juli152008• 31 марта 2022

Хочу любви

И ласки! И вроде бы война и не вовремя, и мужчин стало ещё меньше, но всё равно хочется любовь - морковь. На сз есть, никто не нравиться! Я одна такая?
Просто поныть!
frumoasa17• 01 апреля 2022
Ответ дляjuli152008
Отлично, вам есть ради кого жить!
Я знаю, ось трималася, але сьогодні щось знову прорвало, трохи в вашій темі не по темі написала
автор juli152008 • 01 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Вам есть с кем поговорить?
frumoasa17• 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
Ви чудова мама, дай Бог щоб ще зустріли людину, яка стане захистом за підтримкою 🙌
Бог жінку в біді не залишить
Дякую.
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляjuli152008
И писала, и звонила, не отвечает когда не хочет!
Про других женщин ничего не знаю
+ Он же военный, часто уезжает
А потім емоції вляглися, ви трохи забули, і тут він з’являється …
У вас надії, а може це саме той час і все буде, та триває це коротко і швидко
Він повернувся перевірити чи ви все ще вмираєте за ним, задовільнив свої чоловіче его, вирішив що ні ні, це може бути щось серйозне, і заховався в нірку
автор juli152008 • 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
💯%
frumoasa17• 01 апреля 2022
Ответ дляjuli152008
Вам есть с кем поговорить?
Так, сестра та невістка, але їх чоловіки пішли на захист країни, тому особливо намагаюсь не грузити їх, сама підтримую.
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляjuli152008
💯%
Кажу ж вам, то ми на одній голці сиділи 😂😂😂😂
Я дуже добре знаю що з вами, душевний біль, постійні діалоги в голові, щоб я йому сказала, мрії як би класно ми могли бути парою
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ви нікого не грузите, вам потрібна зараз підтримка, у вас маленька дитина, та її потрібна здорова мама
автор juli152008 • 01 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Если вы хотите, то можете написать мне в ЛС, я вам позвоню и поговорим... Когда захотите
автор juli152008 • 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
А сейчас что вы к нему испытываете?
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляjuli152008
💯%
А ви хоч раз показали йому що вам боляче?
Влаштували таку собі жіночу істерику чи скандал? Висказали що вам пече?
автор juli152008 • 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
Каждый раз! Толку никакого
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляjuli152008
А сейчас что вы к нему испытываете?
Байдужість
Навіть не хвилююся де він що з ним
Написала бо було цікаво дізнатися чи він не втік
Відповів що в зсу, Васильківський район, побажала успіхів
Ніяких емоцій, а от як з вами все згадала, то є таке відчуття, як же я себе не любила та не поважала, що дозволяла тому відбуватися 🤦‍♂️😂
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляjuli152008
Каждый раз! Толку никакого
Мовчав? Чи хоч щось?
Бо мені огризався, та ставало ще більше боляче
nata-provans• 01 апреля 2022
Мені навіть було сказав, що не любить мене, це фізіологія, але я ще довго все одно мала надію, що він не поняв що любить мене 😂😂😂
frumoasa17• 01 апреля 2022
Ответ дляjuli152008
Дякую вам.
Олеся Малиновская• 01 апреля 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Ну не зрозуміло, всеодно! Поясніть (((
Ударение просто на у
автор juli152008 • 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
Мовчав? Чи хоч щось?
Что то типо того, что он был занят, или я всё придумала, или телефон потерял , или номер телефона...
Олеся Малиновская• 01 апреля 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Ну не зрозуміло, всеодно! Поясніть (((
Я тоже читала трусЫ, а нужно трУсы
автор juli152008 • 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
Обнимаю вас!
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляjuli152008
Ой, було б бажання))
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляjuli152008
Обнимаю вас!
А я вас 🤗🤗🤗
Мені це вже й згадати насправді смішно, сама собі смішна, бо реально щось там накрутила в голові.
Але і психотерапевт мені допоміг розібратися.
frumoasa17• 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
Згодна про здорову маму. Це я тут можу написати в політичних темах різне, але це напевно як спосіб зняти напругу з себе(
frumoasa17• 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
Засранець
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
На вас дуже велике навантаження зараз. Ви хоч в безпечному місті?
Не тримайте емоції в собі, дозвольте собі бути слабкою, плакати, проживіть ці емоції, щоб далі легше було.
frumoasa17• 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
В умовно безпечному на півдні, а що завтра буде, ніхто не знає.
Vitalinka1987• 01 апреля 2022
А я прям завидую женщинам, которым хочется любви и ласки. Мне мужчины столько боли причинили, что вообще к ним интереса ноль.
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Засранець
Ага, я ж то думала ідеальна для нього, а він не розуміє)
Нічого, все до кращого, через той біль, я набула інших хороших якостей, хоча і заробила синці на душі, шрами, які потім лікувала, бо заважали будувати нормальні відносини. Страх довго був
nata-provans• 01 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Це точно, тут ті місці що наче безпечні, невідомо чи так і далі буде.
Сподіваємося на краще
frumoasa17• 01 апреля 2022
Ответ дляnata-provans
Я після першого шлюбу така була, 1.5 року страху, нікого до себе на підпускала близько та чоловіки, ще намагалися гірше зробити по одній делікатній темі.