modiin• 17 апреля 2022

Болгария. До 31 мая украинцы должны покинуть гостиницы

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/31-may-uk...
Neva• 17 апреля 2022
Ответ дляameli25
Я тут нікого не агутую, не заствляю. Просто розказала приклад із одного робочого місяця компанії.
А по темі, хочу сказати так: ніде нікому ми не потрібні. За все треба буде платити. Ніхто нікого довго на пособіях чи безоплатних європейських квартирах тримати не буде.
Прийдеться або мову вчити і дуже скоро, щоб хоч на якомусь заводі мити рибу чи складати фляки, чи збирати труставку чи скручувати якісь дротики до хз чого, Або вертатися в Україну і тут, за менші гроші робити те саме.
Роботи немає, фірми скоро не встануть на ноги і виплат як перше з преміями не буде.
Ніхто незнає чого очікувати.
Багатт компаній просто звільняють людей, бо немає за що платити і чим.
А Західна Україна і виробництва наповнені на 130% якщо не більше.
Ця плинність, є нормальною, бо є постійні працівники.

Такі зараз реалії.
І
Знавала я одного товарища с пузом до колен, который сам еле передвигался, зато рассказывал ’про жизнь’ приблизительно как вы. Посредник в Польше. Тяжелый труд так облагораживает - других только, почему-то не его. Быть ломовой лошадью - это так мудро и правильно, только сильным личностям дано))))

наташа2406• 17 апреля 2022
Ответ дляameli25
думаю, що наташа2406 не змінила роботи.
Бо закордоном ніхто не працює з 9-17 і обід 13-14, а ще за 3500 євро.
Наші - працюють по 12-14 а тот і 16 годин і на двох-трьох роботах.
Райське місце чи не райське, але вона має за що і де жити і мову точно вже вивчила.
А наші ВПО - ще носом крутять.
У меня не такой был график который вы написали. Нужно было ребенка в школу отводить. С 19 -5 утра. Ночные платят больше. Я в Великобритании.
наташа2406• 17 апреля 2022
Ответ дляameli25
думаю, що наташа2406 не змінила роботи.
А наші ВПО - ще носом крутять.
Да, вы правы . Здесь чтобы что то достись нужно пахать как лошадь. Так что о кофе и перекуре по 30 минут можно забыть. Вот 30-40 минут перерыва на нем и кури.
Оксана_12• 17 апреля 2022
Ответ длянаташа2406
Ну хз. Хлопці, що клали в мене двір плиткою взяли 160 тисяч за два тижні. Приїздили о 8, додому о 15-16, обіди самі собі обирали за часом. Приїхали з Польщі і більше туди не збиралися. Так само бригада, яка будувала навіс - 120 тисяч три повних дні по 8 годин. Я не сильно розумію, нахібп воно така робота закордоном. Як так пахати, то тут можна в десятеро мати. Ну по крайній мірі можна було.
Sandr1n• 17 апреля 2022
Ответ дляameli25
Місцеві працюють.
Компанія офіційна.
Я нікого тут не заставляю йти працювати.
Не хочете- не працюйте, сидіть чекайте виплати ВПО.
Їдьте закордрн.
В принципі, мені байдуже, бо я нікуди не виїжаю, я працюю. Всі дні під час війни працювала наша компанія, жодного дня не було ні простою ні без збереження.
А ви собі шукайте де вам краще.
Я вище описала реалії життя і роботи.
Не всі ітшникам родилися.
Не всі мають заникано по 10 тис доларів чи євро.
Тому, ваше право- працювати чи ні.
Ви обвальницею працюєте чи хедхантром, за беззахисгими впо, бо це дуже різні речі? І доречі, обидві ці роботи не потребують видатних мізків айтишніка, різниця у вмінні пристосовуватись і ляпати язиком.
Одна моя знайома молочниця, що живе у селі, працювала і на полі, і на різних важких роботах, має город та хозяйство, дужа така собі жіночка, що не боіться роботи влаштувалася було на місцеву птахоферму. І от 3 зміни аона ледь витримала, тому що робота, навіть для неі, виявилася занадто важка.
А європейці білшістью своєю приходять до того, щоб скорочувати робочі часи. Поляки у 16, 17 вже дома, а 10-12 годинні зміни це для рабів придумано.
StanyaC• 17 апреля 2022
Девочки, а как с температурой воды и воздуха в средине/конце мая в Болгарии? Я не живу там и не собираюсь пользоваться благами беженца - интересуюсь как турист.
Или все таки холодно ?
Svetl.ana• 17 апреля 2022
Ответ дляStanyaC
Или все таки холодно ?
холодно
наташа2406• 17 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Я могу и не работать. Муж не хотел чтобы я работалс .Я почти 6 месяцев просидела без работы думала крыша поедет. Человек который привык всё время работать это ужасно. Я сама нашла работу и работала. Сейчас полегче , но начинала с этого. Готова была на любую работу пойти лишь бы дома не сидеть. Да, и в Украине 1400 фунтов за месяц работая медсестрой в больнице я не заработаю в месяц. Даже в часной . Максимум 20000 грн. Будувати я не можу я жінка
StanyaC• 17 апреля 2022
Ответ дляSandr1n
Я зараз живу у Польщі. Тут багато установ (державних і приватних) вже о 7-8 ранку розпочинають свою роботу і закінчують о 15-16. Декілька моїх знайомих мають такий робочий графік. Після роботи є час і на побут, і на відпочинок, і на родину.

