modiin• 17 апреля 2022

Болгария. До 31 мая украинцы должны покинуть гостиницы

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/31-may-uk...
lisulya• 17 апреля 2022
Ответ дляNightbringer
почему же?влада так не считает.
это вам 1,5 месяца войны это ’лыше’,т.е мало...
что 8 лет идет война и ежедневно гибли люди для некоторых вообще не в счёт.
А я здесь при чем? Лично я ни на кого не нападала, никого не убивала и сроки не устанавливала. Все вопросы к уйлу. Но он тоже тут вряд ли сидит

Nightbringer• 17 апреля 2022
Ответ дляТаша 75
по сравнению с Харьковом , Мариуполем и др Киев- относительно спокойно
какое по-вашему это спокойствие?
звучит сирена и я должна идти в укрытие по пять раз только днём,ночью тоже хоть в три часа,хоть в пять и не один раз.
если я не побежала в укрытие -значит то моя ответственность,если прилетит и пострадает моя тушка.
некоторые живут в метро,но 2 млн киевлян туда не залезут,опять таки.
точно так же и с убежищами:кто их подготовил в нужном количестве и качестве?
где это спокойствие?
Camomile-Anna• 17 апреля 2022
Ответ дляlisulya
Мене от більше здивувало, що наші перестали випускати людей по внутрішнім паспортам. Це як розуміти? Як битву ’добудь дітям загранпаспорт любою ціною’?
Новые загран паспорта начали выдавать в начале марта
GeekTeaParty• 17 апреля 2022
Ответ дляCamomile-Anna
А документы на новые не принимали
kryasanchik• 17 апреля 2022
Ответ дляТатьяна-57fb
знаю одну такую беженку сейчас в Германии всю жизнь шаровичка кредитов было кажется 20; сейчас сдала квартиру и поехала с дочкой и 2мя внуками (внуки взрослые почти )там на шару опредилилась в лагерях беженцев лазит по секен хендам целый день; за то что их там кормят даром скандалит что мало дают что она голодная работать полный 0 и она и дочка пособия получили они на 4х потом еще от нас 10 тысяч от Украины и тут сдали свое жилье на пол года за плату вперед зато от кредитов сбежала думаю что таких много побежало шаровиков
Это капец полный
Оксана_12• 17 апреля 2022
Ответ длянаташа2406
Вы сейчас видели цены на продукты в Украине? Когда я забрала маму недавно моя мама удивлялась что у нас дешевле чем в Украине. И с зарплатой можно себе многое позволить. Здесь 15 штук яиц стоит 40 грн, а в Украине 10 шт 50 грн. Груши 15 грн. В Украине 60-70 грн. Шмотки дешовые постоянные скидки.
Ну яйця я брала по 30 за десяток, шмотки купую на ваших же розпродажах, а груші під ногами валяються, щоправда, лише в сезон, на зиму треба заготовити. А купити гарний будинок на хорошому шматі землі скільки вам обійдеться? В Україні цілком комфортно можна жити. Можна було. Як буде. - не берусь сказати. Але люди працювали, заробляли і зовсім не бідували.
svetlapanna• 17 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Не повірите,але саме такі з Криму та ЛДНР в 2014 році приїхали Київську обл.,ногою двері відчиняли та волали :’Ви мнє далжни’. Тож ми на них надивившись,тепер ще й увесь світ побачить.
Я пам´ятаю іх ще в 2011 році, коли до нас вони ’понаєхалі’ та отжимали бізнес та займали кльочові пости, в Одесі. Ціе був пі...ць, іншого слова немає.
А мене покорибило, мало того, що вона приїхала з Одеси, зайняла по суті, чуже місце( та краще блюди з Маріуполя або Харкова там були) але вона ’Такой ужАс твАрицца с етим украіским язиком,в Швеейцарии етого нет.
Є порядні люди, в мене є пара нормальних колег з Донецьку та Луганська, але той випадок з дамою не той.
’Работать ни будит’
’платят нам харашо’
есть швейцарский язик, не то что тут все помєшани на украінском.
Бля, все, ось ці фрази мене просто вивели, як так можна взагалі. Мозгом не думає, що завдяки Україні ти там, хоч мову вивчи,’ нєт,швєйцарскій язик’...
Оксана_12• 17 апреля 2022
Ответ дляameli25
Ви молодець. Ви все таки пішли на роботу, і знайшли її.
А більшість, яка зараз їде закордон на халяву, бо там дають житло, не планує і навіть не думає працювати.
Бо дуже все просто - вони тут не привикли працювати.

