fetinia-s• 19 марта 2022

Европа напряглась и ощетинилась?

своя беда она конечно велика. Но мы ждём окончания, ждём и верим что скоро все кончится. И мы вернёмся к мирной жизни.
Но когда думаешь, что наш огонь перекинется и дальше, и это станет пожаром на полземли, начинает так ныть сердце.

А в Европе все увеличивают боевую готовность.

Это на всякий случай? Или уже сейчас никто не знает, что нас ждёт завтра в мире?
Lilittte• 19 марта 2022
Ответ дляkuskus
1-в молодості
2- вчора
3- сучасний період
Мне похоже,что это все одно пуйло

kuskus• 19 марта 2022
Ответ дляLilittte
Мне похоже,что это все одно пуйло
Я теж схиляюсь до цієї думки
nataranha• 19 марта 2022
Ответ дляLiubomyra
1.Як Ваш чоловік може відрізнити, який літак летить: цивільний чи військовий?

2. Україні надають купу техніки.
Вона ж не телепортуєься. Логічно,що через кордон сусіда.

Але Польща вчора заявила, що збільшує витрати на армію. У школах буде новий предмет по обороні, включаючи контакт дітей і молоді із зброєю.

https://www.google.com/amp/s/www.edziecko.pl/stars...
А ви не можете відрізнити звичайний літак від винищувача? Я думаю, це видно. Написала як він мені розповідає ситуацію на вчора.
rivara• 19 марта 2022
Ответ дляkuskus
1-в молодості
2- вчора
3- сучасний період
Индейцев нет на эти уши!! ) А что там растет всю жизнь и видоизменяется- нос вроде, уши..забыла уже
Mrs.Ochmonek• 19 марта 2022
Ответ дляТатьяна-57fb
ху ... ло ошибки делает даже больше гитлера в 100 раз; но он рад сегодня смотрела по новостям концерт в москве тварь не унялась и радуется; аж настроение пропало там тотно им надо было 14 тыс кинуть ихних дохляков на тот стадион может тогда радость и эйфория прошла бы у этих зверей
А це точно був він, а не двійник?
Kukuruzza• 19 марта 2022
Ответ дляОля76
не зараз а як і у усіх до 24лютого , ваш сміх тут недоречний
Так нахєра вам ті дороги зараз, я вибачаюсь?
А ось ппо в харьківсткий обл 25 лютого і надалі, дуже було б у доречне . І джевелвни зі стингерами. Но бабкі то а асфальті вже. Щоб ходову не ремонтувати.
Ви що? Не розумієте?))
Тому і смішно. Це сміх від здивування від вас і таких же, як ви.
Ева2016• 19 марта 2022
Ответ дляnataranha
У мене чоловік далекобійником працює в Польщі. Танки їздять, військові літаки часто бачить в небі. Значить Польща або бдить або.....
Я взагалі читала,що Україна то ще так,транзитна зона,Європі куди крепше прилетить (
AHetfield• 19 марта 2022
Ответ дляKukuruzza
Ви що? Не розумієте?))
Жесть 😬 Давайте может и после войны не отстраиваться. Вдруг уйло опять нападёт?
xenechka• 19 марта 2022
Ответ дляIfsogirl
Если сбить ядерную боеголовку, она же все равно сдетонирует?
Нет, там другой принцип действия

