tremiz• 19 апреля 2022

Как вернуть краткосрочную память?

Девочки думала что все восстановится и не переживала, прошло практически 2 месяца, я все забываю, куда ключи положила, когда ребенок ел и т.д. На память не жаловалась никогда, не работаю 1 год, но по работе все помню, статьи законы с которыми работала помню, всю работу помню.
Девочки как все восстановить?
tarveldy• 19 апреля 2022
Трохи допомагають ноотропи, фізкультура, массаж, але як було вже не буде

anfisapetrowna• 19 апреля 2022
Прокапываться переодически ноотропами, метаболическими.
автор tremiz • 19 апреля 2022
Ответ дляanfisapetrowna
я так понимаю перед этим нужна консультация невропатолога?
Віта1• 19 апреля 2022
Мені трохи поміг сконцетруватись Гінгко білоба, брала на Айхерб, кажуть що і в аптеках є, але дозування інше
Marmel@dka• 19 апреля 2022
Ответ дляВіта1
Гінко білоба з Айхерб допиваю, мене щось не взяв (((, хоча відгуки дуже хороші (.

Та ж проблема, вже не знаю що робити (, придбала вчора ще вітамін в12... Спробую їх попити...
LarsonPeterson• 19 апреля 2022
Ответ дляtremiz
ноотропы это пустышка, можете хоть бутылками пить.
Kapitoshka-4fe1• 19 апреля 2022
Медитація ще

KseniyaFomina• 19 апреля 2022
Після ковіду було майже рік, потім все наладилось. Магне пила постійно
KseniyaFomina• 19 апреля 2022
І вправи, рахувала в умі, повторювала все що треба, не заптсувала
seni4ka• 19 апреля 2022
Стою над чашкой чая и думаю ’ положила сахар или нет?’. Пробую - сладкий
А как добавляла сахар- не помню. После ковида такая фигня.
LarsonPeterson• 19 апреля 2022
если у вас это после ковида, то боюсь никак не вернете себе старый мозг.уже есть исследования с фотографиями МРТ, там показан что у молодежи мозг иссыхает и у меньшается, как у стариков после 70 лет.
Вера15• 19 апреля 2022
Я якось пила луцетам 800, його призначають для того, але чи допоможе, вже на практиці виявляти тільки.
chueva.a• 19 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Ой та ладно, не будет- восстановится ещё как
Автор, я так понимаю, вина этому ковид проклятущий? У меня до 9- ти месяцев после него вообще ужас был с кратковременной памятью. Лечилась у невропатолога, плюс время, а как началась война, сильнейший стресс, память наладилась.
bezpe4na_mavpa• 19 апреля 2022
Ответ дляLarsonPeterson
А скиньте ссылку на исследования
tarveldy• 19 апреля 2022
Ответ дляLarsonPeterson
Ні, не пустишка, але у комбінації з терапією
chueva.a• 19 апреля 2022
Ответ дляLarsonPeterson
Ну не пугайте автора. Я не могла 1+2 сложить, не знала, сколько мне лет исполнилось...прошло, вобщем, 1.4года- память восстановилась.
ok18sana• 19 апреля 2022
Ответ дляseni4ka
О, а я не можу зрозуміти, що це зі мною!))
Така ж фігня, вибачте.
То це ковід так впливає?
І хай хтось спробує мене переконати, що цю заразу вивели не штучно!((
LarsonPeterson• 19 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
пустышка, этот препарат лекарством не является.
LarsonPeterson• 19 апреля 2022
Ответ дляbezpe4na_mavpa
А скиньте ссылку на исследования
не созраняла, еще вчера читала и слезами умывалась. лень искать.

LarsonPeterson• 19 апреля 2022
Ответ дляchueva.a
ну дай Бог, а то чтото мне не верится уже.
ksusha1155• 19 апреля 2022
Спорт та рух, щоб кров добре рухалась и чистити судини- їжте часник, більше зелені, цитрусові.. додайте собі вітамінок) спати більше, гаджетів менше. Може заведіть тваринку і гуляйте з нею вечорами, якщо є змога, звичайно..
ksusha1155• 19 апреля 2022
Ответ дляLarsonPeterson
Це неправда. Страшилка.
LarsonPeterson• 19 апреля 2022
Ответ дляksusha1155
Це неправда. Страшилка.
нуну.
Віта1• 19 апреля 2022
Ответ дляseni4ka
І в мене після ковіду
автор tremiz • 19 апреля 2022
Ответ дляseni4ka
У меня постоянно такое, как война началась. Дома ключи на верёвочке нс шее носила
автор tremiz • 19 апреля 2022
Ответ дляchueva.a
Нет из за войны, а потом очень испугалась, когда мародеры пытались залезть
Mary-S• 19 апреля 2022
Який вік? З чого почалось, наскільки погіршилось, які складнощі виникають. Треба багато уточнень дья дієвоє поради. 1 річ не завадить ніколи - це мемо ігри та читання. Пошукайте будь які. Пам´ять треба тренувати і поступове покращення буде. Все це не відміняє консультаіію хорошого невролога.
ksusha1155• 19 апреля 2022
Ответ дляLarsonPeterson
нуну.
Чого ви нукаєте)))) в мене все оточення перехворіло, легка та середня ступінь важкості, у всіх все гуд, на розвитку, інтелекті, роботі це не відобразлось. Можливо люди, які були під апаратом та мали проблему з насиченням організму киснем і мають проблеми, але це явно не всі, хто хворів ковідом, а лиш незначна частина.
ksusha1155• 19 апреля 2022
Ответ дляtremiz
Це може бути пост травматичний синдром, дуже схоже. Страх+стрес+ослаблений орнанізм. Організм займається самозахистом і економить свої ресурси- пам´ять і увагу.
seni4ka• 19 апреля 2022
Ответ дляok18sana
Така ж фігня, вибачте.
То це ковід так впливає?
Мне 34 г. Раньше не замечала за собой такого. Болела 1.5 года назад + обоняние не полностью востановилось.