Anastasiia21• 07 апреля 2022

Пишуть, почалась 3 хвиля мобілізації

Дівчата, що це значить? Справи геть погані?
KateSavch• 08 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Дійсно, дивні ці баби, які лящать, що: свого не дам, мій не професіонал, хай інші воюють, ця країна нам нічого не дала, моя маленька мужичок не буде за неї воювати. Не вірю, що вони мають такий куций розум і не усвідомлюють, що, як зараз не об´єднатися, не вийти проти цього суцільного зла, то завтра це зло прийде до їх родин персонально: пограбує, згвалтує, зробить Бучу в їх окремих родинах. Навіщо тоді чоловік, як він не може виконати одну з головних своїх функцій в родини - захистити свою родину. Зараз війна вже не стільки за країну, як за виживання, хіба важко зрозуміти, якщо ти не хочеш, щоб тупе косооке чорножопе чмо гвалтувало твоїх дітей, треба йти і зупиняти це чмо зі зброєю в руках. Інакше ніяк, орки не визнають ніяких правил, чи мирні, чи російськомовні, чи жінки, чи діти - вбивають без розбору.
’не усвідомлюють,....., то завтра це зло прийде до їх родин персонально’

Это вы не усвідомлюєте, что люди могли бы выехать семьями заграницу и русня бы не пришла к ним.
безуминка• 08 апреля 2022
Хто боїться воювати ,беріть своїх чоловіків і їдьте за кордон.За гроші все можливо,тільки потім сюди вже і не вертайтеся Ганьба тим чоловікам,які виїхали
Nota-bene• 08 апреля 2022
Ничего в 5 женщин призовут. Закон уже ж есть....
Олечка79• 08 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
То ВЖЕ треба - ідіть.
Розкомандувалась, кому куди іти.
У мене чоловіка немає, колишній - воює, пішов сам. Ще питання є?
А где он делся? Был же ещё зимой ) я точно помню Ваши темы
Я если что просто интересуюсь . И с Вами согласна )
InnaDesign• 08 апреля 2022
Жінки, дівчата, ви чого? Це нормально що жінка не хоче щоб помирав син і чоловік ( іде на війну = погоджується про можливу смерть) Страх втратити близьку людину сильніший ніж втратити суверенітет. Та і влада повинна розраховувати сили, дивитись якими втратами це обійдеться, тим паче інші країни дають на це дозвіл ( постачали зброю агресору, не закривають небо, не вводять свої армії) тобто нами ніхто не опікується, якщо б так легко було зламати рашку, вже зробили б це і давно, але всі хочуть залишитись у сторонці. Я і до війни знала багато дівчат гарних, цікавих які не могли знайти пару, так от, після війни це буде ще складніше, будуть відбивати чоловіків, підставлятися під будь-кого ’аби був зі мною’. Чи не страшно вам як воно буде? Чи ви думаєте з-за кордону і вам все одно на життя людей? Цю війну допустив і Зеленський теж і на його руках буде кров, і чим це все закінчиться дуже хотілось би дізнатись...і не через 5 років, коли населення буде 5 млн в Україні. Я не підтримую країну агресора, я люблю свою країну, я не закордом, у мене є син! І мені вкрай шкода людей і те що робиться, це не стерпно
Алена_С• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
так у моего мужа нет земли, а мне моя не принципиальна, пусть забирют тот участок
Хто хай забирає?
Filomena• 08 апреля 2022
Ответ дляInnaDesign
Ви чекаєте поки хтось в Європі відпустить своїх близьких гинути в Україні? Вони не переживають? Їм їхні рідні не потрібні?
І хто поставляє зброю агресору?
Lilittte• 08 апреля 2022
Ответ дляInnaDesign
Девушек одиноких много выехало,если не все.
Что им здесь делать одним?
Как бы жестоко это не звучало,но для них это шанс был уехать и начать жизнь в Европе,найти мужа.
Они точно не вернутся.
Lilittte• 08 апреля 2022
Ответ дляFilomena
І хто поставляє зброю агресору?
Человек все правильно пишет.
Оружие нам нужное не дают,а люди нам их не нужны,своих есть 200т резерва,но им нечем воевать.
Просто не хотят заканчивать эту войну вот и все.
Хотели бы закрыли небо с первых дней и все бы тогда и закончилось
InnaDesign• 08 апреля 2022
Ответ дляFilomena
І хто поставляє зброю агресору?
Вже відписували у новинах, що за минулі роки найбільші постачальники зброї для росії - Франція, Германія і ще деякі европейської країни
В інших країнах є професійна армія, яка довго готувалась і не дають нам її тільки щоб не було ескалації ( вони тільки цього бояться) на нас всім все одно. Санкції в росії приймають як даність, або взагалі обходять, або виїжджають з країни. Кому роблять гірше, не зрозуміло? Але страждає наша країна
А про Тайвань ви чули? Ви знаєте що США зараз підстьобує Китай до початку війни за землі Тайваню. Туди постачають кращу зброю, а нам не можна ..ні ні ні. Тобто Китай провокувати можна, а росію ні? Цікаво виходить
