fetinia-s• 19 марта 2022

Европа напряглась и ощетинилась?

своя беда она конечно велика. Но мы ждём окончания, ждём и верим что скоро все кончится. И мы вернёмся к мирной жизни.
Но когда думаешь, что наш огонь перекинется и дальше, и это станет пожаром на полземли, начинает так ныть сердце.

А в Европе все увеличивают боевую готовность.

Это на всякий случай? Или уже сейчас никто не знает, что нас ждёт завтра в мире?
Olenka_bum• 19 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Були на підсосі через дешеву нафту та газ.
Ага, продались как последние

ёжовые рукавицы• 19 марта 2022
Ответ дляnataranha
У мене чоловік далекобійником працює в Польщі. Танки їздять, військові літаки часто бачить в небі. Значить Польща або бдить або.....
Польща наступна після України, вони це добре розуміють.
AHetfield• 19 марта 2022
Ответ дляKukuruzza
Дуже мала кількість і більша кількість за гроші однієї людини.
Эта «дуже мала кількість» помогла Украине не капитулировать в начале войны. Этого мало?
Kukuruzza• 19 марта 2022
Ответ дляkuskus
1. Будуть здійснювати теракти від нашого імені
2. Піднімають патріотичний дух формуванням думки про загрозу, щоб охоче йшли до воєнкоматів
Так там вже риторика інша. Раніше це була « спецоперація» і де була Україна 8 лєт?! І тд
Зараз : якщо б ми не напали, напала б на нас Україна. Бабки в мікрафон віщають. Головні потребітєлі раша ТВ там.
Молодь там багато хто, взагалі ящик не дивиться. Але все одно, бояться слово сказати(
rivara• 19 марта 2022
Ответ дляebbi
У вопрос,зачем позавчера правительственные рашистские самолеты в Сибирь и обратно скакали.Может,кто видел где инфо
1 борт путьку на гастроли забирал, остальные 5 отвлекали внимание)
delf_09• 19 марта 2022
Ответ дляebbi
Типу було тренування на випадок загрози з боку Америки, НАТО, оперативно вивезти керівництво на схід.
Kukuruzza• 19 марта 2022
Ответ дляVlada-Maria
Чого вартує лишень згноєння десятків тисяч броніків, а за 3 роки не спромоглись ні одну експертизу провести, броніки просто згнили на складах. То це не була мвідома диверсія? Про скорочення видатків на армію в останні 3 роки мовчу вже, аж на цей рік щось роздуплились, але вже пізно...
Ну Не пізно. Але через жопу тепер все. Так
ebbi• 19 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Тогда меня те самолеты,которые не садились,а разворачивались и летели обратно, устраивают.Надеюсь цель тренировки-нае...ть пуйло и привезти его обратно
gizma2019• 19 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
Вот скажите мне, безнадежно тупой, почему мы не имеет права хренакнуть в ответ ракетой по пидораше? Вот почему? Сидим пытаемся обороняться и считаем наши трупы
потому как начнется война и мы перестанем быть жертвой которой надо помогать

delf_09• 19 марта 2022
Ответ дляrivara
Воно з бункеру місяць не вилазить. за столом 10м сидить. Царь був не справжній, таки.
Анна GOLD• 19 марта 2022
Ответ дляLilittte
Догадайтесь
Нет
Даже думать об этом не хочу.
Война пуйла - значит пусть на его территории и уничтожают все
Kukuruzza• 19 марта 2022
Ответ дляAHetfield
Ні) я мала на увазі інше)
Дяка мудрим людям в опалі, які потихеньку збирали таки оборонку. Поки інши робили парки та дороги )
Liubomyra• 19 марта 2022
Ответ дляnataranha
1.Як Ваш чоловік може відрізнити, який літак летить: цивільний чи військовий?

2. Україні надають купу техніки.
Вона ж не телепортуєься. Логічно,що через кордон сусіда.

