Renesmeе 16• 11 апреля 2022

Відповіді на деякі запитання про підготовку до війни

Прочитала сьогодні цікаву статтю, тільки будь ласка не пишіть що багато тексту і не осилили)) Для тих кому дійсно цікаво, ділюсь. Деякі питання піднімались на порадниці, були у топ темах,у статті ви знайдете на багато із них відповіді
автор Renesmeе 16 • 11 апреля 2022
Ще
автор Renesmeе 16 • 11 апреля 2022
І ще
Kvitkaliliia• 11 апреля 2022
Нижче тема вже була https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3125619
автор Renesmeе 16 • 11 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Ах не бачила , вранці заскрінила , зараз якраз зробила свої справи і вирішила поділитися
Edda Fiber• 11 апреля 2022
вже була сьогодні тема
Ваша тьотя• 11 апреля 2022
ой, читали ми цього капитька.
нєубєдітєльно.
Mtdrakon• 11 апреля 2022
Некажи гоп поки не перескочиш
Це я про всі ці пісанини и про нас
золотая осень• 11 апреля 2022
І вам відповім. В тій темі вже писала.

Хай не брешуть. Ще й рот повертається казати, що їм пропонували здаватись. Ушльопки гроші дерибанили на дорогах і збирались на шашлики.
Хто наказав розмінувати мости з Криму, хто відвів з кримського напрямку війська напередодні нападу, хто витрачав гроші на велике будівництво - замість того щоб продовжити випробування українських ракет, хто напередодні нападу Московії на Україну - мав намір витратити 50 мільярдів гривень на дороги, а не на армію... Згадаєте, хто це був? Хто ігнорував попередження про напад московії, коли США та Британія волала про напад? Хто звинуватив розвідки США та Британії в нагнітанні? Хто кричав що по данних української розвідки, ніякого нападу не буде? Хто зарізав гроші з бюджету на протиповітряну оборону, віддавши їх на дороги?
Тепер вони типу всі в білому, а інші у гівні...
catch-22• 11 апреля 2022
Ответ длязолотая осень
І вам відповім. В тій темі вже писала.

это вы Петю на пьедестал подпихиваете?
не стоит.
сейчас каждый на своем месте.
на правильном.
золотая осень• 11 апреля 2022
Ответ дляcatch-22
это вы Петю на пьедестал подпихиваете?
не стоит.
сейчас каждый на своем месте.
на правильном.
Ні, не Пєтю. Не люблю брехню.
lilutik• 11 апреля 2022
Ответ длязолотая осень
Ні, не Пєтю. Не люблю брехню.
До чого тут Порошенко.
Уже мова не про нього....
2019 рік – відмова від судових позовів проти Росії заради зустрічі з Путіним. Заглядання в жопу Путіну та відведення військ.
2020 – 2022 року зменшення військового замовлення, бронетанкові заводи перейшли на 3-х днівку, замороження ракетної програми Гром 2 це ракети на 1000 км, зняли гроші із Нептун протикорабельної ракети і замість 4-х дивізіонів поставлений один, проплачений при Порошенку.
На початку 2020 нарада Єрмака та Зеленського з Патрушевим в Омані.
Авіазавод у Львові не отримав замовлення на модернізацію і т д і всі гроші на ВБуд доріг!
Планове скорочення ЗСУ на 40 тис. + неплановий відтік контрактників.
2022 рік січень-лютий розмінування (заміновані ще при Порошенку) всі перешийки в Крим. Останнє розмінування закінчено за тиждень до початку війни. От і не дивуйтеся, чому так легко зайшли з Криму.
Ще в підготовку до війни входило намагання посадити заклятого ворога Кремля Порошенко, та тримання в СІЗО бойових генералів.
Реальні досягнення Зелі. ЦІ ДОКУМЕНТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ, їх МОЖНА ПЕРЕВІРИТИ БУДЬ КОМУ!!!
-Проігнорований Саміт країн НАТО у вересні 2019 року, де обговорювалось питання вступу України в НАТО!
- Відсутність представництва від України в НАТО!
- Не поновлена !!!! заявка України як, кандидата на вступ в НАТО!
- За три роки Україна не виконала програми кандидата в члени НАТО!
- Ігнорування розвідки Великобританії про наявність кротів в близькому оточені президента!
- Відкрита кримінальна справа проти Байдена-Порошенко, за президенства Трампа!
- Відмова співпрацювати з судово правовими органами США по справі незаконно виведених десятків мільярдів із ПБ України!
- Надання Коломойському прихистку в Україні, від судових органів США!
- Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
- Переслідування розвідників, котрі готували та успішно здійснювали десятки операцій спецслужбами України, в т.ч. і Ваґнерґейт´´!
- Закриття єдиної в Україні академії по підготовці кадрів для спецслужб СБУ!
- Будівництво доріг Великого Крадівництва, замість посилення обороноздатності країни, попри попередження розвідок США та Великобританії!
- Скорочення Армії, медслужби, аеромобільних військ, розвідки, відведення військ, заборона давати вогонь у відповідь.
- Відведення важкого озброєння від лінії фронту!
- Розмінування виходу з Криму у 2021-2022роках.
- Невиведення літаків ,,Мрія´´ та АНів на пропозицію США. Результат- знищені літаки!
- Два місяці до війни заведення ,,Гетьман Сагайдачний´´ в док на т.з.ремонт та зняття всього озброєння з корабля. Результат - притоплений небоєздатний корабель.
- Відмова фінансування на озброєння ЗСУ!
- Зупинка держзамовлень на ракети українського виробництва Вільха, Нептун,
протитанкового озброєння-Стугна, Корсар!
- Відверте хамство на попередження США(особливо президенту Байдену!) Великобританії, Туреччини про наближення повномасштабного вторгнення. Результат - запрошення на шашлики!
А щоденні цирки і відосики, порушення Конституції і усіх можливих законів, корупція та непрофесіоналізм, а переслідування опозиції?
Скажіть який, хоча, один із перерахованих пунктів міг наблизити нас по курсу до НАТО?
А, врешті, що президент України Байден? Кожен президент захищає державні і безпекові інтереси своєї держави! Президент США Джо Байден:
«Україна зробила недостатньо для свого захисту! Ми три місяці говорили про напад росії, українська влада нас ігнорувала.
28 — запам´ятайте це число — стільки звітів ми передали українській стороні, а нас назвали панікерами.»
золотая осень• 11 апреля 2022
Ответ дляlilutik
До чого тут Порошенко.
Уже мова не про нього....
- Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
Ну от, а довбні чуть що талдичать про Порошенка. А це гівно на п´єдестал. Українські граблі вони такі.
золотая осень• 11 апреля 2022
Ответ дляlilutik
До чого тут Порошенко.
Уже мова не про нього....
- Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
Ви це і у першу тему відправте.
artushik• 11 апреля 2022
Пошел разгон методичек про идеального Зеленского и плохой неблагодарный народ....
И совести ж хватает в ОП. Они спасли свои семьи, вывезли деньги вагонами, а народ опять плохой.

