Дівчата, що це значить? Справи геть погані?
Ответ дляЧудо в камуфляже
Нема,нема таких країн,розумієте? Повезете ви свого бубочку в Польщу,там гримне війна,буде громадянство,і там призовуть. Це НОРМАЛЬНО,що чоловіки боронять свою країну,коли на неї напали, розумієте? Ваш син після плюхи в пісочниці за спірну пасочку( яка є його),віддає її опоненту чи все таки хоче забрати,і що в цей час робите ви?
вы без хамства все таки не умеете?
да не надо нам никакое гражданство, разве кто-то спрашивает об этом выдавая паспорт?
если мой сын играет чужой пасочкой, то ему все равно будет и даже если своей, то уж точно не будет подвергать себя опасности, что бы ее отобрать, пусть забирает и я не полезу бить маму хулигана, а просто куплю ему другую пасочку, как то так
Чудо в камуфляже• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
вы без хамства все таки не умеете?
Е, ні,то ви нитку втратили. А якщо ця чужа ’сина’вкраде в вас спочатку кошти,потім пів житла( його сім´я більш заможна і впливова),потім він і його’друзі’ вас просто почнуть бити на вулиці,просто за те що ви є,ви що будете робити? Далі пасочки купувати? Аби тільки не били,?
Ответ дляЧудо в камуфляже
ничего я не потеряла, а вот если дело дальше псочки пойдет, то вызову полицию, т.е. специально обученых людей решать такие вопросы, а не сама полезу, вот и с войной ак, не должны всех брть, есть военные и у нас их не мало, по крайней мере на бумаге
Чудо в камуфляже• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
Ну ,викликали поліцію ,вона сказала що’абєспакоєна’,а вас і далі б´ють. Коротше,зрозумійте одне,де будуть наші війська відступати,там буде Буча,і кацапам буде пофіг наскільки ранімий ваш Бубочка,на гаазькому суді може розкажете,що він у вас був ’адін,і вайна нє ваша’
Ответ дляЧудо в камуфляже
значит надо менять руководство такой полиции, а не выполнять ее работу
это вы поймите, что не все хотят и могут воевать и ничего кроме потери своей жизни их служба не решит
к слову, я не предлагали нигде отступать, я хочу иметь право выбора, а не что бы моей жизнью распоряжались другие
Чудо в камуфляже• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
Хто вас не випускає? Скажіть прізвища.Ви не пропонуєте відступати,однак мають воювати всі ,окрім вашого. Якщо орки прийдуть до вас,хто вас і ваших дітей має рятувати?
Ответ дляЧудо в камуфляже
в смысле кто? вы не в курсе, что мужчин не выпускают? фамилию президента нашего знаете?
военные должны спасать, которых у нас только с боевым опытом почти пол миллиона
не все кроме моего, а только проф военные должны воевать
ну и да, вы упорно уходите от моего вопроса, почему люди с деньгами и их дети не мобилизируются? для вас это норма? они не должны защищать ничего?
Марфа Васильна Я.• 08 апреля 2022
Ответ дляShaan
Прошло чуть больше месяца и уже третья - это не геть погано?? Нда
Мобилизация рассчитана на 90 дней, в среднем по 22-23 дня на каждую волну. Да, сейчас третья должна быть.
Марфа Васильна Я.• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Я відпустила і не відмазувала і не нила,хоча в нього здоров´я не дуже.
Моему 54 года. Полный букет болезней от сердца до зрения, постоянно в очках. В январе перенес операцию на левом плече, упал порвал сухожилия, сломал ключицу. Какой из него вояка? Да, я переживаю и не хочу, чтобы его забирали, потому что, он принесет намного больше пользы тут, чем на фронте.
Annaganna1980• 08 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Ви хочете - відпускайте, ніхто не забороняє
А хто б повине захистити вашу родину, хто ???
Annaganna1980• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
а как по мне самое время, я не понимаю и не хочу молча отдавать своего мужа, пока какая то мордяка со связями сидит дома, все так все, а не выборочно
Таке враження , що про тваринку. саою пишите. Правильно, нахай посидить біля спідниці, а потім ви будете волати ’ мы вас туда не посылали’
Annaganna1980• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
это выбор без выбора, потому как мы не выбирали страну при рождении и потом не выбирали, не у всех миллионы есть
разве это нормально, принуждать человека воевать?
Удалено администрацией...
