Всім велике дякую.
klaraneill• 17 апреля 2022
крафта, ЯМ, этси, инста. искать мастера, который делает кукол и договариваться о заказе
Kristal2013• 17 апреля 2022
--- вот тут делают под заказ.
Ищите фарфоровая кукла в украинском костюме
Яка ностальгія!
Це перероблена Дама Епохи (або з серії народних костюмів), не готова лялька. Тут тільки шукати майстра, який може зробити щось на цій болванці.
(Але зі свого досвіду з ними - не раджу. Дуже низької якості порцеляна, буває, що лялька розсипається у руках на рівному місці. Просто розколюється, хоча не кидали і не роняли - і все.)
Ответ дляMelaryon
Яка ностальгія!
можливо Ви знаєте, де можна купити саме якісну таку ляльку в національному костюмі? дуже дякую
Ответ дляYuliya3012
Де якісну - не знаю. Якісні коштують не мешне 4-6 тис. грн. Усі більш-менш дешеві робляться з т.н. ’бісквітної’ порцеляни, вона запікається при температурі нижчій, ніж у звичайної, і один раз, тоді як звичайна порцеляна - двічі. Але ляльки заввишки 42-55 см, які я тримала у руках, точно були міцнішими за Дам Епохи і мали менше дефектів відливки. Якщо є хист і натхнення, то я би пошукала ляльку із симпатичним вам личком, а потім переробила в українку на свій смак. чи А оце, наприклад, розводняк, розрахований на тих, хто ті жовті коробочки не бачив по всіх кіосках за 30 грн.