Раз одела не бу• 1 час назад

Замість зписаних ветеранів ЗСУ професійні спортсмени на вулиці у формі ТЦК

Львів у вчорашній групі оповіщення була особа дуже схожа на тренера з боксу, і за дивним збігом клуб Бастіон фото такої схожої особи сьогодні зранку забрав зі свого сайту. Співпадіння?
Зрештою це одна та й сама людина на фото.
Дивіться самі.
Хто і з якою метою набирає професійних тренерів з боксу у ТЦК замість обмежено придатних ветеранів ЗСУ?
Заради зміцнення ЗСУ слуги народу повинні провести в армії реформу, а не імітацію, і замовчування злочинів ні до чого крім диктатури не веде.
Тому, звичайні люди й намагаються зняти форму ЗСУ з таких перевертнів, які не мають права її носити. Це злочинці. Тітушня сциклива, яка пакує інших замість себе на війну.
З такими здібностями мав би йти в штурмовики. Але яєць вистачає тільки мирних бити. На москаликів очко жим-жим.
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляРаз одела не бу
Так і є, діди по 60 років мають служити, а тренери туди чомусь не спішать.
Бояться, бо пробивати потилиці мирних людей звичніше.
Та й у фін.плані вигідніше...

Поліпривіт всім• 1 час назад
Ответ дляРаз одела не бу
Не бачила.
Лиш читала про великий скандал з розрекламованим Мадяром, про мільйони вкрадені ним на зерні України.
Кілька років назад було розслідування, це вже пізніш з нього стали ліпити героя.
Такі герої всі як один, тільки трохи копни
автор Раз одела не бу • 1 час назад
Ось тільки навіть Тітушко у війську,а ці тренери під спідницями сидять .
Сцикуни.
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Если эти борзые пацы пойдут на фронт, то мобилизовать обычных мужиков и не прийдется!
Їх першими треба було відправити!
Вони б вже давно там все ’порєшалі’.
Крем для арбуза• 1 час назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Воно лише відосіки й спроможне знімать
еліт• 59 минут назад
Ответ дляЛепетун
Та чё вы паритесь?С российскими флагами выходите, и зовите Путина.
Палите ТЦК,бегите в СЗЧ,бойкотирует, саботируйте,и будет вам всем счастье,в новой огромной стране .
Опять же украинский учить не нужно.Русский здесь все знают,никаких ущемление.Скрепы русского языка объединят братские славянские народы в одну семью.
Не волнуйтесь не все сразу
Колдунья-вещунья• 59 минут назад
Ответ дляВот Она Я
Банан
БаЯн))
Колдунья-вещунья• 58 минут назад
Ответ дляЛуковая
не знаю такую.
БАН!
Поліпривіт всім• 58 минут назад
Ответ дляРаз одела не бу
Скиньте, якщо не важко. Що там з тою дівчиною?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3859775

забиякина• 57 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Если вся страна не восстанет против этих ублюдков, так и перебьют всех по одному
Крепостные не могут делать восстания
автор Раз одела не бу • 57 минут назад
Учорашній бунт у Львові проти свавілля ТЦК спровокував Роман Удут. На відеокадрах видно, як Удут у формі співробітника ТЦК вискочив з автомобіля на іноземних номерах, підбіг до молодого хлопця, який стояв на вулиці, і з розмаху вдарив кулаком у потилицю. Це відбувалося на очах співробітника Патрульної поліції України, який не втрутився в напад ТЦК.
Роман Удут не має жодного відношення до служби в ЗСУ — він тренер із боксу спортивного клубу «Бастіон» і був незаконно залучений як співробітник ТЦК до викрадення цивільних людей на вулиці. Подальший бунт жителів Львова був мотивований тим, що тітушки, переодягаючись у військову форму ЗСУ, вступають до організації ТЦК та займаються нападом, викраденням і побиттям людей на вулицях міст.
Тепер Буданов кинувся на захист.
Крем для арбуза• 55 минут назад
Ответ длязабиякина
Крепостные не могут делать восстания
Та ото ж
Поэтому всех и перебьют
Крем для арбуза• 52 минуты назад
Ответ дляРаз одела не бу
Тепер Буданов кинувся на захист.
Кого защищает пирожок мамкин, титушек?
df364tye3• 54 минуты назад
Ответ дляСамохвалова
Как вы представляете списанных зсу в роли тцк? По вашему списывают бодрых и здоровых людей?
ну вобще то тцк это не штурмовой, разведователный пидроздил по тылам противника ,,,
те функции которые он по закону должен выполнять , обмеженных более чем ,,,
конкретный чел просто , порешал вопросы ,,,
автор Раз одела не бу • 53 минуты назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Чудово.
Пси да Вінчі, це ті які намагалися спалити продавчиню в магазині, який самі й підпалили. Справді стоять в найгарячіших точках. Але не для захисту мирних українців.
Закатований ними хлопець здається так і не прийшов до тями.
Щось його там з лікарні в лікарню возили, не могли помогти.
автор Раз одела не бу • 53 минуты назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую.
Колдунья-вещунья• 52 минуты назад
Ответ дляКрем для арбуза
Кого защищает пирожок мамкин, титушек?
Ну да.
Сьогодні вякав: ай-ай, так не можна!
Крем для арбуза• 51 минуту назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну да.
Сьогодні вякав: ай-ай, так не можна!
Отброс
автор Раз одела не бу • 51 минуту назад
Ответ дляКрем для арбуза
Кого защищает пирожок мамкин, титушек?
Буданов і Садовий так.
Вони вважають такі злочини нормальними.
Діти Садового в Англії, в безпеці живуть. Інших дітей не шкода.
А Буданов говоряща голова ОП. Йому теж норм.

