Пельмешка9• 24 марта 2022

Як думаєте, чи відмінять вакцинацію після війни?

Результат:
вже голосів: 135
85 (62.96%) Не відмінять
50 (37.04%) Відмінять
Юля Неюля• 24 марта 2022
Уже отменили
HupBaHa• 24 марта 2022
Мне кажется нет
Selena*• 24 марта 2022
Покі поставили на паузу. А там побачимо. Є країни де все залишилось як і було, і колять бустерні 3 та 4 дози
галлея• 24 марта 2022
война еще идет.. навряд ли постралдавших будет волновать вакцинация...
Asteroidea• 24 марта 2022
Мені здається, що це буде залежати від ситуації в світі
автор Пельмешка9 • 24 марта 2022
Ответ дляSelena*
Я б не здивувалась, якщо би пункти працювали під час війни
автор Пельмешка9 • 24 марта 2022
Ответ длягаллея
Я думаю наперед, бо якщо виживу треба шукати роботу
галлея• 24 марта 2022
Ответ дляПельмешка9
кем... и где.. если убирать апартаменты то вакинация не нужна)))
Asteroidea• 24 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Уже отменили
Не працюють кабінети щеплення? Може вакцина закінчилась 🤷‍♀️ Зараз з будь-якими ліками труднощі, а вакцини ще й вимагають особливих умов транспортування та зберігання
Юля Неюля• 24 марта 2022
Ответ дляAsteroidea
Не работают, вакцинация сейчас не проводится.
Может, вакцины нет
Chek-Anka• 24 марта 2022
автор Пельмешка9 • 24 марта 2022
Ответ дляAsteroidea
Хай орки підпалять ті склади з вакцинами
Selena*• 24 марта 2022
Ответ дляПельмешка9
Не можна, бо буде екологічна катастрофа.
El_ena• 24 марта 2022
Так ковід зник в Україні. Питання про щеплення відпало само по собі
ПахлаваМедовая• 24 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Может, вакцины нет
В городе акаций работают центры вакцинации
ku4eravaku4erava• 24 марта 2022
Ответ дляEl_ena
И в Польше нет волны, беженцы приехали , а ковид нет..снимаем маски в понедельник
El_ena• 24 марта 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Вот, еще и Польше помогли побороть корону.
alma0485• 24 марта 2022
От і вся відповідь.......
ku4eravaku4erava• 24 марта 2022
Ответ дляEl_ena
Наоборот должны были в первых числах марта отменить, но затянули до конца
galy36• 24 марта 2022
Если новый бред не придумают.
mikshyta• 24 марта 2022
Посилять
Selena*• 24 марта 2022
На осінь ВЖЕ прогнозують новий штам :( страшний та лютий
Олимпиада80• 24 марта 2022
О, російські наративи прибули. Здоровенькі були!
Вакцинація була , є і буде. Бо за неї здоровий глузд і наука.
Ще не зрозуміло для чого була ця вакханалія з антивакцинацією на форумі, в рашці, у світі?
My Business• 24 марта 2022
якби був масовий спротив - ніхто б нікого не вакцинував.
так буде і після війни.
ёжовые рукавицы• 24 марта 2022
Ответ дляalma0485
От і вся відповідь.......
Выживших будут добивать
Ю_льчик• 24 марта 2022
Звонили с поликлиники приглашали на третью
___Nina___• 24 марта 2022
Ответ дляalma0485
От і вся відповідь.......
Наша ковид-мафия решила заработать на отмывании денег даже сейчас. Лучше бы закупили инсулин и заменители гормонов щитовидки, чтобы волонтеры по заграницам не искали
Natkash• 24 марта 2022
Ответ дляalma0485
От і вся відповідь.......
Та задовбали з тими вакцинами! В Європі два мільйони наших евакуйованих, теоретично вже би чергова хвиля епідемії мала накрити, у Львові практично всі без масок, і нічого.
Тим більше, місяць тому масово перехворіли всі підряд незалежно від вакцинації, застуда як застуда, хіба що дуже заразна. Нічого спільного з тим, що ходило рік тому, і жодних постковідів.
alma0485• 24 марта 2022
Ответ дляNatkash
Мені здається що ще щось таке буде..що типу наші болячки понавозили і епідемії знов будуть((
allabama• 24 марта 2022
Будет новый штам, уже табличку видела, но правда или нет - не знаю, но для себя заскринила, так же как и про Омикрон была табличка и оказалась правдой, там все названия штамбов и примерные даты «открытия»