Десь таки тих 120 тис на дах треба мати, і на ремонт треба наскладати. А добре лише заглядати хто скільки отримав і за яку роботу. І ще декому треба, щоб норма була, 6 або 7 годин, причому дуже не переутруждатися, на обід ляси точити, перекури по 1 раз. А ще щоб возили.
Більшість тут, думали що закороном просто усе попливе до них у руки.
А вийшло так що урізають пільги, виплати, а там ще і за проїзд платити треба. Доречі проїзд закордоном дорогий.
А ще й бачиш без паспорта не пускають. Ой як все не так склалося. А ще тут Західну Україну не згадали, яка погана, бо ж дармо квартири не дають.
Я не сильно розумію, що вас так обурює. Так, люди які хотіли працювати могли заробити в Україні. На дах за 120 і на дах 120. Для цього не треба було ніде по закордонах їздити і по дві зміни пахати. Новобудови росли, як гриби, і купували в низ квартири звичайні середньостатистичні люди. Робочі чи офісні працівники. Робили ремонти і збирали на ремонти, родили дітей і нікуди не збиралися.
ameli25• 17 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Це не обурення, це моя думка стосовно ВПО, їх бажання заробляти, їх бажання на халяву пожити (а дурень думкою багатіє) і в принципі про них як людей. Це не про Схід, це і про Захід. Бо реально тут не все так погано, щоб лишати усе і тікати. Ми, Західна завжди були роботящі, вміли і могли заробити.
Так, я теж працюю в Україні, ну 120 тис не заробляю, але себе комфотно і забезпечено почуваю.
Маю роботу, яка мені приносить дохід, я люблю свою роботу та компанію. Мені не потрібно їхати закордон. Маю житло.
Ну так, трохи сирени піднадоїли. Але ж війна, війна вона скрізь. Просто ми не хочемо вірити що це вже 3 світова.

ameli25• 17 апреля 2022
ок, всім спокійно, доброї ночі. Завтра на роботу. Бажаю усім проснутися від новин що МИ ПЕРЕМОГЛИ і МОЖНА ЇХАТИ ДОДОМУ.
деLOVEаЙА• 17 апреля 2022
Шановні громадяни України,

✅ Повідомляємо, що з 15:00 15 квітня розпочинається телефонний запис для отримання громадянами України посвідчень особи на повернення в Україну.

✅ Посвідчення особи на повернення в Україну оформляється:
- якщо у Вас паспорт громадянина України (внутрішній) або закордонний паспорт старого зразка, у дітей – свідоцтво про народження дитини;
- виключно у разі нагальної потреби повернення в Україну, а не в треті країни.

✅ Термін дії посвідчення особи на повернення в Україну – один місяць з дня оформлення.

✅ Посвідчення особи на повернення в Україну оформляється громадянину України лише один раз.

✅ Діти до 16 років вписуються у посвідчення одного з батьків. Якщо виповнилося 16 років, дитині потрібно оформлювати окремий документ.

АЛГОРИТМ ВАШИХ ДІЙ:
1. Зателефонувати за номером + 359 2 818 68 50.

2. Співробітник запише Ваші дані та повідомить, коли Вам особисто прийти на прийом в консульський відділ Посольства України в Республіці Болгарія (м. Софія, вул. Боряна 29).

3. У призначений день Ви приходите до консульського відділу Посольства України в Республіці Болгарія. З собою необхідно мати наявні у Вас документи (паспорт громадянина України (внутрішній) або закордонний паспорт старого зразка; для дітей - свідоцтво про народження дитини в разі потреби внесення даних про дитину до посвідчення) та фотокартку 3,5 на 4,5 на білому фоні, матовий формат (для дітей – теж потрібне фото).

4. В консульському відділі Посольства України в Республіці Болгарія Вам буде необхідно заповнити анкету-заяву та сплатити у банку (адресу банку Вам повідомлять) консульський збір, який становить 30 дол. США.

✅ Громадянам України, які тимчасово перебуваються на території Республіки Болгарія, посвідчення особи на повернення в Україну оформляються ЛИШЕ в консульському відділі Посольства України в Республіці Болгарія у м.Софія.

