какие же они подлые твари...и дело не в путине , там весь режим такой , они все такие (((были, есть и будут . Те же планы взять Грозный за два часа, те же предложения сложить оружие , когда чувствуют, что им жопа... Взяли Грозный только после того как стёрли его под фундамент(четкая параллель с Мариуполем). .больше всего поразило, как Ельцин предложил переговоры, Дудаев так радовался, говорит "я даже форму новую шить начал , и вот, я шью форму, а они в это время вводят войска " ((((( А убийство его, такое же подлое и мерзкое , как и реакция Ельцина, говорят ,он пританцовывал даже...И это, я ещё не все прочитала ,и читала в изложении рос журналиста. Буду еще другие источники читать позже, думаю , там ещё трешевей всё будет
Ответ дляolhazar
Хз. Опять же, далеко от всех.
Европа сейчас зачесалась, так как они очень близко к нам.
А так бы то же кроме обеспокоенности ничего бы не услышали
Ну и сопротивление. В 14 мы тоже были близко, но так не сопротивлялись. Донбасс вообще слили, тк защищать было некому и нечем.
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
знаєте Сірко мій герой з дитинства, якщо його портрети реалтні, то він ще й красивим був
А , Залужного бачили у молодості !
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Помітили в темі нема москальскіх тролей !
Тому що нема що писати ) методичок про Чечню не видали
Александр_5• 22 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
В нас зараз оброняють країну Залужний, Неїжпапа, Кривонос, такі привіща - ніби козацька старшина воює. У них свої рахунки з москалями. Чорнобаївка з тієї ж опери - козак Чорнобай характерником був. На честь нього назва.
Так що ми не одні, нас багато. І зас - багато.
Сірко також на підході
Александр_5• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А , Залужного бачили у молодості !
Так він і зараз дуже навіть.
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляАлександр_5
Так він і зараз дуже навіть.
Так , згодна , а в молодості такий мілаха
даже не подумала , що такий хлопчик красавчик в такого генерала виросте !
Бог дал Україні Шевченка в самі тяжкі роки , а наразі Залужного !
Слава Нації ! Смерть ворогам !
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
ну дуже гарний. у мене син такого типажу зовнішності
Ответ дляАлександр_5
Сірко також на підході
у мене тіж думки, я писала на ФБ, моя молива зараз на ніч:’ Слава Україні. Героям Слава. Боже допоможи Азову’
Mrs.Ochmonek• 22 апреля 2022
Ответ дляАлександр_5
Я щось не вірю в те ембарго.Засцить Европа. Рашковани не дурні, якщо б їм світило ембарго - не полізли б.
Але самі справимось - я чомусь так думаю. І Европу ще дуже дуже здивуємо. За нас різні сили стоять. Не всіх ми бачимо
чому, шукають уже альтернативні джерела,
он Італія десь в Алжирі домовляється купувати, просто вони дуже тягнуть - ті країни, де проросла раша-корупція
Mrs.Ochmonek• 22 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Так , але сегодня у Раді голову бойко цей піднімає !
Змінив назву платфлорма за мир (
Ну яка совість є у тих покидьоків ?
А Рада ? Що проковтне ?
Змінив назву платфлорма за мир (
Ну яка совість є у тих покидьоків ?
А Рада ? Що проковтне ?
Данілов каже, що за всіх тих покидьків візьмуться серйозно
Mariya Prokhorova• 22 апреля 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Сподіваюсь , що так і буде !