Filomena• 08 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Человек все правильно пишет.
У людини претензії до всих, хоча війна йде у нас. Це перед учим наша проблема і відповідальність. Ми не збудували сильну країну. Росіяни несуть відповідальність за свою владу і ми теж несемо за свою. Тепер вже тільки висновки можна робити.
Але позиція «не вводять свої армії» дивна. Невже у тієї армії не має рідних, які теж не хотять їх відпускати? А добровольців скільки приїхало?
Зброю дають скільки потрібно. Читайте новини
Lilittte• 08 апреля 2022
Ответ дляFilomena
Я читаю
Оружие против их авиации нам не дают о чем ещё можно говорить ?
Filomena• 08 апреля 2022
Ответ дляInnaDesign
Там звіт був до 2015 року. Всі торгували зброєю і навіть Україна свого часу
Lilittte• 08 апреля 2022
Ответ дляInnaDesign
Да,хотя это было запрещено.
Теперь этим оружием убивают украинцев.
frumoasa17• 08 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Я читаю
А ви би дали, сучасне та дороге ппо Петріот, яке можуть захопити та почати технічно вивчати, щоб мати можливість протидіяти йому? Це безпека США і ось тут їх зрозуміти можна.
Те що в нас немає такого аналогу, тут ми самі винні, нефіг було красти, розводити корупцію, зменшувати армію та розробку сучасного озброєння.
Filomena• 08 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Я читаю
І все ж ппо дають
juli344• 08 апреля 2022
Ответ длявиканастя
Утром Гула выложил коротенькое видео, где говорил, кого возьмут, те у кого военная кафедра, офицеры запаса и все остальные, кого раньше не призывали. Я так и не поняла, а кого же тогда в четвертую будут брать...
Например, мой муж пойдет в 4ю. В свое время как-то остался без военника, не служил, образование - ПТУ. В 40 лет пошел встал на учет, годен. Рюкзак собрали 2 недели назад уже. :-(
Lilittte• 08 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Из пзрк можно отлично сбивать ракеты и самолёты
Не дают его
Lilittte• 08 апреля 2022
Ответ дляjuli344
Таких сейчас в 3 забирают
frumoasa17• 08 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Не дают его
Дають стінгери та старстрік.
Lilittte• 08 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Дають стінгери та старстрік.
Мизер может и дают
Но этого точно не достаточно,чтоб выиграть войну быстро
nusya_0204• 08 апреля 2022
А кто в курсе, если у мужчины психическое заболевание, есть тому подтверждение(справка), его могут призвать?
frumoasa17• 08 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Мизер может и дают
У вас неправильні дані, все це є у нас, але людей ще потрібно правильно навчити користуватися цим та ця зброя не всесильна, є обмеження, як по висоті, так і по дальністю. Не один рашистьский літак та гелікоптер вже були приземлені.
Filomena• 08 апреля 2022
Вчора слухала чому США так помилилися з оцінками сил України: тому що наша влада збиралася шашлики смажити. Ніхто не оцінив середню ланку військового керівництва, а саме вона стала вирішальною. І я згодна. Без вказівок зверху організовувалися загони тероборони, з перших днів своїми силами будували блок-пости і колотили коктейлі молотова в умовах дефіциту бензину. У нас через добу вже готові були біженців приймати і годувати.
Наш народ самоорганізувся і це вагомий фактор в цій війні. Ніхто цього не очікував, ніхто не чекав, що ми будемо боротися.
leka_l• 08 апреля 2022
Ответ дляWomAnn
Пе ви підійшли, запитали у них чому вони не служать? Чи тільки на форумі жінкам мізки промиваєте?
Я нікому нічого не промиваю. В мене чоловік в військоматі служить, то він і його товариші кожен день у таких ’запитують’.
Это и есть правда• 08 апреля 2022
вот канал по сводкам, там нет никакой политики- только показ военных действий в отличной графике https://www.youtube.com/c/ОружейныйМастерок
iRЯa• 08 апреля 2022
Дівчата, треба сподіватися на краще. Звісно,що и посеред наших хлопців є втрати.Але,я сподіваюся,що їх становище підірветься санкціями, залишається тільки стриляти луком та стрілами власного виробництва їм.
Kusalochka• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Я відпустила і не відмазувала і не нила,хоча в нього здоров´я не дуже.
Так наверное ж вас не спрашивали... теперь очень хочется быть не одной в своем горе?
Плюшкa• 08 апреля 2022
Третя хвиля це ті хто закінчив військову кафедру і то не всі. Вони навіть не підуть на фронт їх мобілізують для вчень
juli344• 08 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Таких сейчас в 3 забирают
Значит, пойдет в 3ю.