Kukuruzza• 19 марта 2022
Ответ дляAHetfield
Бліна( бабки на оборонний заказ пішли на асфальт. Так зрозуміліше?)
Мария Маша Мария• 19 марта 2022
Ответ дляIlona Kolesnyk
Ракета в будь-яку Європейську країну, бажано ту яка є в блоці НАТО.
Наверное , только так
AHetfield• 19 марта 2022
Ответ дляKukuruzza
Где доказательства? До войны говорили, что ковидные деньги шли на дороги. А теперь это.
Mrs.Ochmonek• 19 марта 2022
Ответ дляVlada-Maria
Чого вартує лишень згноєння десятків тисяч броніків, а за 3 роки не спромоглись ні одну експертизу провести, броніки просто згнили на складах. То це не була мвідома диверсія? Про скорочення видатків на армію в останні 3 роки мовчу вже, аж на цей рік щось роздуплились, але вже пізно...
А підтримка Медведчука і таких, як він, з 2014 - це не була відома диверсія?
Baunty Baunty• 19 марта 2022
Ответ дляtrikota
На днях видела статью в росийском издании, где уже подготавливается общественное мнение о том, что Польша нахапала себе слишком много всего и ее надо поставить на место и она во всех началах войн виновата.
Тоже видела слышала, они как бы стараются борятся с нациками,а все напрасно,т.к. Польша пригрела их, и стала им поэтому поперек горла
Ева2016• 19 марта 2022
Ответ дляAHetfield
Я тоже верю в нашу победу. И никак иначе. В конце концов путин делает те же ошибки, что и гитлер, а что случилось с гитлером и нацистами мы все знаем.
Воно то так,але перед тим,як капітулювати скільки розрухи,смертей та горя він приніс (
Готувався ж потолоч
І цей боюсь,теж готовий (
Kukuruzza• 19 марта 2022
Ответ дляAHetfield
Ну почитайте аналітиків, поміркуйте, звелить один з одним.
Не тільки арестовича та інших дивиться.
Ні , вони роблять свою медійну справу. Говорять добрі та вірні для населення зараз речі. Но надо розширяти думку, розвивати об‘єктивне мислення. Не бачити тільки те, що у вас перед носом.
А про держзакупівлю і просрані гроші знають всі. Як і про шашлик.
Тільки не всі аналізують, що відбувалось(
А дороги відбудуємо. Щоб ви ходову не ремонтували. І будинки ще кращими зробимо, реконструюємо хрущі і тд.
Я вас обіймаю та вірю у перемогу ! І репарації)
Mrs.Ochmonek• 19 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Воно з бункеру місяць не вилазить. за столом 10м сидить. Царь був не справжній, таки.
Голос наче зовсім інший був.
Natali8• 19 марта 2022
Ответ дляKukuruzza
Що за дурню ви пишете. . Для чого? Маєте замовлення?
До війни йшла підготовка, трохи б почитали інфо, тому орки й вср...лись
nikOla• 19 марта 2022
Не будет этого. Украина останется локальным конфликтом, как Сирия или Ирак. Какое бы не было мнение о хуйле, тип он больной шизофреник, слетевший с катушек, противника недооценивать нельзя, это безответственно. Силы НАТО и россии не равны, и в россии это понимают, поэтому всячески будут избегать прямого противостояния.
Правда есть еще третья сила - Китай, но эту ветку развивать не хочется, потому что становится очень грустно

88_Наталья_88• 19 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
Вот скажите мне, безнадежно тупой, почему мы не имеет права хренакнуть в ответ ракетой по пидораше? Вот почему? Сидим пытаемся обороняться и считаем наши трупы
Хороший вопрос!
delf_09• 19 марта 2022
Ответ дляKukuruzza
Ееее, вже оборонні.
То ж були ковідні.
Досить накидати, бо трохи вже перебор!
kuskus• 19 марта 2022
Ответ дляnikOla
Принаймі зараз є сигнали, що риторика Китаю змінилась у бік підтримки України. Час покаже, чи це правда
Стрекозявка• 19 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Немає в нас таких ракет, максимум це Точка-у дальність до 70(120) км. Це тільки по прикордонним областям трошки шороху навести.
Тогда непонятно как мы готовились к этой войне
Ifsogirl• 19 марта 2022
Ответ дляxenechka
Нет, там другой принцип действия
А какой? Что будет?
frumoasa17• 19 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
Ось це і питання яке потрібно ставити всім бувшим керівникам країни, де сучасне ракетне озброєння. Чому ми віддали та порізали стратегічні важкі бомбардувальники. А також про що не одноразово вже тут писала, що Україна при Кучмі віддала більше, ніж 500 крилатих ракет до цих літаків, дальністю 2000 км, якими зараз і бомблять нас, а могли би ми.
delf_09• 19 марта 2022
Ответ дляСтрекозявка
Я так розумію точка у це коли ми б Бєлгород хєрачили. Бо толку з неї при обороні, свої міста гробити.
Майстерня домашнього текстилю• 19 марта 2022
Ответ дляrivara
Потому что мы не разбили их ПВО, так же коварно как они наше. И ее сразу же собъют. Потому что мы к войне не готовились.
А ось тепер, я зрозуміра вислів, хочеш миру, готуйся до війни((((
Pole• 19 марта 2022
Ответ дляАлина -a577
А почему не готовились ?.?.???
Тому що дороги були важливіші.
автор fetinia-s • 19 марта 2022
Ответ дляstar47
По ТВ российскому показывают карты укрытий в москве,я видела скрин в телеге....к чему бы это
Да. И родственники сегодня сказали, на работе инструкция проверить подвалы. Никогда ранее не было таких задач. Ну предыдущие годы.
Центр рф
frumoasa17• 19 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Не скажіть, нормальними ракетами ми могли би кошмарити аеродроми рашки та виводити їх з ладу, особливо ті що у прикордонних областях. Також херачити по морській базі у Криму, але самі винні.