Згодні? Чи які є думки?
Ответ дляЛанита
В начале войны мне прислали. Про каждого из нас думаю....
Я пока хочу разобраться в себе. Мне очень трудно жить со всем этим. Я хожу, как в прострации.
Еще одна гнилая попытка вмешать мух в котлеты...
Про то что вам прислали.
Сейчас есть черное и белое, правда одна. И нет никаких ’мы все пострадавшие’...
Про то что вам прислали.
Ответ дляsky-labs
Про то что вам прислали.
Так, зараз ті, що намагаються примирити, сприймаються як не диверсантами то точно провокаторами/ботами. Не час медитувати і любити всесвіт.
Ответ дляmenina
Это отсекатели, они цепляют ’неопределившихся’, уводят их в сторону (в другую ’повестку’) и наверняка делают это не из хороших побуждений.
’мы все одно’, ’всю люди братья’, ’свет/энергия’ и прочий бред не в тему.
Такие люди на служении зла, потому что больше эта тематика никому не выгодна сейчас
Ответ дляsky-labs
Боже, яка дичь
Я не відчуваю тиші і спокою, хоча вже майже два тижні в безпеці. Я з любов’ю допомагаю мамам з дітками, які плачуть і вередують, а мами вже такі виснажені, що не чують і не бачать нічого і нікого навколо, при цьому я люто ненавиджу росію і все що неї дотично, мене коробить від постів, що біженці наглі і «будьте попроще», мені хочеться рвати й метати… і я спокійно витираю соплі чужої дитини, і радію бо вона жива і в безпеці.