My Business• 29 марта 2022

політлікбез

Мені не все ясно. але хочу розібратись.
1. Чому росія так не хоче, щоб Україна вступала в НАТО?
і чи має вона право це вимагати??? на правах кого вона вказаує нам, що робити?
може, я чогось не знаю...
а якщо Україна вступить, то що буде???
NafffAnja• 29 марта 2022
Не візьмуть нас в НАТО з такими припи.женими сусідами
Чому припиз.жені чогось не хочуть? Бо вони дикуни з мотиками, вся історія яких-це загарбництво, кров і винищення життя. І якщо з нейтральними одиничними державами вони таке робити можуть, то з угрупуванням країн НАТО-вже нп вийде

silma• 29 марта 2022
Потому что тогда нападать на Украину у россии не получится, прилетит ответка от НАТО.
Не имеет право указывать, пытается давить с позиции силы.
Ничего не будет, только россия сделает все, чтоб Украина не вступила в НАТО, войной и подкупом. Вот с подкупом сейчас может стать сложнее.
Xue• 29 марта 2022
Їхня мета - восстановление Единого Отечества в границах 1945 года.
Solmira• 29 марта 2022
Чому росія так не хоче, щоб Україна вступала в НАТО?
Не хоче мати потенційного ворога під боком. Боїться, що ми нападемо.

чи має вона право це вимагати??? Вимагати можна все що завгодно, але ніхто не повинен йти на їх вимоги.

на правах кого вона вказаує нам, що робити? - ми ж для них ’младшие братья’)))) хоча за останні роки я впевнилась, що ми для рашистів ніхто, так... нижча раса. Тому й не вважають за потрвбне враховувати нашу думку. У нас же тут усе підкуплено США, ми ж ті генії, що мають купу біолабораторій, створили коронавірус та ще купу брехливого лейна.

а якщо Україна вступить, то що буде??? Може бути третя світова, бо з таким правлінням як в рашистів, навіть приводу не треба, щоб скидати бомби та ракети.
Onyx83• 29 марта 2022
Все вопросы риторические, автор: раися боится шо НАТО нападет
Нет, не имеет
Потому что оху..ла рашка
На каких правах - см. выше
Не знаю даже: тут не со страной НАТО обосрались. Но говорят, что третья мировая может начаться (это вопрос времени, имхо).
Но по поводу вступления в НАТО и Евросоюз можно не переживать: послевоенное большое государство с замороженным конфликтом и неопределенным статусом территорий, разрушенное, с имеющейся коррупцией и пр - мы явно те кандидаты, которых будут избегать много лет.
Про замороженный конфликт и статус Крыма - это я вскользь после сегодняшних переговоров с цифрой 15 лет. А вообще это все ещё не точно.
4мама• 29 марта 2022
Тому що параша - то дика орда, яка ніколи і нічого не могла творити - лише руйнувати, гвалтувати, плюндрувати.
І в тому, що зараз відбувається - величезна наша провина за оте все ’мишибратья’
Писала вже в якійсь із тем - давно, ще у році 2006 си 2008 читала, як тоді мені здалось повну нісенітницю. А зараз щодня згадую ті жахливі слова. ’Українці все зрозуміють лише тоді, коли кожна родина отримає свою труну’ :(
Дуже боляче це усвідомлювати. Але це все мало статися. І станеться знову, якщо нам буде ’какая разніца’.
Вчіть історію. Вчіть. Не зкривайте очі. Не пройде таке 2очі не бачать - серце не болить’. Дітей своїх навчайте. Онуків. Правнуків. Мені бабці та прабабці змалечку розповідали які вони москалі і що тут виробляли майже 100 років тому. Я не забула.
Виктория1104• 29 марта 2022
При разделе СССР был подписан договор, о невступлении
Galyna1211• 29 марта 2022
Бо рашка це алкоголік-імпотент, який не може змиритись, що дружина розвелась і хоче заміж за когось більш нормального, хто не буде бити і гвалтувати. Тому краще ту жінку вбити, щоб нікому не дісталась. Не було б нато, вони б ще шось придумали - нація деградантів в загостренні ділірію, мамкіні патріархали на чолі з маньяком.
Immelstorn• 29 марта 2022
Ответ дляGalyna1211

автор My Business • 29 марта 2022
Ответ дляsilma
2. Чому НАТО нас не бере до себе???
Galyna1211• 29 марта 2022
Ответ дляMy Business
2. Чому НАТО нас не бере до себе???
По вступ до нато це процес розтягнутий у часі на роки. Це не робиться за годину. Багато країн проходили його по 10 років. Ми не можемо пройти цей процес, бо є рашка яка з нами воює.
silma• 29 марта 2022
Ответ дляMy Business
2. Чому НАТО нас не бере до себе???
А зачем мы были НАТО с нашей коррупцией? Да и по-хорошему, а кто-то что-то сделал для того, чтобы армия хоть приблизилась к стандартам НАТО? Я уже молчу о том, хоть заявку подали? Все же на словах. А воюющую страну никто даже рассматривать не будет, кому оно надо.