Оксана_12• 17 апреля 2022
Ответ длянаташа2406
Ну і цінники тут не і фунтах на все) не буду сперечатись щодо офіційних зп. Але у нас мало хто за них живе, будемо відверті. Я не скажу, що.в Україні рай на землі. Але якщо казати, то гроші мати можна і тут.
Можна не будувати. Я стіни штукатурила сама.
ameli25• 17 апреля 2022
Ответ дляSandr1n
я не казала що я обвальщиця. То вже ви собі придумали.
наташа2406• 17 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Вы сейчас видели цены на продукты в Украине? Когда я забрала маму недавно моя мама удивлялась что у нас дешевле чем в Украине. И с зарплатой можно себе многое позволить. Здесь 15 штук яиц стоит 40 грн, а в Украине 10 шт 50 грн. Груши 15 грн. В Украине 60-70 грн. Шмотки дешовые постоянные скидки.
ameli25• 17 апреля 2022
Ответ длянаташа2406
Ви молодець. Ви все таки пішли на роботу, і знайшли її.
А більшість, яка зараз їде закордон на халяву, бо там дають житло, не планує і навіть не думає працювати.
Бо дуже все просто - вони тут не привикли працювати.

Десь таки тих 120 тис на дах треба мати, і на ремонт треба наскладати. А добре лише заглядати хто скільки отримав і за яку роботу. І ще декому треба, щоб норма була, 6 або 7 годин, причому дуже не переутруждатися, на обід ляси точити, перекури по 1 раз. А ще щоб возили.
Більшість тут, думали що закороном просто усе попливе до них у руки.
А вийшло так що урізають пільги, виплати, а там ще і за проїзд платити треба. Доречі проїзд закордоном дорогий.
А ще й бачиш без паспорта не пускають. Ой як все не так склалося. А ще тут Західну Україну не згадали, яка погана, бо ж дармо квартири не дають.
ameli25• 17 апреля 2022
Ответ дляStanyaC
у нас теж графік аналогічний.
Але ж компанія працює, а більшість компанії - стоять. І звліьнили усіх.
Sandr1n• 17 апреля 2022
Ответ дляameli25
Я й не сумніваюсь, що не обвальницею, інакше б не висловлювались про людей, що не потягнули цю роботу зверхньо ’значить не дуже й треба’. Не бажайте іншим того, що не прбажали б собі. Працювати треба, але вбивати людей працею - це злочин. Нажаль, ні в Украіні, ні за кордоном, трудове законодавство не передбачає покарання за це.
ameli25• 17 апреля 2022
Дівчата, у мене є такі постійні працівники, які на час літньої відпустки беруть по 2 міс відпустки і їдуть свідомо на труставку, або ягоди, або мясо - обвалка чи кури. А потім знову вертаються сюди в Україну.
Парадокс? чи як?
І квартири мають, а більшість будинки за містом, але роботи тримаються.

