pupsik_y• 27 марта 2022

Аденоиды, в каком возрасте начали мучать

1.8 начался храп без насморка. Не рано ли ? Старшему удалили в 1классе, со скольки мучали не помню. Когда у младшей пошел этот храп и сопение носом, аж передёрнуло (
Ещё мы пока уехали на ЗУ, может климат повлиял, не знаю , с началом войны не вылазит с болячек, ротавирус , температура, теперь нос 😭
JR-88• 27 марта 2022
В 4 года стал похрапывать, после болезни, 2 степень поставили.
Сейчас 6 лет, не храпит.
Амазонка-3bef• 27 марта 2022
Видалили,як тільки взнали,що вони є. Не пам´ятаю, скільки точно було, 2-3 роки. В дитини недостача кисню і відвисання щелепи, не затягуйте.
П.С. лікування - марна трата грошей
mama_Timoshki2011• 27 марта 2022
Розпочалися з 3.5 років. В п´ять був максимально неприємний процес. Витягувала гомеопатією. З 7 років стали забувати про них. Періодично ще були гострі стани,але вже не так яскраво. Зараз 10- все ок. Не видаляли
shkoda_anna• 27 марта 2022
З року- півтора, нічого не допомагало, поки у 4 роки не видалили. З того часу забули про постійні нежиті і закладений ніс
автор pupsik_y • 27 марта 2022
Ответ дляshkoda_anna
Не помните, ребенку капали фликс, Назонекс в таком маленьком возрасте?
Светлана2409• 27 марта 2022
В 2 роки, спала з відкритим ротом , говорила в ніс, отити, і постійні хвороби
Светлана2409• 27 марта 2022
Ответ дляpupsik_y
Фелікс взагалі нас не підійшов і не допомагав, хоча діюча речовина з назонекслм одна. А назонекс нам приписували на 6 міс ( навіть в інструкції такий довготривалий час не прописаний)
shkoda_anna• 27 марта 2022
Ответ дляpupsik_y
Фликс и Назонекс точно назначали. И еще кучу всего от традиционой медицины до гомеопатии
автор pupsik_y • 27 марта 2022
Ответ дляСветлана2409
В два года и пшикали гормоны в нос? А удалили в каком возрасте?
Finetouch• 27 марта 2022
Как в сад дочь пошла, так и начались эти проблемы. С 2-х лет до 6 были мучения, хотели удалять, но так и не удалили. Всё прошло, летом дочери 12 будет, забыли что это такое.
N-natasha• 27 марта 2022
В 7 лет удалили, и подрезали гланды.
После этого спала спокойно.
Антонина КС• 27 марта 2022
В 3 года, в садик пошли и началось((
Светлана2409• 27 марта 2022
Ответ дляpupsik_y
Да, в 2 роки пшикали гормони. Аденоїди не видаляли, як нам пояснив лікар (з вухами лікувалися в лор інституті , а так консультував Шкорботун досить відомий лікар) видалення це перенесення проблеми на інший орган імунної системи, гланди. І потім ангіни постійні , а не отіти.
Все пройшло в 7 років, в першому класі був останній раз отит.