Доброго дня. Цікаво які у вас зараз плани на вступ для наших дітей? Куди плануєте поступати? Чи змінились плани через війну? Чи змінились умови вступу до закладів освіти, в які ви планували вступати? Чи є якісь знижки для наших абітурієнтів в Польщі через війну?
Ми планували вступати до Польщі. Дитина готувалась. Найближчі два місяці потрібно сплатити за навчання та проживання за перший семестр. А впевненості ніякої немає. І професію дитина обрала режисура, а зараз в такий час не зрозуміло чи актуально буде.
Як у вас справи з цим питанням?
Елена-1516• 01 апреля 2022
Хотіла вступати до Харкова Каразіна. Тепер не знаємо що робити. Мі з центру України. Тепер навіть страшно її відпускати. Сьогодні будемо слухати в 18.00
LusyaVerusya• 01 апреля 2022
Поки плани не змінилися. Планували вступати в Україні. Але хто зна як воно буде. Не в цьому році, так в наступному. Нічого страшного, якщо рік відпочине. І то невідомо, який нас рік чекає.
Ответ дляЕлена-1516
Аналогично. Два года подготовки в жопель.
Польша? Ну ок, но все требуют польский хоть на собеседовании разговорный, и это ещё вопрос, насколько платно обучение. Вы готовились. А обычным людям за два месяца разговорный польский????
Нууууу....напряжно.
Специальность? Да кто ж знает.
Маляром, штукатуром- я против, конечно. Наша тоже специальность мирная.
Короче, это ппц
Нууууу....напряжно.
Специальность? Да кто ж знает.
Короче, это ппц
Protruziya• 01 апреля 2022
Планировали поступать в Днепре, сами отсюда же. Передумали. Будем пробовать поступать в Германии. Даже если и не в этом году, я не расстроюсь- возьмем год паузу и подтянем языки.