MoonLoon• 26 марта 2022

Це має знати кожний! Зробіть содовий розчин і розчин з лимонною кислотою.

Копіюйте та викладайте у себе на сторінках, це має знати кожний
Хлопчики та Дівчата, знайдіть від води 2 бутилочки і розведіть в цих півлітрових бутилочках, в воді: в одній - зробіть содовий розчин і підпишіть маркером ХЛОР, вкажіть стрілочку вверх, тобто коли почуєте запах хлору, потрібно намочити марлю, шарф, натуральний платок чи носовички в цьому розчині і йти до верху, чим вище підійматися вверх!

У другій бутилочці розведіть воду з лимонною кислотою! Підпишіть її маркером АМІАК, стрілочку намалюйте до низу! Тобто, відчули запах аміаку, змочуємо ветош чи що є під рукою, цим розчином, якщо є окуляри чи маска для плавання, то взагалі бомба, і негайно тікаємо вниз, у підвал, лягаємо на підлогу...

Стрілочки малюємо для того, щоб не думати куди бігти, що і чим змочуємо! Підготуйте все, нехай краще не знадобиться, але і шукати не будете, коли все буде під руками! Йодні таблетки п´ють при радіаційному забруднені. Якщо все приготовлено, то не так і страшно! Передайте моє повідомлення рідним, друзям! Вистоїмо! До Перемоги!

ЯК РОЗБАВЛЯТИ (пропорції)
На 0,5 л. води - 1 ст.л. соди/ лимонної кислоти
Лиса Порш• 26 марта 2022
А еще есть ракеты, бомбы, грады, ядерка, фосфор, зарин, голод, отсутствие медикаментов, расстрел мирных и т.д
От всего 2 баночки не помогут и все не предусмотреть
автор MoonLoon • 26 марта 2022
это простые действия, которые могут спасти жизнь. не хотите - не делайте.
Solmira• 26 марта 2022
Ответ дляЛиса Порш
Вы не правы. Да, от всего не убережешься, но совет автора актуальный и полезный.
ok1904• 26 марта 2022
Ответ дляMoonLoon
Це дуже примітивно. По суті плацебо.
Оль_• 26 марта 2022
Дякую, автор
Solmira• 26 марта 2022
Ответ дляok1904
Це дуже примітивно. По суті плацебо.
Вас ніхто не змушує це робити. Не розумію такої негативної реакції.
kamilla11• 26 марта 2022
Автор спасибо !
lilykas• 26 марта 2022
А я думаю,почему пропала сода.Автор,спасибо!
ok1904• 26 марта 2022
Вчора чоловік дивився засоби захисту, то купити їх зараз неможливо, от і пишуть про різні содові/ кислі розчини... Чоловік каже, що за законом от допустім в школі, де ми голосуємо , має бути опорний пункт для кожного (виборця) має зберігатися і бути в наявності як мінімум протигаз.
ВаляВалентинка• 26 марта 2022
Ответ дляok1904
Об єтом можно толькл мечтать. Во-первьіх, до ближайшей школьі надо еще добраться, а если жто еще и ночь и светомаскировка вокруг темно, как в ж...у ну вьі поняли. Даже если єтл и школа твоих детей, то мои даже без понятия где єтот заветньій кабинет.
ВаляВалентинка• 26 марта 2022
Сколько годньі єти растворьі? Какая концентрация?
Solmira• 26 марта 2022
Ответ дляok1904
Раніше так і було.
Solmira• 26 марта 2022
Ответ дляWalen-TInka
ЯК РОЗБАВЛЯТИ (пропорції)
Aнна Н.• 26 марта 2022
Подскажите, сколько времени годен раствор?
Onyx83• 26 марта 2022
Спасибо. Всегда страшно такое, но сохраняю всегда. Самоорганизация и самопомощь многие жизни спасли, помогли продержаться или последствия облегчить.
Nerses• 26 марта 2022
Ответ дляAнна Н.
Ну что с ним случится? Его не надо пить, им надо намочить ткань-маску. Промыть глаза, прополоскать рот, протереть кожу - при надобности.
zoryana_89• 26 марта 2022
+
ok1904• 26 марта 2022
Ответ дляWalen-TInka
Ничего не сделано, вот в чем момент. Я еще помню при Союзе эти склады противогазов в подавле школы ... Стредства защиты должны раздаваться желающим вот в таком случае как сейчас, за ними бежать не надо. Да еще в начале 2000х у нас на работе были тренировки и зачеты по использованию противогазов, но потом все кануло в Летту.
Nerses• 26 марта 2022
Ответ дляok1904
Теперь все это вернётся. После войны задумаются о безопасности.
ok1904• 26 марта 2022
Ответ дляNerses
Я оч.хорошо помню лекции по ГО.
ARAIL• 26 марта 2022
Ответ дляok1904
Ну, вже 24 лютого було зрозуміло, що громадянську оборону просрано, вибачте.
sveta minaeva• 26 марта 2022
Мне посоветовали Атрпопин сульфат в ампул. Или платиффилин противоядие при химической атаке
ok1904• 26 марта 2022
Ответ дляsveta minaeva
Саме так в ампулах.
Brita• 26 марта 2022
Ответ дляMoonLoon
Теперь бы знать как пахнет хлор ,а как аммиак
ok1904• 26 марта 2022
Ответ дляARAIL
От і відповідь на питання ...
sveta minaeva• 26 марта 2022
Ответ дляBrita
Аммиак это газ
ok1904• 26 марта 2022
Ответ дляBrita
Хлор як доместос, амміак як нашатир
emerald_88• 26 марта 2022
Ответ дляsveta minaeva
Не продают атропин в аптеках без рецепта, хотя он и есть
ok1904• 26 марта 2022
Ответ дляsveta minaeva
Аммиак это газ
Хлор газ..
sveta minaeva• 26 марта 2022
Аммиак вверх поднимается нужно вниз спускаться