Але Польща вчора заявила, що збільшує витрати на армію. У школах буде новий предмет по обороні, включаючи контакт дітей і молоді із зброєю.

https://www.google.com/amp/s/www.edziecko.pl/stars...
Анна GOLD• 19 марта 2022
Ответ дляAHetfield
Вы меня извините, но - опомнитесь! Что вы делаете? Вы сейчас градус агрессии переводите с врага на наше правительство. И я уже устала это читать здесь. Даже кацапы на своих форумах меня бесят меньше. С ними всё понятно - сопли вместо мозгов. А вы куда? 🤦‍♀️
Я не вижу никакого перевода
yulia09• 19 марта 2022
Ответ дляLilittte
Ладно ядерное
Но ракеты
Где то писали, что кучма их на газ обменял, 500 ракет((
StelllaA• 19 марта 2022
Ответ дляKukuruzza
Ось. Я щось теж про Прибалтів думаю. Навіть не про Польщу.
Я зараз у Бельгії , з дитиною.
Всі рідні у Києві, Миколаєві. Батьки, муж, сестра. Друзі під Києвом і на Хмельниччині.
Так ось, Бельгія теж готується і дуже серьозно веде розмови про 3 мирову. Вони дуууже пам’ятають і першу і другу. Цій маленький країні сильно тоді дісталось. Тому вони так сильно допомагають нашім жінкам з дітьми. Хоча далеко від кордону з Україною.
Родичка поїхала в Бельгію. Ніхто там не допомагав їй взагалі, все одно що ти біженець. Житла немає, допомоги немає, сама знімає через айрбінб. Де ви живете що вам допомагають ?
Kukuruzza• 19 марта 2022
Ответ дляStelllaA
Я живу в Валлонніі. Могу дати вам в лічку групу на фб. Вона може написати туда.
AHetfield• 19 марта 2022
Ответ дляАнна GOLD
Я не вижу никакого перевода
Это касается не только этой темы. И переводят одни и те же советчицы.
kuskus• 19 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Дівчата, а ну гляньте саоїм уважним оком. Це колаж з вух путла-перше, -з часів його молодості, останнє з учорашнього виступу. Друге -не пам‘ятаю звідки, просто картинка з якогось офіційного заходу. Якщо два останніх у мене не викликають сумніву, що це одна й та ж сама людина, то перше фото трохи відрізняється і я не розумію чи це пластика так вплинула чи щось інше?…

Тенко• 19 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
Если мы это сделаем, то в рф проведут всеобщую мобилизацию и направят всех к нам.
Сейчас, вроде, у нас лишь часть их войск. Остальные рф опасается перемещать к нам т.к. оставят свои границы без защиты. Если ударим в ответ, то нас задавят мясом
rivara• 19 марта 2022
Ответ дляkuskus
Ще б колаж побачити..
Оля76• 19 марта 2022
Ответ дляAHetfield
згодна з вами! у мене питання для тих хто розкачує - чому рошен за усі роки війни не пішов з росіі??? а зараз всіх обурює нестлє у грьобаній росіі що залишилося там і до України не має ніякого відношнення?! ще хочу сказати про дороги і фонтани - особисто я вдячна за дороги, бо ремонт ходовки авто став набагато меньший.
rivara• 19 марта 2022
Ответ дляОля76
И вы тоже градус агрессии переводите с врага на правительство. Так в чем же вы согласны??)
kuskus• 19 марта 2022
Ответ дляrivara
Ще б колаж побачити..
1-в молодості
2- вчора
3- сучасний період
Lilittte• 19 марта 2022
Ответ дляyulia09
Которые теперь летят на нас
А таракан и кравчук живут припеваючи
Kukuruzza• 19 марта 2022
Ответ дляОля76
Ахаха.ви серьозно зараз про ремонт ходової?))
Йолки палкі …
Lilittte• 19 марта 2022
Ответ дляАнна GOLD
Нет
Даже думать об этом не хочу.
Если успеют
Оля76• 19 марта 2022
Ответ дляrivara
це більш риторічне питання було , не особисто вам, не варто було то исати але накипіло.
Оля76• 19 марта 2022
Ответ дляKukuruzza
Йолки палкі …
не зараз а як і у усіх до 24лютого , ваш сміх тут недоречний
frumoasa17• 19 марта 2022
Ответ дляOlenka_bum
Ага, продались как последние
Історія не вчить, ось зараз виростили «Гітлера»