То времени нет, то желания ...
Результат:
вже голосів:
246 (50.2%)
Пекла
131 (26.73%)
Не пекла
91 (18.57%)
Купила
12 (2.45%)
Мне дадут паску
10 (2.04%)
Результат
Ответ дляkrozumovski
21 век на дворе, еще кто-то ест мучное?
Ви будете здивовані, але голод - це коли хліба немає. Вся Європа стурбована майбутніми закупівлями зернових. Та і щоб м´ясо отримати, зерновими треба вигодовувати, бо на авокадах довго не протягнеш. Мені подобається тутешній тренд - яка незамутньонність!!! Це про вас
krozumovski• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Очень глупый вопрос. Нет, мы землю едим
Мучные изделия - пережиток прошлого.
Когда лишь мука и вода были доступны.
krozumovski• 24 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Вы всегда такая дивная или только на Пасху?
Еще всякий раз когда прохожу ряд с хлебобулочными и вижу там пасущихся людей
Asteroidea• 24 апреля 2022
Ответ дляok1904
В мене сьогодні салат робив з саиого ранку (плавл.сирок, часник і т.д), сам кошик склав, хоч ми до церкви не ходили, лиш на дворі виставили, щоб зійшла Божа благожать, хоч так.
Мій кошик сам не збере
він сам нічого не знайде. До церкви в сусіднє село зранку відвіз нас. Ми до того села вперше їздили. Я навіть не очікувала скільки вірян прийде. Раніше в інше село їздили, але за певних обставин там міст замінован і далеко об’їзд жати.
Сам пече паски, то красиво звучить. Насправді я йому знайшла рецепт, купила та звечора підготувала всі продукти і потім після нього кухню прибрала. Але тісто він таки сам вимішував. Доречі пасочки вкуснючі вийшли
він сам нічого не знайде. До церкви в сусіднє село зранку відвіз нас. Ми до того села вперше їздили. Я навіть не очікувала скільки вірян прийде. Раніше в інше село їздили, але за певних обставин там міст замінован і далеко об’їзд жати. Сам пече паски, то красиво звучить. Насправді я йому знайшла рецепт, купила та звечора підготувала всі продукти і потім після нього кухню прибрала. Але тісто він таки сам вимішував. Доречі пасочки вкуснючі вийшли
krozumovski• 24 апреля 2022
Ответ длякенгуруша
Не умею кисель готовить, научите пожалуйста 🙂
Кисель это крохмальная вода с соком
frumoasa17• 24 апреля 2022
Ответ дляkrozumovski
Мучные изделия - пережиток прошлого.
Когда лишь мука и вода были доступны.
Авжеж, звичайно
krozumovski• 24 апреля 2022
Ответ дляДонаФлор
Да. Поэтому выторги в пекарнях огромные. К чему Ваш фитокоммент?
Выторги огромные - потому что мало развита пищевая культура у большинства. У сигарет выторг еще маштабнее , вот это аргумент!
krozumovski• 24 апреля 2022
Ответ для crystal
Пасётся стадо.
Уровень стада - осуждать других…
Вся советчица - это одно большое обсуждение