом месте с гораздо большим количеством жертв. А обстреливают всегда больше как раз в дни переговоров и прочее.
Про направление крыльев - вообще бред пишите.
Не бред,там выше видео - много непонятного.
n.semenova• 17 марта 2022
Ответ дляМирослава_
Не там ворогів шукаєте. Можна так само звинувати тих, хто там ховався від бомб - чого типу там, а не в іншому місці. Ніхто не знав, що то такі сволоти і вони таку потужну бомбу скинуть, що там все як картковий домик складеться. Якби канали знали, що так буде, то 200 разів би запікали того чоловіка. Просто у наших головах не вкладається, що можна бути настільки жорстокими. Ми ніколи не воювали, тепер знаємо, що цим фашистам ніякої інфи не давати. Уроди!!
Посмотрите Харьков,Ирпень Бучу,вы не верите что они могли на 1500 скинуть бомбу?
Я уже верю что могут ядерную запустить,и не надо говорить что там не один человек нажимает,там все фашисты, им похрен, могут на все пойти.