Порекомендуйте, будь-ласка, хороший ВВ крем ( щоб не сушив шкіру і трохи маскував недоліки)
І не за космічні кошти
Ответ дляPenni
Я вот такой люблю. Уже не один тюбик использовала. У меня сухая кожа.
Дякую!🙂
valleriya14• 17 апреля 2022
Ответ дляPenni
и у меня такой, очень нравится
Marmel@dka• 17 апреля 2022
Ответ дляЛюблю Україну
Я таким користуюсь вже не один рік
Ой, я теж перед війною натрапила на нього по відгуках, в Єві акція ще була, супер, мені теж ну дуууже сподобався!
Побачила тему зайшла порекомендувати..але вже спізнилася
Платья Всем• 18 апреля 2022
Шисейдо. Он у них один.
Не могу загуглить
Тюбик использовала, беру новый
Не могу загуглить
Тюбик использовала, беру новый
Люблю Україну• 18 апреля 2022
Ответ дляПлатья Всем
Яка ціна?
В районі 300 грн На мейкапі дешевше. Раніше ловила знижки і брала великий об‘єм. Його на довго вистачає