«Після страшної ночі невідомості на ранок 22-го дня війни нарешті хороші новини з Маріуполя!
Бомбосховище Драматичного Театру витримало. Завали почали розбирати, люди виходять живі!»
Ответ дляIfsogirl
Блин, а зачем ставят?? Наоборот же есть смысл подальше от людей ее?
Ви не знаєте, ця людина яка написала теж не знає чи так було чи ні. Аби нагнітати тільки і настроювати проти українських військових. Самі люди не думаю що ховались би поблизу такого. Якщо самі люди не знали то звідки б знала « советчица». Бабка бабці сказала.
Це надзвичайна новина!!!
А тепер зайдіть в цю тему і напишіть в ній хоч крапку .
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3117497
Kristal2013• 17 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Допомагає поширювати інформацію. Я голосую за те, щоб в старшій школі і в вузах викладали етику поведінки під час воєнного стану. І прийняти закон про покарання за розголошення інформації, що може привести до нападу ворога.
В вы храбрая только автора обвинять в распостранении инфы? Пойдите, к примеру, к Таруте и насрите ему там. И не только к нему.
Ответ дляМирослава_
мені також здається, що напевно не всі вижили, бо після бомб там такі воронки робилися на 6 метрів в глибину. А це була це більша бомба.
Але сам факт, що є люди живі - це щастя!!!
Я читала в инсте аккаунт бездомные, там профи советы даёт. Так вот он сказал что прямой удар выдерживает метро и бомбоубежище.
Invictusgirl• 17 марта 2022
Ответ дляKristal2013
Значит автору нельзя темы строчить (бо вы так решили), а к примеру Таруте можно? Чего вы к нему не пойдете и не насрете на страничке. Автор поделилась новостью, которой в инете полно и до нее.
Господи,читать не умеете ?
Нельзя этого делать
Никому нельзя
Это опасно для людей этих бедных
Уже разнесли и раструбили везде
Нельзя этого делать
Никому нельзя
Это опасно для людей этих бедных
Уже разнесли и раструбили везде
Майстерня домашнього текстилю• 17 марта 2022
Ответ дляsnejs
Удалено администрацией...
Та Ви шо? Серйозно?
Ответ дляIfsogirl
Так разве не в приоритете именно сохранение жизни людей? Иначе можно просто было бы разбомбить все оккупированные города, не различая своих и чужих. Или вы хотите сказать, что задача номер 1 это выбить врага, а с людьми как повезёт?
Я думаю, что, наверное, так и есть отчасти...
Мирослава_• 17 марта 2022
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
Жодного доказу не бачила, щоб наші техніку свою ставили біля скупчень людей. Навіть на фото, де драм театр із написом діти немає жодної техніки.
А от рашисти люблять таке робити
Korsika999• 17 марта 2022
Ответ дляIfsogirl
Удалено администрацией...
Kristal2013• 17 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Господи,читать не умеете ?
Нельзя этого делать
Никому нельзя
Это опасно для людей этих бедных
Уже разнесли и раструбили везде
Нельзя этого делать
Никому нельзя
Это опасно для людей этих бедных
Уже разнесли и раструбили везде
В отличии от вас, я читать умеете. А вот вы и вам подобные накинулась на автора, хотя она не написала ничего нового, что было написано до нее на других ресурсах.
Ответ дляdarsi
А как вы думаете город оборонять? Так всегда делается. Просто в других городах есть возможность мирным покинуть его. А здесь…
Я раньше вообще не думала, как город оборонять. Но если логически, то наверное возить орудия по местам, где в основном промзона, а не ставить в месте, куда добрались и спрятались пара сотен полуживых детей и женщин?
Мирослава_• 17 марта 2022
Ответ дляsnejs
Удалено администрацией...
Так рашисти в своїй статті написали, що більше 1000 мирних людей в драм театрі охороняли 12 азовців. Це що? Вони 12 азовців вирішили завалити убивши більше 1000 мирних? Це що за ідіотизм?
Ответ дляyuyarosh
Я не утверждаю. Я задала вопрос - зачем так делать?
