Kidstaff• 28 марта 2022

Єдина тема: ліки, продукти, корм для тварин

На час воєнного часу правило «заборона пошуку та пропозиції ліків» скасовано. У цій темі можна шукати або пропонувати ліки, а також продукти та корм для тварин.

Звертаємо Вашу увагу на те, що адміністрація сайту не несе відповідальності за надану інформацію, яка повністю лежить на авторах пропозицій.
анна 1978• 18 февраля в 20:15
Тонгинал,запакован, 50 мл,300 грн , Харьков
nadia-74• 18 февраля в 21:37
Ответ дляOdetta Furs
https://www.facebook.com/groups/Athena.WAC/?multi_... - тут пройдите регистрацию и спросите - может он есть и бесплатно - вам подскажут
Спасибо большое.
Odetta Furs• 18 февраля в 23:11
Ответ дляnadia-74
Спасибо большое.
выздоравливайте
irinka_kyiv• 02 марта в 21:33
ГЕПТРАЛ 500 мг, дюча речовина Адеметіонін
Залишок 3 ампули. Термін до 05.09.2027 р.
450 грн за три ампули
Olla_D• 29 марта в 10:05
Віддам лінзи Topvue Air місячні 4 шт.
-7 діоптрій, придатні до 03.2026
Житомир
Alina-5897• 08 апреля в 12:54
Вітаю! Вчора придбала ліки Protalis, але трішки не ті що потрібно. Потрібен був Protalis pregans, тому продаю. Можливо кому потрібно. Придбала за 1100, віддам за 600 грн. Можлива відправка поштою, накладним платежем.
Соня Петрова• 09 апреля в 09:38
Продам Карбамезепин№50 есть 5уп срок до 10,2025 год,,Вальпраком 300мг№100-срок до 09,2025,по цене дешевле чем в аптеке,все вопросы в личку,Николаев,от 85 грн/уп
Juliya1975• 11 апреля в 13:48
Брат чоловіка помер внаслідок онкології. Залишилися по упаковці Золедронова кислота та Гозерелін зентіва. Крім того з нормальним терміном придатності сечові катетери та сечоприйомники. Знаємо як дорого лікувати такі хвороби. Можливо комусь треба за символічну ціну.
seta1983• 17 апреля в 00:38
Едоксабан. Доброго дня залишилися такі ліки після лікування. Едоксабан строки 27-28 рік. Недорого. Київ.
Anonimka ya• 23 апреля в 12:25
Ideos Unidia - дуже якісний препарат КАЛЬЦІЙ + ВІТАМІН Д, виробництва Нідерланди.
Водорозчинні порошки . Продам значно дешевше ніж аналогічні препарати у нас в аптеці ( 100 грн - 30 шт)
Lux Aeterna• 26 апреля в 15:06
За шоколадку набор антибиотиков

Флемоксин солютаб срок до конца апреля 2025, пачки 100 и 500 мг, 12 и 13 таблеток

Офлоксацин новый запечатан срок до конца июля 2025
Lux Aeterna• 26 апреля в 15:09
За шоколадку Инжеста 100, 19 капсул, срок до конца августа 2025

Аналог утрожестан, капсулы можно орально или вагинально
seta1983• 22 мая в 11:18
Едоксабан(. Lixiana 60 mg). Продам дешево. Строк 2028
Falcon82• 30 мая в 08:14
Віддам, кому потрібно. Терміни придатності в порядку, обома засобами користувалась кілька разів (повні). Безкоштовно. Пересилка за ваш рахунок (Укрпошта).
Falcon82• 30 мая в 17:29
704 забирають
olga770• 06 июня в 21:06
Продам лікі, Femoston mini , чек есть, срок 01.2026 за 500 грн
Kumario• 07 июня в 15:18
Відмінили прийом протизаплідних, залишились запаси, з термінами все ок 26-27рік. Звертайтесь в особисті, по ціні домовимось
KateKitKat• 18 июня в 11:32
КОК Ярина и дженерик.
Днепр, самовывоз.
Odetta Furs• 18 июня в 13:58
Lana1208• 27 июня в 14:59
Добрый день ! Остались памперсы на взрослого маленького размера , памперсные трусы , прокладки в памперсы, новая спринцовка . А также лекарства . Большинство общего назначения с нормальным сроком годности , но есть от гипертонии и при тревожных расстройствах . Ниже будет список лекарств . Жаль все это выбросить , себе оставила все , что нужно . Не могу пристроить . Подскажите пожалуйста куда это деть , а может кому-то нужно . В идеале самовывоз из Харькова . Но думаю , смогу и отправить при условии , что вы оплатите упаковку и пересылку .

