My Business• 01 апреля 2022

Зоо торгують гуманітаркою? чи я погано думаю про них?

Зайшла в зоомаг. корму 4 лапи немає.
але є польськ. та італійський.
це гум.?
чи правда закупили? раніше цих видів кормів не було.
автор My Business • 01 апреля 2022
Ответ дляNatkash
Цілком може бути, що не гуманітарка, особливо, якщо ви зараз на ЗУ. Тут багато хто давно торгує товарами з Європи, в тому числі кормами, я ще років п´ять тому незнайомі пакетики бачила. Кіт, до речі, не оцінив.
Тим більше, знайомі власники зоомагазинів недавно бідкалися, що нема звідки завозити товар. Можливо, якось знайшли спосіб доставки з Польщі.
київ обл.
не ЗУ.
cheryl• 01 апреля 2022
Ответ дляТатка в Тапках
4 лапы работает офиц сайт, брала 2 коробки паучей и доставка бесплатная
Дайте ссылку пожалуйста
Lyucia2• 01 апреля 2022
Итальянские корма и раньше были в продаже. Польских брендов меньше, но тоже были. А что за корма вызвали у Вас подозрение? Как называются?
...Anna• 04 апреля 2022
Ответ дляТатка в Тапках
Не знайшла на оф сайті інформацію,там тільки магазини а яких можна купити
Татка в Тапках• 05 апреля 2022
Ответ для...Anna
Все есть. Нажимаете кому корм, дальше варианты, потом на интересующий вас, ниже граммовка(выбираете), потом купить, в корзину...