Ответ дляМирослава_
А от рашисти люблять таке робити
І головне, люди підхвачуютт і розповсюджують це.
Пам´ятаю тему про пологовий, як почали там писати: ніхто не помер, і взагалі, пустий був. І одного забанили, тоді другого. А падлюки лайків більше 20 поставило під сепаратисткими постами
наскільки в нас піддаються дезінформації.
Invictusgirl• 17 марта 2022
Ответ дляKristal2013
Она способствует распространению информации,которая сейчас является опасной
Опасной во время эвакуирования людей
Неужели это не ясно ?
Когда их эвакуируют,можно писать сколько угодно
Но зачем сейчас пособничать врагу ?
Тарута преступник,что такое несёт в массы
Так давайте и мы будем уподобляться ?
Опасной во время эвакуирования людей
Неужели это не ясно ?
Но зачем сейчас пособничать врагу ?
Так давайте и мы будем уподобляться ?
Korsika999• 17 марта 2022
Ответ дляМирослава_
А от рашисти люблять таке робити
Я теж особисто не бачила. Але спілкувалась с тими, хто бачив.
Не виправдовую рашистів, але наші новини потребно теж прискіпливо фільтрувати
Natalia Salkova• 17 марта 2022
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
Не говорите ерунды! Даже на видео, что люди мимо проходят, после бомбежки, там нет никакой военной техники.
vasilisaya• 17 марта 2022
Ответ дляToonika
Я пессимист. Не верю, что все там живы. Прямое попадание, девы!
Уже замечала, как у нас все красиво подают...
Слишком много диверсантов развелось, прям в точку попадания...
My_everything• 17 марта 2022
Ответ дляsnejs
Удалено администрацией...
Серьезно ? Расскажите это Харькову, Чернигову и другим городам где целенаправленно убивают мирных. В Чернигове очередь за хлебом расстреляли.
Девочки остальные, думайте, что пишете когда поливаете овном нашу армию - тут сидит 30% убийц из параши и подливают масла в огонь.
Мирослава_• 17 марта 2022
Ответ дляЕленка14
Згідна з Вами. Інформаційна війна продовжується. Нам треба фільтрувати інфу. У ВСУ служать в тому числі і люди, чиї рідні зараз у Маріуполі. Основне завдання ВСУ - це знищити ворога та захистити мирне населення і давайте не паплюжити їх. Після війни - хочете - вискажете все що Ви про них думаєте. Але ми зараз не на війні - ми не знаємо те, що вони відчувають, де сплять, що їдять чи мають що їсти, пити чи висипаються. І при цьому вони повинні тримати свіжий розум і мочити ворогів і ще й рятувати цивільних. Це те в чому ми повинні зараз їх підтримувати. Після війни - паплюжте скільки влізе, якщо матимете на те право.
Ответ дляIfsogirl
Ви задали питання, на чиюсь здогадку, а далі по сплаченому телефону понеслось. Я про це. Якби наші військові робили щось не так, то параша не здулась би. Вони хотіли б зробити чисто все, що б не отримати стільки негативу і санкцій. Але не вийшло захопити, ніхто їх тут не хоче. Тому вони показали своє справжнє обличчя. Є обьєкти по яким гатять і біля них 100% нічого немає військового. Вони застосовують заборонені боєприпаси! Чим їх можна оправдати??? Тим що Азов десь ховався? Їм немає оправдання!!!
Мирослава_• 17 марта 2022
Ответ дляKorsika999
То якщо не бачили, то не розповсюджуйте. Хтось бачив, це як на заборі написано. Я бачу (і є фото та відео), де бомби і ракети падають на житлові, де і близько не зачепило навіть техніку наших.
Korsika999• 17 марта 2022
Ответ дляМирослава_
Да, бомбят жилые дома. Это правда. Логики в этом нет никакой
Coffee is Love• 17 марта 2022
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
А где здесь орудия? И даже ели орудия - из видно, а надпись ДЕТИ не видно?
My_everything• 17 марта 2022
А когда эти сволочи пускают ракеты по охматдету это тоже из-за Азова ??? Раша тролли сгиньте, просто сгиньте.