Поліпривіт всім• 49 минут назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну да.
Сьогодні вякав: ай-ай, так не можна!
Сказав, що потом будемо плакать, коли нам треба буде, а тцк нас не захистить. Майте на увазі.
автор Раз одела не бу • 48 минут назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Я не бачу різниці між бурятами і цим тренером, який тренується пробивати голови ззаду живим людям. Знаючи наслідки таких ударів.
Поліпривіт всім• 47 минут назад
Ответ дляРаз одела не бу
Різниця лише одна - свої вбивають своїх.
автор Раз одела не бу • 46 минут назад
Чому той тренер не на війні ,а воює з власним народом? Якого, цей рембо в тцк а не в дшб ?
Булку Дай• 43 минуты назад
Ответ дляРаз одела не бу
Потому что все отбитые спортсмены ходят под властью.
Фоточки нема• 43 минуты назад
Уже собрали эту гоп компанию, кто то сядет , кто то на фронт пойдёт проявит себя.
Самохвалова• 37 минут назад
Ответ дляdf364tye3
Да, давайте из ветеранов делать тцк. Ведь это такая прекрасная и благородная работа. Добавит любовь к военным. Ведь ветераны недостаточно страдали, пусть их еще уесосят украинцы за их работу
автор Раз одела не бу • 34 минуты назад
Непокаране насилля завжди множиться, як і загравання з електоратом та популізм призводять до сумних наслідків.
Усім, хто вчора брав участь у нападі на працівників ТЦК, загрожує до 8 років в’язниці - СБУ.
Пішло залякування, щоб раптом нація не вибухнула та не постала проти свавілля режиму!
Цікаво, а тим, що чинили звірства, катували та вбивали українців у ’Скелі’, що світить?
А тим, хто скручував і калічив жінок під час оповіщення?
А тим, хто викрадав і бив ветеранів?
А тим, хто викрадав єдиного батька в малесенької дочки?
А тим, хто бусифікував неповнолітнього?
А тим, хто викидав викладача на узбіччі?
А тим, хто на нулі утримував хлопців без їжі півроку?
Будуть нагородженні медальками від вождя?
Чи отримують премії?
А що світить тим, хто склади розмістив у Вишневому, після чого місто стало привидом, де загинули люди?
Підуть на підвищення?
df364tye3• 34 минуты назад
Ответ дляСамохвалова
та не особо сделаешь ,,,
обмеженным в пехоте предлагали тцк ,,,
не кто , не ,,,
автор Раз одела не бу • 32 минуты назад
Це йде не приховане винищення українців. Хіба що дурень цього не бачить. Але ж можна звільнити землю від українців значно простіше і швидше, і, навіть, гуманніше - відкрити кордони і всі, хто хоче, звідси виїдуть.
Булку Дай• 32 минуты назад
Ответ дляРаз одела не бу
А тим, хто викрадав і бив ветеранів?
А тим, хто бусифікував неповнолітнього?
Чи отримують премії?
Підуть на підвищення?
Всех наградят, всех на повышение. А проблемы плебеев, это проблемы плебеев.