Питання в назві,навіяне завтрашньою зустріччю лукаша і путі ...
Ответ дляOlchuk82
Ні, досить сіяти паніку
я как-то до войны создала тему про ’что будет и к чему готовиться’. Так 90% ответов были ’хватит сеять панику’ а потом вообще забанили на 2 недели.
А вот оно всё как обернулось...
В нынешней ситуации считаю, что нужно быть готовыми ко всему.
А вот оно всё как обернулось...
IanxMickey• 11 апреля 2022
Будет продолжение эпопеи ’А я вам сейчас покажу откуда на Беларусь готовилось нападение...’. Картофельный фюрер мразь трусливая, никакие войска он не отправит.
Ответ дляZanka_
Думаю, що ні. Не для того він стільки часу ухилявся і викручувався як міг аби цього не робити. Він же чудово розуміє, що це для нього кінець, а так є ще варіанти якийсь час протянути.
Нема вже в нього варіантів. Можливо це тактика. Дуже впевнено він говорить що чеПУшило не програє в цій війні .
Sakura-18cb• 11 апреля 2022
Ответ дляLyudaT
Там на лукашенку уже Польша напала. Он нам сейчас покажет откуда на беларусь готтвилось нападение...
То колорадский жук на него напал, мозг ему погрыз🤭
OdeshkinBonus• 11 апреля 2022
Ответ дляOlchuk82
Ні, досить сіяти паніку
Ви перед війною теж писали не сійте паніку? До чого тут паніка?
OdeshkinBonus• 11 апреля 2022
Ответ дляMeghalaya
А вот оно всё как обернулось...
Отож... Причипились зі своєю панікою. Мене прям тошнить від цих дівчат в рожевому світі, які не хочу ні знати ні говорити про погане, лише про манікюр і матню!
OdeshkinBonus• 11 апреля 2022
Ответ дляLenysua
Боже,а мене як забанили за те що казала правду....
яка я була зла. Але ж краще б я була не права(((
Мене трясти вже почало коли всі виїхали з України посли, а тепер ще всих граждан попросили виїхать з Росії і України, вже на голках. Америка своїх точно не кидає. І ось те що з обох сторін почнуть сюди бігти орда, ось боюсь.
Карпатський грибар• 11 апреля 2022
Лукашенко скажет Путину: Вова, мы же договаривались за 3-4 дня, а не на полгода. Мне надо как-то соскочить.