Ну, ще раз пишу - кожному своє.
наташа2406• 17 апреля 2022
Ответ дляameli25

Дякую! Згодна з Вами! Хто хоче заробити гроші той іде працювати і заробляє. Моя подруга з чоловiком на дім свій заробили. А є деякі хто і милостиню сидить просить, але сильно не подають. Бо це країна де повно роботи.
ameli25• 17 апреля 2022
Ответ дляSandr1n
Я нікого не вбиваю. Хочете працюєте, мате запас - сидіть, поки війна закінчиться.
Я образила тим, що навела реальний приклад? та це правда!
Ви думаєте що Нова пошта платить операторам 20 тис? за понаднормові?
та вони взагалі звільнили багато людей, практично без попередження і виплат. Бо немає чим платити. На жаль. без посилок можна пережити.
JanaPP• 17 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Значит нужно ехать дальше людям, например, в Германию, Австрию, Францию и т.п. там до трех лет можно находиться.
Мама в германии. Около Берлина. 20го апреля будут из гостинницы переселять в спортзал. Ищет себе квартиру...

Toonika• 17 апреля 2022
Ответ дляameli25
Парадокс? чи як?

Ну, ще раз пишу - кожному своє.
Ну круто, чё. У нас летом полотпуска и ещё попробуй взять.
И за эти две недели можно хоть куда, Труставка так труставка
Nightbringer• 17 апреля 2022
Ответ дляКарюшша
После того, как отошли войска от него, стал спокойным. Пока либо ничего не было, либо по инфраструктуре, так же, как и на ЗУ. Поэтому сейчас они почти в равно спокойном положении. Сирены есть везде.
Как сравнить это с Николаевом, где даже ещё более менее, но каждый стреляют именно в мирных? В Харькове каждый день гибнут дестяками... Про самые горячие точки вообще нечего говорить((
я не собираюсь с вами спорить.если вы считаете что сейчас спокойно -ваше право.
меряться несчастьем с Мариуполем и Николаевом нет смысла.
Camomile-Anna• 17 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Германия по параграфу 24 принимает до 23 мая22
Neva• 17 апреля 2022
Ответ дляSandr1n
в точку!
Nightbringer• 17 апреля 2022
Ответ дляСhanelKa
Турція не приймає безкоштовно
Щось не те ваша знайома розповідає
так она едет в надежде на свою красоту и доступность))
Nightbringer• 17 апреля 2022
Ответ дляlisulya
АТО в нас 8 років було, а не війна. Сирени і загрози ракетного удару в моєму регіоні лише останні півтора місяці, а не 8 років.
лише (((
Neva• 17 апреля 2022
Ответ дляSandr1n
Да! Работают люди на износ, выжимают их как тряпку, а некоторые призывают этим гордиться. Это преступление против себя же. Чем тут гордиться. Просто, выгодно вливать в уши эту чушь об ’убивайся на ногах на работе, но это это же стабильность и трудолюбие’ - пока будут соглашаться на такие условия, куча трутней возле них и за счет их будут свои плюшки получать.
Ksu160576• 17 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Так. Бо за чорнову роботу платять копійки. Добре якщо на їду хватить. А от жити де? В на квартиру, і на їду без мови не зароблять там люди.
не їду, а їжу
lisulya• 17 апреля 2022
Ответ дляNightbringer
лише (((
Ну це до органів влади Вам. Вони навряд чи тут сидять зараз
К@тен@• 17 апреля 2022
Ответ дляLina 75
Полностью согласна. Уже даже в посольствах говорят, что приехали люди с ЗУ, позанимали жилье, а люди из зон боевых действий , кому действительно нужно жилье, то не могут его получить.
Программы действительно будут пересматривать .
давно пора, процентов 70 в Европе - женщины из спокойных регионов, которые приехали, потому что... потому что почему бы и нет. В это же время семьи из Мариуполя и подобных городов не могут себе место нигде найти.
Nightbringer• 17 апреля 2022
Ответ дляlisulya
почему же?влада так не считает.
это вам 1,5 месяца войны это ’лыше’,т.е мало...
что 8 лет идет война и ежедневно гибли люди для некоторых вообще не в счёт.