opium_black• 30 марта 2022

Алергія на кота, допоможіть з порадою

С малеча дитина страждала тім, що були висипання, я ретельно підбирала харчування, стежила за шкірою, робила уборку й привела сітуацію в нормальний стан. В в´язку з бойовими діями ми переїзждали, звісно, що змінився звичний склад життя, додались стреси й обсипало. Здала аналіз, пише: e01 епітелій кота - Значна концентрація антитіл.
Якось дивно, тому, що до появи кота були стадії загострення.
Про те, щоб викинути тварину не може бути речи.
Тому, прошу поради, як ви справляєтеся з сумісним проживанням дитини алергіка й причини алергена?
Може чімось мити кота додатково, чесать шерсть більше/меньше? Провітрювання додатково, ще додаткове прибирання.
Дякую.