✅ В подальшому просимо врахувати, що вся офіційні інформація оприлюднюється на Фейсбук-сторінці Посольства, а не в коментарях в тих чи інших групах у соціальних мережах.
Это было в одной из групп, на которые я подписана
наташа2406• 17 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Ну так живите там где вам нравится и работайте. Люди и раньге ездили на зароботки не от хорошей жизни. Только не нужно говорить что этого не было. Вы прекрасно знали что минималки и пенсии не соответсвовали и многие бедствовали . Я например помогала маме оплачивая квартплату , так как за минималку пенсии она не могла себе этого позволить. Мама с высшим образованием все время работала инженером химиком . здесь моя семья муж и ребенок поэтому я живу здесь. Каждый выбирает за себя. В Украине я не в состоянии была купить хороший дом . В Киеве было так что и по миллиону было. А здесь я в состоянии купить . Здесь ипотеки доступные. А с украинской зарплатой я ничего не могла... и сейчас вы прекрасно знаете какое положение в Украине в связи с войной и неизвесно сколько она продлиться . У меня так же осталась хорошая квартира родителей в Киеве. И бабушкин дом под Киевом недалеко от Гостомеля . Мост подорвали . Я не знаю что сейчас с домом вообще. Есть ли он или уже нету И неизвестно что с квартирой будет. Поэтому ваше сравнение сейчас и цены неуместны на данный момент. Оно сейчас никому не надо. Люди пытаются спастить убегая в другие страны и налаживая жизнь там.
Оксана_12• 17 апреля 2022
Ответ дляameli25
Ну я впо. Приїхали з Києва. Відносно спокійно там наразі. Скільки коштувало і коштує житло. - навіть писати не стану. Але відношення.... Чому всі чекають, що я маю бути злиденною і вдячною за шкоринку хліба? Допомога... На офіційному сайті цнапу місцевого у розділі ’інформація для переселенців’ було єдине повідомлення. - що чоловікам потрібно стати на військовий облік. Все. Я не знаю, що сподівалась там побачити. Ну, може, хоч адресу поліклініки і як працює базар, якісь контакти волонтерів, ну хоч щось А там єдиний пункт. Дуже мені необхідний.
окси79• 17 апреля 2022
Ответ дляOdyagayka
А продовжити існуючий, але прострочений паспорт дитині можна ще, чи ні? Не знаєте?
Можно, на 5 років безкоштовно у відділах ДМС за 5 хвилин.
наташа2406• 17 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Я не можу вам прочитати тут навіть базовий шкільний курс. Якби ви його вивчали, подібних питань не виникло б. Фізика, хімія і біологія старших класів, навіть спеціальних знань не потрібно.
Це як з мікрохвильовкпми, які радіоактивні
Некоторые в детстве когда Чернобыль взорвался уже надышались. В том числе и я . Поэтому мне эти запахи не о чём.. иностранцы работают и ничего. Тем более везде кондиционеры. Если вам не нравится европа и работы тотне едьте. Это не ваше.
Оксана_12• 17 апреля 2022
Ответ длянаташа2406
Не їду. Давайте відкинемо про Європи і роботи. 22 дні по 700-800 грн. Це непогано, нехай навіть робота і важка і все таке інше. Але. Як впо, я не можу собі дозволити подібну благодійність. Бо мені треба знімати житло і жити ще за щось. У мене при такій зп в кінці місяця бюджет буде дефіцитним, якщо я просто розрахуюсь за житло. От якось так. А треба ще щось їсти. До європ їдуть заробляти, спочатку хтось один, на койкомісце в бараку чи де буде, влаштовуються, обживаються, перевозять родини. Або й не перевозять. А не виїздять з дітьми, пенсіонерами і котами-собаками. І тут такі панянки місцеві здивовано, а чого то ви не хочете в спортзали і за 700 грн працювати. Наче не вони квартири по 30 тисяч здають чи самі в спортзалах ночують.
Niviana• 17 апреля 2022
Ответ дляolkaig
В чем смысл сидеть с ЗУ заграницей? Возможно пересмотрят программы и будут оказывать помощь реально тем, кто не может проживать в Украине, т.к. негде
ну тут относительно все. С одной стороны - да, очень много просто так сваливших, чтоб подальше и спокойно.. С другой - у некоторых жилье тык впритык с разными интересными объектами, а другие в соседних городах были с теми, где уже шли бои... Таких я тоже понимаю, почему они не стали сидеть дома. Как и киевлян сейчас понимаю, которые не спешат домой - сама бы не спешила пока, еще неясно чего ожидать в ближайшем будущем. Так же реально можно рехнутся за все время, а если еще и дети - риск немалый.
Кто чисто покататься уехал - тот запросто и вернется сразу же, как станет не сильно комфортно вдалеке. Жить там тоже дело не дешевое
наташа2406• 17 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Сейчас из Украины и семьями едут к нам и с котами и собаками по программе дома для Украины. И родственников забирают те кто здесь живёт. Деваться людям не куда когда война. О работе после думать будут. Люди пытаются спастись. Тем более 6 месяцев бесплатного проживания в семье . Виза на 3 года.
Оксана_12• 17 апреля 2022
Ответ длянаташа2406
Я знаю. Сестра в Польщі. Зустріли, поселили в квартирі. Щоб взяли комунальна довелось наполягати, холодильник був забитий весь продуктами, новий посуд, постіль, рушники. Напрочуд чудове відношення. Але працювати вона там точно не буде з 4 річним сином на 8 місяці. Такі і їдуть. І ніхто їм не дорікає. А на західній панянки чомусь сильно дратуються, що люди ’не хочуть працювати’. Хоча, чесно кажучи, я такі думки читаю лише на форумах. В природі дикі не траплялися. Господиня маєтку, в якому ми поселились. - чудова людина. І весь персонал привітний . А за межами ми буваємо рідко.