Ответ длябезуминка
Я з гордістю пішла б,та в мене діти
Блин, а у мужчин детей нет? Перестаньте прикрываться детьми, или вы думаете, что кому-то будет легче если он будет видеть отца на фотке в рамке с чёрной лентой! Воевать должны профессионалы
Давайте возьмите скальпель и Проведите пару операций, нет опыты? Так мы вам 2х дневные курсы проведём
Безимени890123• 08 апреля 2022
Ответ дляAnnaganna1980
Дійсно, дивні ці баби, які лящать, що: свого не дам, мій не професіонал, хай інші воюють, ця країна нам нічого не дала, моя маленька мужичок не буде за неї воювати. Не вірю, що вони мають такий куций розум і не усвідомлюють, що, як зараз не об´єднатися, не вийти проти цього суцільного зла, то завтра це зло прийде до їх родин персонально: пограбує, згвалтує, зробить Бучу в їх окремих родинах. Навіщо тоді чоловік, як він не може виконати одну з головних своїх функцій в родини - захистити свою родину. Зараз війна вже не стільки за країну, як за виживання, хіба важко зрозуміти, якщо ти не хочеш, щоб тупе косооке чорножопе чмо гвалтувало твоїх дітей, треба йти і зупиняти це чмо зі зброєю в руках. Інакше ніяк, орки не визнають ніяких правил, чи мирні, чи російськомовні, чи жінки, чи діти - вбивають без розбору.
Безимени890123• 08 апреля 2022
Ответ дляNaytli
Ще одна прибігла про два дні курсів і скальпель панікувати. Зараз мова йде не про операцію, а про виживання. Відповім вам вашим же прикладом. Якщо ваша рідна людина попала в ДТП і стікає кров´ю у вас на очах, ви їй, що, навіть, джгут не накладати, не спробуєте допомогти зупинити кров? А й правильно, хай стікає, ви ж не лікар. Або інший приклад. Пожежа, страшна і розростається, але ще не охопила все, є можливість врятувати, допомогти; в тій пожежі дорога вам людина. Ви і надалі просто спостерігаєте? Навіть не спробуєте врятувати? А, точно, навіщо і намагатися, ви ж не пожежник, хай пропадає людина, ви ж не закінчували пожежне.
Безимени890123• 08 апреля 2022
Ответ дляМарфа Васильна Я.
Може й повинна бути, але зараз друга хвиля. Це необов´язково, що всі хвилі мають за ці 90 діб відбутися.
Ответ длявиканастя
Утром Гула выложил коротенькое видео, где говорил, кого возьмут, те у кого военная кафедра, офицеры запаса и все остальные, кого раньше не призывали. Я так и не поняла, а кого же тогда в четвертую будут брать...
Тех кто обмежено прыдатный в военное время
Ответ дляgizma2019
Проф .военные должны воевавать на котракте,а во время войны должны вевать все,у кого есть руки и ноги.
Ответ дляNaytli
Які всі ніжні і ранімі.Жаль,що в нас так настроєні люди,що моя хата з краю,нехай сусід воює,а я почекаю на дивані.Мене чоловік іноді запитує,а з ким ми воюємо?мабуть самі з собою,якщо кожного дня виявляють скотиняк,які зливають інформацію,і все більше з´являються мужиків,які плачуть за спинами жіночок,бо в них немає досвіду.
Елизавета 7180• 08 апреля 2022
Зайшла в тему щось адекватне прочитати, але ж як развжди розвели незрозуміло що 😞
frumoasa17• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
в этом всем одно главное ’але’, что нам на это все и 2 волн должно было хватить, значит все печально, если 3 оф началась
Проведення мобілізації від 24.02 згідно указу розраховано на 90 днів, можуть і продовжити. Ці хвилі, це все умовно, ще кілька тижнів тому призивали без досвіду та навіть служби у військах. Одні ті ж самі воювати не можуть, їм потрібен відпочинок, також у нас теж є втрати, а деякі напрями потрібно підсилювати, тому знову можуть спробувати. Ми також йдемо чи почнемо йти у наступ, через це втрати збільшуються.
Ответ дляfrumoasa17
А втрати, майбуть, колосальні, раз немає нііякої публічної інформації. Тільки підносять бойовий дух.
Ответ дляЧудо в камуфляже
Вы какая-то странная. Чпловек написал же, что не так важно ей имущество и дом, чужая земля и имущество тем более ей не важны. Просто дали бы возможность выехать ей с мужем и близкими, и все. Свою семью она и так спасет. Для нее важны жизни, и это логично, второй раз мы на этой земле не рождаемся, к сожалению.
frumoasa17• 08 апреля 2022
Ответ дляAnastasiia21
Втрати це військова таємниця, але не більше ніж у орків. У нас до війни армія була 215 тисяч тільки військових, цю цифру будуть збільшувати у 2-4 рази, сюди додати втрати, ось і мобілізують інших. Це війна з сильним противником, тільки контрактниками тут не відбитися.