Квіхтулік• 21 марта 2022
Хто у Варшаві? відгукніться! Блокування Фур! моя хата зкраю не працює вже!!
Безкоштовні автобуси їдуть напівпусті з Варшави на польсько-білоруський кородон - для блокування фур, що везуть через територію Білорусі в Росію метал для зброї та продукти
Дівчата, я розумію, що з маленькими дітьми не поїдеш, але ж не усі з дітьми, хтось із більшими дітьми, хтось без дітей, хто не може поїхати напишіть хоча б своїм друзям чи знайомим, хто може поїхати
Це важливо! моя хата з краю вже не працює
Сонная Сова• 21 марта 2022
Инжиниринговая компания Linde заморозила новые проекты в России
Компания - ведущий мировой игрок в области производства промышленных газов и нефтегазового инжиниринга. В 2021 году ее оборот достиг $31 млрд.
Бальзам на душу)
Ответ дляКарюшша
Може, як нарешті виздихають ті старі чмирі ще родом із совка, які там у них при владі, прийде хтось молодший і адекватніший. А так навіть не знаю, коли до них дійде. Хоча якщо справді дітей з садочка привчають до свого псевдопатріотичного гівна, то взагалі хтозна...
Не знаю, що гірше - совкові чмирі чи інстаграмні пустодзвони...
Ой, згодна.. дійде не скоро...
Сонная Сова• 21 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Чоловіка вчора кудись перевели, ще поза зоною, але це не перший раз. Мені б + отримати у вайбері, і все піде, як по маслу. Не можу до цього звикнути роками(
Ожидание неприемная штука =(
Сонная Сова• 21 марта 2022
Ответ дляКарюшша
Я одна не розумію, навіщо їм так позаріз саме цукор і в такій кількості? Багато печуть?)) А гречку забули чи вже скупилися?
как писали где то в теме, а самогон как варить?)