Серпневе кошеня• 10 апреля 2022

Який район найкращий і найгірший для проживання у ІФ?

Цікавить думка тих, хто живе в Івано-Франківську.

Який район кращий/гірший, чому?
Ашатанна• 10 апреля 2022
Багато залежить від Вашої роботи, вподобань, наявності машини... Та наявності квартири, яка Вам сподобається. Особисто ми обрали район біля центрального парку - щоб близько була зелена зона. Переїхали у Франківськ 6 років тому.

linamark• 10 апреля 2022
Мне нравится с видом на озеро ))
Карпатський грибар• 10 апреля 2022
Середмістя - таких районів небагато в усьому світі.
https://www.bing.com/images/search?q=%D1%96%D0%B2%...
Вулиця Шевченка, по якій непомітно заходиш у парк - унікальна.
автор Серпневе кошеня • 10 апреля 2022
Ответ дляАшатанна
Можете розповісти звідки переїхали, чи задоволені вибором? Ми хочемо з Миколаєва переїхати. Я особисто вже давно хочу, нарешті вирішили, що годі чекати) хочемо після війни трохи пожити на зйомі, а далі вже будемо вирішувати.

Цікавить досвід переїхавших у Франківськ.
автор Серпневе кошеня • 10 апреля 2022
Ответ дляКарпатський грибар
Так, гарно
автор Серпневе кошеня • 10 апреля 2022
Машину плануємо придбати після війни. Тобто власний транспорт буде там.
Карпатський грибар• 10 апреля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня

Є таке поняття - аура. А́ура люди́ни — чуттєвий прояв душі чи духу людини. Так само є аура міста. Тут вона зовсім інакша, ніж у Миколаєві.
Вас цікавить досвід тих, хто переїхав, отже, мусив сприймати іншу ауру, що не завжди просто. Я тут зарадити нічим не можу, бо в ІФ проживаю з дитинства.
Ашатанна• 10 апреля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня

З Вінниці, дуже подробно писала у темі: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3072537
Якщо будуть питання - пишіть в особисті повідомлення, відповім )).
автор Серпневе кошеня • 10 апреля 2022
Ответ дляАшатанна
Клас, почитаю, дякую! ♥️

Ля-Ля• 10 апреля 2022
Я ,наприклад , не люблю Пасічну ... Не могла б там жити . Також , зараз не доцільно селитися в р-н Опришківці , Крихівці, через близкість певної інфраструктури, через це і Калинова Сл-да небезпечний район , хоч раніше я б сказала , що це найкращий район.
Але місцеві знають на території чого вона збудована
Зараз для мене оптимальним є район Каскад .
автор Серпневе кошеня • 10 апреля 2022
Ответ для Ля-Ля
Чого Пасічну не любите, якщо не секрет?

А я дивилась сьогодні в Опришківцях новобудови, навіть у закладки додала декілька варіантів 🙈

Розкажіть, будь ласка, чому там погано?
olka-zv• 10 апреля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня
Чого Пасічну не любите, якщо не секрет?

Розкажіть, будь ласка, чому там погано?
Бо поруч аеропорт.
Ля-Ля• 10 апреля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня
Чого Пасічну не любите, якщо не секрет?

Розкажіть, будь ласка, чому там погано?
Ну якщо коротко , це райони ,мешканців котрих попросили евакуюватися через близкість деяких об´єктів , і коли бомбили Фр. , в тих р-нах було найбільше видно і чути.
Lerochka Fotoshop• 10 апреля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня
Чого Пасічну не любите, якщо не секрет?

Розкажіть, будь ласка, чому там погано?
Страшні пробки в години пік (були до війни, зараз не знаю). Там тільки 1 міст на виїзд.
Ля-Ля• 10 апреля 2022
Ответ дляLerochka Fotoshop
І той аварійний :(
автор Серпневе кошеня • 10 апреля 2022
Ответ для Ля-Ля
Не розумію, яких объєктів? Дивилась карту-там поряд аеропорт. Але ж в мирні часи це не є загрозою якоюсь.
Ля-Ля• 10 апреля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня
Не тільки.Не все є на цивільних картах.
А часи тут мирні , а тут не мирні
LusyaVerusya• 10 апреля 2022
Ответ дляlinamark
Мне нравится с видом на озеро ))
Підкажіть, а де ощеро? Тимчасово у Франківську. Живимо біля Метро. Гуляємо тут, у Вовчинець на річку прогулюємось. Хотілось би біля озера
NafffAnja• 10 апреля 2022
Переїхала в 2017 після Львова-землю готова була цілувати) комфортно, компактно, акуратно, ціни приємніші
По районах: пасічна-вічні ранкові корки на мості, каскад-якщо зранку, то теж бувають корки в центр. Обидва ці райони з хорошими інфраструктурами і якщо нема потреби щоранку іхати в центр на роботу чи до школи, то ноу проблем.
Перші 3 роки ми жили в центрі-це звісно найзручніше-практично всюди можна дістатись або пішки або транспортом без пересадок
Зараз 2 рік живемо на БАМі-вже намальовуються корки зранку через вузькі вулиці і активну розбудову району
Одним словом: ранкові корки є всюди.
Каскад і пасічна-такі собі спальні райони з непоганою інфраструктурою
Станом на зараз район БАМу (крихівців) я б на інший змінювати не стала

Ля-Ля• 11 апреля 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Вул.І. Мазепи , біля парку Т.Г.Шевченка
В нас чудовий парк і озеро
vikaS• 11 апреля 2022
Девочки, в Вовчинец- это хорошее место?
vikaS• 11 апреля 2022
Я из Запорожья и мне очень понравился город.
Подскажите ещё, пожалуйста, какие школы хорошие?
Ля-Ля• 11 апреля 2022
Ответ дляvikaS
Девочки, в Вовчинец- это хорошее место?
За наявності авто - так
vikaS• 11 апреля 2022
Ответ для Ля-Ля
За наявності авто - так
Есть и машина, и работа удаленная...
Но сыну нужна школа, чтобы сам ходил и кружки (3 класс).
vikaS• 11 апреля 2022
Ответ для Ля-Ля
Вул.І. Мазепи , біля парку Т.Г.Шевченка
В нас чудовий парк і озеро
Очень хороший и ухоженный парк. Вчера там гуляли.
Ля-Ля• 11 апреля 2022
Ответ дляvikaS
Мої в Католицькій , для нас найкраща
Залежить які у Вас вимоги , хороших шкіл багато .
vikaS• 11 апреля 2022
Ответ для Ля-Ля
Мої в Католицькій , для нас найкраща
Особых требований нет.
Нужен хороший учитель и у сына способности к математике.
Ля-Ля• 11 апреля 2022
Ответ дляvikaS
Особых требований нет.
Поряд з Вовчинцями 10 ліцей . Ніби не погана школа але не з найкращих. З державних 5 ліцей сильний , на Каскаді ще 22 школу хвалять
vikaS• 11 апреля 2022
Ответ для Ля-Ля
Спасибо!
LusyaVerusya• 13 апреля 2022
Ответ для Ля-Ля
Вул.І. Мазепи , біля парку Т.Г.Шевченка
В нас чудовий парк і озеро
Підкажіть, а ТЦ Велес це який район? Далеко від озера, яке ви показали? Така краса….