elena.m• 17 апреля 2022
Ответ дляlisulya
Бо черги в міграційну, кажуть, жахливі. Записатись в електронну чергу сьогодні цілий день не можу. Це бери дітей і йди стій в загальну чергу, може пощастить?
Подали в п´ятницю документи на закордонний паспорт в м. Хуст Закарпатської області. Людей взагалі не було. Без запису, просто прийшли в живу чергу. Не знаю , може нам пощастило. Друге питання, скільки часу паспорт будуть робити, терміни ніхто не обіцяє.
elena.m• 17 апреля 2022
Ответ дляnatka75
Загран коштував 733 грн. Зараз документ робить 1213, це не 20%, а всі 70%
В п´ятницю подавали документи на закордонний паспорт, заплатили около 740 грн
ellllena.ua• 17 апреля 2022
Ответ длянаташа2406
Я вам так скажу То ваша знакомая не привыкшая к работе . Я тоже живу за границей. И работать по 12 часов это ещё ничего. А вот когла я ночью работала до 5 и 6 утра утра и неделя вподряд . С конвенра пончики забирала когда потоком идут их ещё считать надо быстро и попробуй не успеть на подносы собрать когда
конвеер , ещё
кроме этого украшала , в коробки упаковывала , и убирала мыла столы и пол. Всё на ногах . 30 минут перерыва вот там и сиди.А утром спала пару часов и ребенка в школу отводила , а в 18.00 опять на работу. И не жаловалась что на ногах.
Да конечно. 8-часовой рабочий день я наверное придумала? Или всё-таки то норма законов о труде в цивилизованном мире?
Sveterok• 18 апреля 2022
Ответ длянаташа2406
1Половина моих знакомьіх самьіх простьіх киеілян купили себе кварьирьі на скачке доллара. Не упахиваясь и работая 9-18. И ипотека не нужна.2 у всех моих знакомьіх пенсионеров есть субсидия даже в войну. 3. кто хотел заработать тут- прекрасно зарабатьівал,пока не пришла рашка
vikat• 18 апреля 2022
Ответ дляameli25
У меня тоже так было в Харькове, до 24.02. А сейчас всё не так
наташа2406• 18 апреля 2022
Ответ дляellllena.ua
Есть разные часы работы выбираете сами. Сейчас у меня 8 часовой день. С 7 утра до 15.30. Ребенок в школу ходит сам. Хотите работать инженером например подтверждаете диплом сдаете ielts проходите интервью и вперед. Но нужны знания и язык
наташа2406• 18 апреля 2022
Ответ дляellllena.ua
Можете и 4 часа в день работать если деньги не нужны. Не вопрос .никто не заставляет.
ameli25• 18 апреля 2022
Ответ дляvikat
А доречі, що у вас у Харкові? Бо я чесно зрозуміти не можу: обстріли чи ні.
Кандидат хоче влаштуватися на роботу, але ще не переїхав у Західну з Харкова. От думаю, працевлаштовувати чи ні. Кандидат у офіс, розумний, усім вимогам підходить. Відділ операційного контролю.
Питаю, як будете працювати? Він каже віддалено, бо живу нормально, є місця де постітні обстріли, а є де жити можна, все відкрито, банки і магазини працює. То як?
Одні живутт, шукають роботу і їм все ок.
Інші, розказують що там жах і тікають на халяву в Європу.
ellllena.ua• 18 апреля 2022
Ответ дляNightbringer
какое по-вашему это спокойствие?
где это спокойствие?
Не обращайте внимания. Мои коллеги мне про такое ’у нас же спокойно’ с момента моего отъезда из Запорожья твердят. Это когда бои уже 1.5 месяца в 20км от города и неизвестно чем они закончатся, когда бОльшая часть области оккупирована, орки на атомной окопались и все что мы можем это измерять радиационный фон. Когда по ночам сирены воют и ты накрываешь собою спящего ребенка и молишься. Нифига себе такое ’спокойствие’.
Odyagayka• 18 апреля 2022
Ответ дляокси79
Дякую!🙏
vikat• 18 апреля 2022
Ответ дляameli25
Сложно комментировать. В Харькове нет безопасных районов. Есть те, которые практически стерты с лица земли, есть те, куда просто ’часто прилетает’. И каждый день география таких районов расширяется. Пока не прилетит конкретно к тебе, кажется, что ты ’в безопасном районе’. Про ’нахаляву в Европу’ - вы сами себя слышите?