Народ хочет знать, почему нихрена не было сделано, почему солдаты защищали аэродромы с 1 винтовкой на 2 и почему ’не поднимать’ панику чтобы спасти детей- это нормально для ОП?!
Ау. Президент это наемный менеджер, его команды- наемные менеджеры. Их провалы стоят жизней десяткам тысяч людей. Народ обязательно спросит.

Прекратите гнать на Пороха, не святой. Но армию 2 года разваливал не он. И ПВО Киеву не Зеленский на 8 марта подарил, хотя мог.
I_Love_London• 11 апреля 2022
.
автор Renesmeе 16 • 11 апреля 2022
Ответ дляI_Love_London
.
Що одначають ці ваші крапочки, вже не вперше бачу у політичних темах 😉
автор Renesmeе 16 • 11 апреля 2022
Ответ длязолотая осень
І вам відповім. В тій темі вже писала.

Прочитайте ще раз скріни, там на відповіді на ваші питання
автор Renesmeе 16 • 11 апреля 2022
Ответ дляlilutik
До чого тут Порошенко.
Уже мова не про нього....
- Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
Роздали методичку
автор Renesmeе 16 • 11 апреля 2022
Ответ дляlilutik
До чого тут Порошенко.
Уже мова не про нього....
- Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
Слово в слово такий пост у інших темах від інших користувачів, порохоботи копіюють текст і пишуть аж пил стоїть , Да уж , без коментарів
золотая осень• 11 апреля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Це ви почитайте, там всі погані, а ці, що намірено шкодили державі - молодці.
золотая осень• 11 апреля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Роздали методичку
Мозок ввімкніть
золотая осень• 11 апреля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
А ви заперечте хоч один абзац. З фактами, а не оцим загальним ’ мєтадички парахаботов’
автор Renesmeе 16 • 11 апреля 2022
Ответ длязолотая осень
Так прочитайте спочатку те що вам скинули на скрінах а не строчите що небуть без розбору не читавши
lilutik• 11 апреля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Звичайно факти , що вище викладені дуже легко перевірити , і як можна щось додати чи забрати .
Факт є факт.
Значно простіше все заперечити бе будь -яких доказів .
золотая осень• 11 апреля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
На, зеленый тролль, читай
золотая осень• 11 апреля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Я твої копірки-методички прочитала, там однамсуцільнамбрехня, але довбням вона заходить.
автор Renesmeе 16 • 11 апреля 2022
Ответ длязолотая осень
Сама ти довбень троль з нульовим рейтингом
автор Renesmeе 16 • 11 апреля 2022
Ответ длязолотая осень
На, зеленый тролль, читай
Удалено администрацией...
I_Love_London• 11 апреля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Моя така крапочка перша в політичних темах))
Підписалася на тему, щоб пізніше переглянути