Доброї ночі! Доброї, бо ми тут. Я з тих, у кого на звуки сирени реагують не тільки вуха, а кожна клітинка. Спати, ігнорувати не можу. Особливо вночі, коли діти "за двома стінами", а я у той куточок не вміщуюсь і одразу йду на Порадницю. Ця тема для тих, кому не спиться і хочеться поспілкуватись, відчути, що ти не одна. Разом боятись не так страшно. Люблю вас, мужні українки!
Ответ дляРешка7777
отвод войск (((
Чесно, я ні на мить не повірила. Боюся після перемовин, щоб Україна в якусь пастку не потрапила, типу ви ж домовились, то розбирайтесь самі. Подруга з Канади каже, що про нас в новинах вже мало говорять. Сьогодні знов згадали у зв´язку з питанням безвізу. А так вже Україна особо не цікавить(((
Ответ дляИринаКа
Я тоже боюсь.. и чтобы какой-то нестандарт начали применять( из запрещенки
Да надоели мы все всем , уже как Сараево ,
kirpichenko• 01 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Невже всі сплять? Нічна перекличка)
Ага,спим пять раз.
На месте я. Уже в подвал сбегали,пожрали после отбоя,пока все писи каки,посовались и не как не уляжутся.