Результат:
вже голосів:
318 (65.16%)
Ем
170 (34.84%)
Терплю
Anjavoloschykk• 23 апреля 2022
До Великодня не їмо паски.Це на свято.І в нас інакші пасочки.Солодкі не моє)Для цього у нас тістечка.Закарпаття.
Обычно терпим до воскресенья. И детям не даю, гвлорю - мы и так пост не соблюдаем, пусть будет какое-то подобие смирения хотя бы с пасками... На Пасху, в воскресенье, они ещё вкуснее становятся))) из-за ожидания) но в этом году мы у свекрови и она разрешила детям одну попробовать до праздника)))
Anjavoloschykk• 24 апреля 2022
Ответ дляNatasja22
Які у вас, солоні?
Ну солодкуваті але не такі,як у вас.Я якщо печу то справді солені роблю.Бо з шовдрою так смакує краще нам.
катерина12009• 24 апреля 2022
Для мене паска то символ, пекла завжди сама, смачні, їли на Пасху. Я булки давно не їм, але на свято можна, тому не буду голосувати, не їм, не терплю:)