Дівчата, потребую вашої допомоги. Раніше частенько питала у Гугла різні рецепти і в більшості сайти з багатим наповненням були російські. Тепер вони не працюють і дідько з ними. Але ж мені все одно треба десь черпати натхнення і рецепти. Може у вас є улюблені сайти з рецептами, якими можете поділитися? Де частенько підглядаєте смачні рецепти? Буду дуже вдячна ♥️
Шукаю страви на кожен день.
Майстерня домашнього текстилю• 11 апреля 2022
Поварьонок наче працює.
А так українського контенту мало, та практично нема.
А, всьо, і поварьонок ліг, ще пару днів тому працював.
Ответ дляАлeнь
Виходить, що так. Але ж хто б зробив) Я тільки борщі варити можу 😁
Я взагалі новачок, на кухні рівно стільки днів, скільки йде війна, і працюю з обмеженою кількістю продуктів)
Виктория_1807• 11 апреля 2022
Say7.info у мене поки відкривається. Поварьонок не відкривається. Там стільки гарних рецептів!
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Воно може і на краще, бо ще не замахалися стояти біля плити 😅 А в мене за 15 років вже всьо, нема фантазії і настрій треба штучно створювати.
Добре, що тільки для сім´ї готую.
Ответ дляВиктория_1807
Дякую. Так, поварьонка нема. І ще декілька сайтів,якими я зазвичай користувалася. Треба було собі скопіювати хоч рецепти.
Певно, піду від плити до компа і буду освоювати технології як робити сайти))
FireKitten• 11 апреля 2022
Say7 рабочий. Много хороших рецептов.
А так часто пользовалась Patee. Сейчас когда прям очень что то надо оттуда - через впн захожу.
Ответ дляFireKitten
Say7 рабочий. Много хороших рецептов.
Дякую. Знайшла там те, що шукала!
Вже пів години витратила на цю справу) А все почалося з того, що схотіла рогаликів 😅
Светлана2409• 11 апреля 2022
тут беру завжди ’робочі’ рецепти.
Дуже люблю в інстаграфі кукінг бай юля ( ну на англ написано ))
@cooking_by_yuliya У неї взагалі класні рецепти і зручна навігація по сторінці. І Багато простої випічки. Спробуйте , вам сподобається
Ира Ларина• 11 апреля 2022
Ответ дляАлeнь
Дякую. Подивлюся.
Але мені ближчий текстовий формат,так наче зручніше
Тоже хотела вам ее рекомендовать. Я готовила по ее рецептам, все получалось.
Ответ дляok1904
Якщо в нас Вам мало, то повен інтернет англомовних рецептів, одночасно мову підтягнете, було б бажання.
О, кулінарна англійська - то щось нове! Нещодавно почала вивчати медицинський напрямок, бо навіть не знаю як звуться органи, що таке шприц, бинт і тд.