Читала що добре промивати ромашкою і капати грудним молоком.... Як лікували ви?
Ответ дляБасина
Ніякого грудного молока! Та й ромашка - дуже сумнівно. Найбанальніше - альбуцид. А краще хай лікар призначить. Я в рік крапала окомістин.
Ви написали препарати ... Можливо вони і непогані але у всіх ліків є і почока тому і запитую хто чим лікував
Ромашка на уральний чай антисептичний- чому сумнівно?
Ответ дляСуламіта
Бо не стерильно, може викликати алергію, антибактеріальних властивостей не має. Препарати для зовнішнього застосування, загальної дії не чинять.
Ответ дляСуламіта
Тут таке діло що очний спеціаліст ( при тому провірений дуже хороший радить капати молоком каже за три дня має пройти а якби вже дуже сильний запальний процес і за 3 дня непрройде то виписав каплі
Молоко - це поживне середовище для бактерій! Хай собі капає!
Александра333-0d63• 25 марта 2022
Грудное молоко в глаза нельзя!!! Если это вирусная инфекция, то пройдёт сама по себе. Если бактериальная, то местный антибактериальный препарат
Mama shveta• 25 марта 2022
Фурацилин. От внешнего уголка глаза к внутреннему уголку. Если не поможет, ищите врача, может быть слезный канал
Юлия Днепропертовск• 25 марта 2022
Ответ дляСуламіта
Это не хороший специалист
Юлия Днепропертовск• 25 марта 2022
Ответ дляСуламіта
Дякую
Значить будемо йти в аптеку по каплі
Правильно!