Юлия 0811• 28 марта 2022

Ірпінь звільнено!!!

Did Panas• 28 марта 2022

вре_Динка• 28 марта 2022
а в Ирпене об этом точно знают?
а то Бучу вон каждую неделю освобождают( а потом опять(
ЧаЧаЧа• 28 марта 2022
❤❤❤
вре_Динка• 28 марта 2022
дай Бог что бы так
СюняГуня• 28 марта 2022
Точно-преточно? Бо й про Бучу десь на минулому тижні писали, а там все ще орки((
Я закордонна бучанка
Galyna1211• 28 марта 2022
Туда-сюди, як з Чорнобаївкою.
_Alekssandra_• 28 марта 2022
Ответ длявре_Динка
а в Ирпене об этом точно знают?
Он сказал, что возвращаться нельзя и что будут ещё попытки нападений.
Реверанс• 28 марта 2022
Какая отличная новость
Слава Героям ВСУ
вре_Динка• 28 марта 2022
Ответ для_Alekssandra_
да попытки то будут.. но там же как и в буче еще много неэвакуированных людей сидит по подвалам

Конфет04ка• 28 марта 2022
Ответ длявре_Динка
а в Ирпене об этом точно знают?
Ага. Вон Херсон 26 марта уже освободили
NesmeyanaYa• 28 марта 2022
Ответ дляКонфет04ка
Ага. Вон Херсон 26 марта уже освободили
Про це сказав лише Лубківський, який не уповноважений робити такі заяви
вре_Динка• 28 марта 2022
Ответ дляКонфет04ка
Ага. Вон Херсон 26 марта уже освободили
просто каждый раз когда пишут Бучу освободили, и мне слезно пишут из подвала мои друзья что нифига не освободили - очень больно от того что никак не могу помочь(
Immelstorn• 28 марта 2022
Ответ дляКонфет04ка
Ага. Вон Херсон 26 марта уже освободили
Такого официально не говорили
Аква Марина• 28 марта 2022
Если это правда, то отлично!
Если как обычно туда/ сюда - уже надоело, что нас за баранов держат.
Конфет04ка• 28 марта 2022
Ответ дляЮлия-7443
Такого официально не говорили
Так и сейчас вроде официально не говорят
БогдаРуся• 28 марта 2022
Ответ дляКонфет04ка
Ага. Вон Херсон 26 марта уже освободили
перший раз чую.
hrushyk• 28 марта 2022
Ответ дляКонфет04ка
Нема оф.заяв дійсно
Immelstorn• 28 марта 2022
Ответ дляАква Марина
Если это правда, то отлично!
Я так понимаю, что пока они в Чернобыле - будет туда/сюда(
neortoju• 28 марта 2022
Ответ дляСюняГуня
Я закордонна бучанка
Вроде да, мэр объявил.

Конфет04ка• 28 марта 2022
Ответ дляБогдаРуся
перший раз чую.
Был разгон такой новости пару дней назад.

11:35 26 марта 2022
Советник министра обороны Украины: украинские силы вернут контроль над Херсоном сегодня

Украинские силы вернут Херсон, захваченный ранее российскими военными, под свой контроль сегодня, заявил советник министра обороны Украины Маркиан Лубкивский в эфире BBC Radio 4.
Решка7777• 28 марта 2022
Мер Ипреня говорили телеге
БогдаРуся• 28 марта 2022
Ответ дляКонфет04ка

11:35 26 марта 2022

ну я тільки марафон дивлюся і іноді Молнію. У ФБ і Вайбері багато фейків, то ж дивлюся, але не поспішаю вірити.
Зараз он у ФБ вже декілька разів у ленті картинка статуї Свободи з українським прапором, з такими підписами , але пропорції геть не схожі, навіть і приблизно, люди як рука статуї. То ж я не всьому вірю.
У нас в групах також писали що забирають речі машинами з будинків, квартир, і тікають орки, а то зарано раділи, просто ротація, вже пишуть нові приїхали і по новій ходять по хатам, шукають мародерів...
СюняГуня• 28 марта 2022
Все-одно не можна на звільнені території, особливо з дітьми, поки все не розмінують після закінчення бойових дій(
Мені ще ніколи так не хотілось садити картоплю, як цієї весни. Це ж все позаростає, здичавіє, газони повигорають, троянди хробаки повиїдають. Отже ж суки! Стільки роботи псу під хвіст!! В мене вже розсада помідорів завжди піднімалась на початок квітня(
Скільки я ягід восени насадила((
БогдаРуся• 28 марта 2022
Ответ дляСюняГуня
Скільки я ягід восени насадила((

а я і ягід не садила осінню. Чоловік сказав що буде війна, нічого на городі робити не треба.
тепер невідомо взагалі коли повернемось туди.
JannyMoney• 28 марта 2022
Ответ дляСюняГуня
Я закордонна бучанка
Привет от закордонной броварчанки)
Я даже не знаю сейчас, стоит ли еще наш дом.
Но как только, так сразу.
ёжовые рукавицы• 28 марта 2022
Якщо це правда то це гарна новина .
Конфет04ка• 28 марта 2022
Ответ дляБогдаРуся
Это не ФБ и вайбер, это сайт bbc.com :)
СюняГуня• 28 марта 2022
Ответ дляБогдаРуся

Я близько 700 вусів клубнічки розвела і посадила на агроволокно. Ми на чорне садимо, а білим у березні накриваємо і тримаєм до початку цвітіння. Потім відкриваємо в кінці квітня, коли вже бджіл багато
СюняГуня• 28 марта 2022
Ответ дляJannyMoney
Привет от закордонной броварчанки)
Но как только, так сразу.
Привіт землякам!
Я не поїду відразу, бо 2є дітей і песик, а в нас армагедон(
Боюсь, що засіяно боєприпасами. Треба, щоб мінери чи чоловік перший, а він в Нацгвардії. І їм сказали, що відпустять додому місяців за 2 після закінчення війни(
Galina_lll• 28 марта 2022
Сейчас подтянутся дежурные и скажут на тех, кто сомневается: русня набежала.