Список лекарств :
парацетамол 500
септефрил
ибупрофен
ношпа
комбиспазм
комбигрипп
доларен
уролесан
урохолум
лоперамид
бронхофит
доктор мом мазь
муколтин
йод вишпа
анальгин
настойка полыни
горчичники
лиовен
чай почечный
при гипертонии :
моксопрес 0,2
трипликсам 10/2,5 /10
бисопролол
спироналактон
труксал ( специальное лекарство , читайте инструкцию )
Lana1208• 27 июня в 16:37
Лекарства и памперсы отдаю НЕ для перепродажи , а для личного использования . Или подскажите кому лучше их предложить , может волонтерам .
Anna_Graas• 27 июня в 17:50
Ответ дляLana1208

Список лекарств :
парацетамол 500
септефрил
ибупрофен
ношпа
комбиспазм
комбигрипп
доларен
уролесан
урохолум
лоперамид
бронхофит
доктор мом мазь
муколтин
йод вишпа
анальгин
настойка полыни
горчичники
лиовен
чай почечный
при гипертонии :
моксопрес 0,2
трипликсам 10/2,5 /10
бисопролол
спироналактон
Так це ж все стандартна аптечка будь-якої людини, окрім від тиску та антидепресант. Чи у вас у великій кількості воно?
Lana1208• 27 июня в 18:01
Ответ дляAnna_Graas
Ні , не у великій . Вже багато забрали . Ось те , що залишилось .
Памперси та труси знайшла кому потрібно . Ліки залишились такі :
септефрил
комбиспазм
комбигрипп
доларен ( нет 1 таб )
урохолум
лоперамид
доктор мом мазь ( не полная )
муколтин
йод вишпа
настойка полыни
горчичники
лиовен
чай почечный
при гипертонии :
моксопрес 0,2
трипликсам 10/2,5 /10
спироналактон
detskaya.odegka• 28 июня в 08:01
називін новий до 10.26
інгаліпт новий до 10.26
каметон новий до 07.25
Аброл новий до 12.25
нифуроксазид новий до 05.27
дваце 200 новий до 10.26
омез 10 капсул до 12.25
габантин 7 капсул до 06.26
фламідез 5 капсул до 12.25
Lana1208• 28 июня в 12:48
остались такие лекарства - отдамсептефрил
комбиспазм
комбигрипп
доларен ( нет 1 таб )
урохолум
лоперамид
доктор мом мазь ( не полная )
муколтин
горчичники
трипликсам 10/2,5 /10 почти полная
спироналактон
новая спринцовка
natapril• 28 июня в 16:21
Ответ дляLana1208

Список лекарств :
парацетамол 500
септефрил
ибупрофен
ношпа
комбиспазм
комбигрипп
доларен
уролесан
урохолум
лоперамид
бронхофит
доктор мом мазь
муколтин
йод вишпа
анальгин
настойка полыни
горчичники
лиовен
чай почечный
при гипертонии :
моксопрес 0,2
трипликсам 10/2,5 /10
бисопролол
спироналактон
Это отдаете или продаете? Жаль,я вчера только из Харькова уехала...
Lana1208• 28 июня в 21:05
Ответ дляnatapril
много чего уже отдала и отправила , осталось только то , что в посте 715
Lana1208• 09 июля в 13:13
Актуально!остались такие лекарства - отдам даром
септефрил
комбиспазм
комбигрипп
доларен ( нет 1 таб )
урохолум
лоперамид
доктор мом мазь ( не полная )
муколтин
горчичники
спироналактон
новая спринцовка
Lana1208• 09 июля в 13:19
Продам
трипликсам 10,/2,5/10 срок годности до 12.27 неполная 26 таб из 30
150 грн
труксал 25 мг срок годности до 02.29 92 таб из 100
250 грн
Триоая• 14 июля в 11:13
Есть Траватан запечатнанный и открытые аналоги. От глаукомы и для ресниц.