літо4ка• 11 апреля 2022

лукашенко відправить війська на Волинь?

Питання в назві,навіяне завтрашньою зустріччю лукаша і путі ...
Olchuk82• 11 апреля 2022
Ні, досить сіяти паніку
Елена1265• 11 апреля 2022
Завтра зустріч. Скоро дізнаємося. Сподіваємося, що ні
Svitlo_• 11 апреля 2022
ні. не відправить.
автор літо4ка • 11 апреля 2022
Ответ дляOlchuk82
Ні, досить сіяти паніку
Про паніку не будемо!
Багато людей-багато думок...
Заkoхані• 11 апреля 2022
Я вірю, що люди у білараші мають більше розуму, ніж расіянє. І не виконуватимуть наказ картопляника.
LyudaT• 11 апреля 2022
Там на лукашенку уже Польша напала. Он нам сейчас покажет откуда на беларусь готтвилось нападение...
hrushyk• 11 апреля 2022
Ответ дляліто4ка
Про паніку не будемо!
Багато людей-багато думок...
Як то кажуть - дасться знати
Meghalaya• 11 апреля 2022
Ответ дляOlchuk82
Ні, досить сіяти паніку
я как-то до войны создала тему про ’что будет и к чему готовиться’. Так 90% ответов были ’хватит сеять панику’ а потом вообще забанили на 2 недели.
А вот оно всё как обернулось...
В нынешней ситуации считаю, что нужно быть готовыми ко всему.
IanxMickey• 11 апреля 2022
Будет продолжение эпопеи ’А я вам сейчас покажу откуда на Беларусь готовилось нападение...’. Картофельный фюрер мразь трусливая, никакие войска он не отправит.
Lenysua• 11 апреля 2022
Я навіть не знаю.... шо в тих головах...ніхто не знає.
Zanka_• 11 апреля 2022
Думаю, що ні. Не для того він стільки часу ухилявся і викручувався як міг аби цього не робити. Він же чудово розуміє, що це для нього кінець, а так є ще варіанти якийсь час протянути.
irkin• 11 апреля 2022
Ответ дляLyudaT
Вот и сбылось его пророчество. Ничего, что всего лишь рогатками, но напали же
Lenysua• 11 апреля 2022
Ответ дляIanxMickey
Я гадаю що він вже навіть рішення там не приймає.
ann.ko• 11 апреля 2022
Ответ дляIanxMickey
4 позиции, я сейчас покажу, это уже мем
Lenysua• 11 апреля 2022
Ответ дляZanka_
Нема вже в нього варіантів. Можливо це тактика. Дуже впевнено він говорить що чеПУшило не програє в цій війні .
Renesmeе 16• 11 апреля 2022
Я теж таке читала мені сьогодні кинули ссилку , не знаю правда чи ні https://www.dialog.ua/world/249759_1649686336
Sakura-18cb• 11 апреля 2022
Ответ дляLyudaT
То колорадский жук на него напал, мозг ему погрыз🤭
ввв45• 11 апреля 2022
Ответ дляLenysua
так же уверенно как и том что он знал откуда готовилось нападение
Вера• 11 апреля 2022
Он старый хитрый лис, будет до последнего уворачиваться . Надеюсь что нет.
OdeshkinBonus• 11 апреля 2022
Ответ дляOlchuk82
Ні, досить сіяти паніку
Ви перед війною теж писали не сійте паніку? До чого тут паніка?
Горськ• 11 апреля 2022
Ответ дляLenysua
Чого не приймає,приймає,він хитрий,як змій.Загроза нападу звісно є,надіємося що минеться.
OdeshkinBonus• 11 апреля 2022
Ответ дляMeghalaya
А вот оно всё как обернулось...
Отож... Причипились зі своєю панікою. Мене прям тошнить від цих дівчат в рожевому світі, які не хочу ні знати ні говорити про погане, лише про манікюр і матню!
Zanka_• 11 апреля 2022
Ответ дляLenysua
Він впевнено говорив і про те, що Україна збиралась на них напасти, так що робити якісь висновки за його удаваною впевненістю марно.
Lenysua• 11 апреля 2022
Ответ дляOdeshkinBonus
Боже,а мене як забанили за те що казала правду.... яка я була зла. Але ж краще б я була не права(((
автор літо4ка • 11 апреля 2022
Ответ дляLenysua
200%
І для чого попер до путі?про що домовлятися?
автор літо4ка • 11 апреля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Схоже на правду...
OdeshkinBonus• 11 апреля 2022
Ответ дляLenysua
Мене трясти вже почало коли всі виїхали з України посли, а тепер ще всих граждан попросили виїхать з Росії і України, вже на голках. Америка своїх точно не кидає. І ось те що з обох сторін почнуть сюди бігти орда, ось боюсь.
Карпатський грибар• 11 апреля 2022
Лукашенко скажет Путину: Вова, мы же договаривались за 3-4 дня, а не на полгода. Мне надо как-то соскочить.
Lenysua• 11 апреля 2022
Ответ дляліто4ка
200%
Слухать вказівку, про те, що картопляний хєр повинен робить далі
Kusalochka• 11 апреля 2022
Нет