krinox• 14 апреля 2022

Не можу для себе вирішити чи повертатися додому..

Ми зараз з дитиною в Німеччині, не знаю , що робити і коли повертатися до Києва.
Вже дуже хочеться додому.
Важко бути не поруч з чоловіком.
Але все одно мені страшно.
Просто розриваюся на 2 частини .
Одного дня подивлюся новини і починаю гуглити квитки, а вже наступного дня опускаються руки і страшно повертатися
Tocia• 14 апреля 2022
Ответ дляkrinox
А які сьогодні були заяви? Я пропустила мабуть
Зайдіть до телеграму там багато інформації..Арестович пояснює про ракетні удари щодо Києва у відповідь Москві

автор krinox • 14 апреля 2022
Ответ дляTocia
Дякую.
Піду читати (((
Tocia• 14 апреля 2022
Ніхто вже наступати не буде на Київ,а будуть завдавати ракетних ударів ,і саме по Києву
sammy• 14 апреля 2022
Ответ дляExpertSolutionsService
Я бы не возвращалась честно
Но у меня есть опыт из Донецка ,я действительно уверена что это минимум на год при самом положительном раскладе
Многие поляки говорят о двух годах((
сладкий_ноябрь• 14 апреля 2022
Ответ дляvlastaa
фото
Ой блин, вы как будто вчера родились.
Перечитайте новости с начиная с 1 дня войны.
sammy• 14 апреля 2022
Ответ дляTocia
Ні в якому разу до Києва...тут може бути ще один Маріуполь...читайте що кажуть експерти..хоч зараз і є в Києві ПВО але після сьогоднішніх заяв РФ я передумала повертатися ...
Які саме заяви?
сладкий_ноябрь• 14 апреля 2022
Ответ дляЮлия Днепропертовск
Везде пишут что пуйло любит все приурочивать к датам. 9 мая, день независимости...
А вы везде все читаете? :)
VN2012• 14 апреля 2022
Ответ дляTocia
Такие у вас громкие заявления’ еще один Мариуполь’...к чему? Арестович сказал,что мы может спокойно дать ответ,если они что-то сделают в Киеве
КВІТКА-6965• 14 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Тоді це смішно. 3 ляма людей живуть же якость
Що смішного? Коли влада просить не повертатись

КВІТКА-6965• 14 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
2 тижні як очищена вся київська область , не те що Київ.
Вся? То смі наші і влада брешуть?
lawyer2006• 14 апреля 2022
Ответ дляЮлия Днепропертовск
Ні, в нього в державі такий високий рівень довіри до президента, що щоб він не сказав на параді 9 травня, все проковтнуть його слухняні громадяни. Я думаю, що цілі поставлені дуже твердо і на далеку перспективу. Малим шматком вони задоволені не будуть.
Gvenna• 14 апреля 2022
Ответ дляExpertSolutionsService
Я бы не возвращалась честно
Сравнили.
сладкий_ноябрь• 14 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Сьогодні сонце, на вулиці тьма дітей. Ну а ви сидіть на чужбині і головне новини більше слухайте. Кожен живе у тій реальності, яку сам створює
Ага, жители Бучи сами виноваты, да?
Romina83• 14 апреля 2022
Автор, сидите пока. Тут еще неизвестно что будет. А вдруг опять начнут фигачить или не дай Бог еще куда прорвутся, и те, кто сейчас еще дома, тоже начнут эвауироваться? Мы вот в ЗП, и все тихо вроде, и переселенцев всех к нам, но орки-то рядом. Вот и сидим как на пороховой бочке, ждем. А вы в Киев. Ждать нужно.
сладкий_ноябрь• 14 апреля 2022
Ответ дляkrinox
Просто люди шукають для себе ниточку надії. І я в їх числі
Ну это тоже самое, что верить гадалкам
Omerta• 14 апреля 2022
Сидите на месте
сладкий_ноябрь• 14 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Надолго ли?
Omerta• 14 апреля 2022
Съездите посмотрите Мюнхен, Нойш, Зальцбург, здесь у нас будете ночью по 300 раз просыпаться
ElenaMari• 14 апреля 2022
Ответ дляTocia
Уже за Одессу нашу говорят еще один Мариуполь. Я бы сказала, но промолчу. Пророки.

сладкий_ноябрь• 14 апреля 2022
Ответ дляTocia
Этого достаточно для того, что б пока не возвращаться
Sakura-82• 14 апреля 2022
Я тоже в раздумьях. Билеты купили, но чувствую их сдавать придётся. Сейчас пишут о бортах, которые улетели из Москвы и следом ещё несколько. Ещё взлетели истребители Франции и Турции. Не понятная ситуация…
Goldig• 14 апреля 2022
Ответ дляsammy
Многие поляки говорят о двух годах((
Та вони самі готуються до війни з рашей..шо вони можуть знати. Ніхто не знає
PANTERA_KET• 14 апреля 2022
В лучшем случае к июню. Сидите.
ElenaMari• 14 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Я хочу вернуться, Одесса тоже живет, танцы открываются. Дома строятся. Уже на сумках сижу.
lisulya• 14 апреля 2022
Ответ дляkrinox
Що значить зочу/не хочу.
Я боюся за життя дитини в першу чергу
Ну тоді які варіанти. Війна ще не закінчилась
Ваш психолог• 14 апреля 2022
З першого дня війни я з сім´ю в Києві.
З кожним днем все спокійніше.Повернулося дуже багато людей.Не можна фоткати,а то я б сфоткала свій проспект і двори з машинами у них.
В магазинах Ів аптеках є все і все навколо працює.
Я навіть не знаю,що у нашому районі НЕ працює.
Транспорт теж їздить-і метро,і маршрутки,і автобуси муніципальні.
Ми ні на мить не пожалкували,що нікуди не виїхали.Хоча перші тижні було досить тривожно в усьому місті і в нашому районі зокрема.
Багато знайомих вже повернулися-і з ЗУ,і з-за кордону.

Але повертатися чи ні-кожен вирішує сам.
il-mari• 14 апреля 2022
Ответ дляSakura-82
где такое читали?
Gvenna• 14 апреля 2022
Наберитесь терпения. Месяц минимум. Дальше будет видно.
Меня саму бесит как все в растяжку пошло.
А что делать(
сладкий_ноябрь• 14 апреля 2022
Ответ дляVN2012
А вы внимательно ещё раз прослушаете что сказал Арестович.
dabby2007• 14 апреля 2022
Ответ дляTocia
Одна и та же пластинка про Мариуполь