Доброго дня.Таке питання.Чи може невістка добровільно за власною згодою. віддати під опіку дитину бабусі.
KaterionOK• 06 апреля 2022
Як визначає стаття 151 СК України, батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини. Батьки мають право залучати до виховання дитини інших осіб, передавати її на виховання фізичним та юридичним особам