промокашка• 10 апреля 2022
Ответ дляUnmistakable
Точно. Я просто офигела, что оно, то чудо, приперлось в город, который тоже просил подмогу, но так и не получил, войска которого сами мочили москалей как озверевшие. И о чем-то там хотел договориться. Фу, .ля. Как приехало с кислой миной, так и уехало.
Кто приезжал ? С кем договориться?
Inna Medvetska• 10 апреля 2022
Ответ дляfirano4ka
Дитячий садок?) ок)
А ви були?, що можете стверджувати, що
Укр.сторона просила відвести війська від Києва на переговорах 29 березня? Якщо ті драпали звідти ще від 25.03.
Нашо просити про те, що і так вже відбувається?
А ви були?, що можете стверджувати, що
Я не була, але і не пишу категорично про те, чого не знаю.
І чого в принципі прості люди можуть і не знати
Ответ дляsnejs
Из новостей. Потому что она не планирует оккупировать всю Украину. У рашки есть определённые требования и она пытается их добиться любой ценой
ну вона їх міняє, ну чесно, подивіться наприклад того ж пуйла с початку (20 січня десь) по сьогодні, риторика міняється
Ответ дляsnejs
Вы серьёзно думаете, что Украина ставила ультиматум? А смысл? Не лучше было бы их всех перебить, если у всу это получалось , чем отпустить их на Донбасс?
Тобто, ви таки вважаєте, що то була добра воля раші відвести війська
Кого могли, дістали- там знищили. Це пишуть очевидці, не я. Звідкіля ж грудитехніки тоді, якщо усіх відпустили..
Inna Medvetska• 10 апреля 2022
Ответ дляfirano4ka
А нічого, що місяць бої там ішли щодня і нещадні (ми звідти не далеко живемо).
У нас будинок підскакував.
Ото і техніка звідти
У нас будинок підскакував.
Ото і техніка звідти
Ответ дляKsu160576
так вони всі там такі ото і страшно, читає Зе ’по написаному’ все норм, як тільки само щось намололо (як сьогодні), то розумієшь шо капец уже
Ничего он не намолол, что Вам непонятно было? Видно что недосып конкретный и усталость. И когда задали вопрос на английском, он ответил на английском.
Ответ дляKsu160576
чогось і не сумнівалась, всі зеленобоби вже за межами країни, то може і зе привезете із собою до Лєнки?
Легитимный президент с огромным нынче рейтингом вас не устраивает?
Да вы прямо с путиным на одной волне .
Он там тоже в саквояжике не зря 8 лет яныка держит. Его ждём?
Да вы прямо с путиным на одной волне .
Ответ дляsnejs
Коли почала не планувати?
А те, що парадну форму з собою на Київ везли то як? А сухпайків на 3 дні взятих з собою? Через три дні по селам шматок хліба просили.
Подивіться Гіркіна, він добре пояснює провальність операції в тому напрямку. Вони вчасно одумалися.
Ответ дляsnejs
За вами парашут волочиться
досить вже транслювати раша ТВ.
Спочатку закопали на півночі, навколо столиці мільярди, а потім передумали? Ха
досить вже транслювати раша ТВ. Спочатку закопали на півночі, навколо столиці мільярди, а потім передумали? Ха
Ответ дляFilomena
Чому не зачистили територї після себе?
Не знищили докази звірств? Чому війська з під Бучі без ротації та відпочинку кидають у бій?
Може тому що відчувають, що припікає. І хочуть хоча б десь отримати успіх. Ви подивіться на виступи того ж Лаврова. У нього вигляд переляканий, напівпритомний. Вони не очикували такого супротиву, думали на лайті як в 14 пройде усе.
Ответ дляFilomena
Коли почала не планувати?
Изначально не планировала
Ответ дляnatapri
Я вже десь також писала, невже не видно по обличчю, що він виснажений🤦. Хоча б порівняли його відео до війти і зараз .
Ответ дляlovely
Так отож що підгорає. Могли ж і далі битися за Київ, але довго і з малим результатом. Їх навіть при виході добре потріпали при тому, що відхід добре прикривали і авіацією і піхотою.