Квіхтулік• 21 марта 2022

Хто у Варшаві? відгукніться! Блокування Фур! моя хата зкраю не працює вже!!

Безкоштовні автобуси їдуть напівпусті з Варшави на польсько-білоруський кородон - для блокування фур, що везуть через територію Білорусі в Росію метал для зброї та продукти

Дівчата, я розумію, що з маленькими дітьми не поїдеш, але ж не усі з дітьми, хтось із більшими дітьми, хтось без дітей, хто не може поїхати напишіть хоча б своїм друзям чи знайомим, хто може поїхати

Це важливо! моя хата з краю вже не працює
dikajad• 21 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Про те, що треба блокувати кордон Польщі і Беларусі, але ми дівчата, тому про все, що хочемо)
Ну, это я поняла. Но не поняла про полупустые автобусы
Mtdrakon• 21 марта 2022
Ответ дляCaps Lock
⚡️Сегодня в 13.15 российский истребитель-бомбардировщик пролетел над украинской Волынью и зашёл в воздушное пространство Республики Польша, пишет Бутусов.

Россия пытается запугать Польшу. Удивительно, если Польша продолжит терпеть такие запугивания и передумает отправлять к нам миротворцев и лоббировать этот вопрос. Война с НАТО неизбежна, и только трусость путина и Запада останавливают масштабное столкновение.
Офигевшие мразоты. Тут в пабликах пишут,что чет там вякал,что разберется с Украиной и займется Аляской.
Mira29-c3c3• 21 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
В Брюсселе начали рассматривать заявку Украины на членство в Евросоюзе

Об этом сообщил комиссар ЕС по европейской политике соседства и переговорам о расширении Оливер Вархеи.

Чего они так долго тянут то?
Топ!!!! А їм куди спішити? Кого не пече, той і не відсувається.
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Веселі картинки
Сонная Сова• 21 марта 2022
Ответ дляКвіхтулік
не видела такой новости
Была тема в телеграмме
ИринаКа• 21 марта 2022
Ответ дляdikajad
Бо як житло і їжу, то черга в Польщі, а як на кордоні почергувати, то всі зайняті дітьми, ковідом, прогулянками, тому і автобуси пусті
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Веселі картинки
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Веселі картинки
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
Ответ дляИринаКа
дайте рецепт вкусных блинов
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Веселі картинки
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Веселі картинки
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
Ответ дляdikajad
пояснюю: з Варшави організували безкоштовні автобуси на кордон для людей. які хочуть підтримати акцію і блокувати допомогти, але автобуси не їдуть повні,а напівпусті, тому що не дуже багато людей хочуть їхати на акцію, для того щоб закликати людей їхати і була створена ця тема
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Веселі картинки
ИринаКа• 21 марта 2022
Ответ дляКвіхтулік
дайте рецепт вкусных блинов
Я?) У мене все ’на глаз’. Мука, молоко, яйця, цукор, ваніль, сіль. За консисткнцією як кефір 2,5%
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Веселі картинки
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
Ответ дляСонная Сова
Была тема в телеграмме
надіюсь допоможе людят протриматись
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Веселі картинки
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
Ответ дляИринаКа
а олію не додаєте? оце на глаз в мене не працює
Ночка_темная• 21 марта 2022
Девочки,какие вы молодцы все,кто этим занимается.Почему бульбашарию заодно к санкциям не присоединили,не понимаю.Только Свифт трем их банкам отключили,больше о их санкциях не видела(
ИринаКа• 21 марта 2022
Ответ дляНочка_темная
В найкращих традиціях їхтамнєтов
Alena.i• 21 марта 2022
Тему в топ.
Я сегодня на покраску сходила, подняла себе настроение. Так что злючки налетай, ругайте, поднимем тему.
dikajad• 21 марта 2022
Ответ дляКвіхтулік
А, теперь понятно
ИринаКа• 21 марта 2022
Ответ дляКвіхтулік
Раніше додавала, а тепер у мене спец.пательня для млинців. Нічого не прилипає
автор Квіхтулік • 21 марта 2022
Ответ дляAlena.i
Тему в топ.
и я сегодня собираюсь, надо быть красивыми и с маникюром даже на войне, а я забыла, еще и педикюр сделала, все спокрытие шиллаком, все красиво)))
Ш.а.л.у.н.ь.я• 21 марта 2022
Ответ дляAlena.i
Тему в топ.
Та як же ви посміли!?))
А ну, бігом показуйте результат, а ми чесно будемо вас хаяти))
ИринаКа• 21 марта 2022
Ответ дляAlena.i
Тему в топ.
То давайте фото, пишіть вартість і може спрацює) для закріплення результату вік спитайте
Кап_ля• 21 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Це мої два улюблені кольори.
Первый очень красиво! Чем краситесь?
dikajad• 21 марта 2022
Ответ дляКвіхтулік
Я делаю 0,5 л молока, 4 яйца, сахар в зависимости, насколько сладкие хотите, я люблю не сладкие и кидаю 2 ложки. Соль по вкусу.я обычно делаю первый блин, а потом пробую и добавляю, чего не хватает. Масло сливочное грамм 70, масло подсолнечное пару ложек. И мука, чтоб было, как кефир
ИринаКа• 21 марта 2022
Ну, у вас глибока носогубка, форма брів не альо, ще й такииий срач на задньому фоні. Тому років 55-60.
ИринаКа• 21 марта 2022
Ой! Фото ще немає?? Ну це я заготовку взяла