Статья от айтишника, который пошел добровольцем в ТРО, а потом и на фронт ( купил многое себе сам) и неожиданно для себя, они ( ребята без опыта = добровольцы) попали в самую горячую точку, было много раненных и убитых, против сложного оружия не попрешь, просто люди, которые хотели помочь и могли бы, потеряли свою жизнь :(
После этого он меняет свое мнение, что каждый герой, кто хочет защищать свою страну, должен заниматься тем, что хорошо умеет, и если работает, продолжать это делать
Kvitkaliliia• 25 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Як ви задовбали!! Ви що не розумієте, або чоловіки воюють і захищають, або у нас Буча, Ірпінь.... допомогло чоловікам Бучі, яких розстріляли свинособаки, що вони ’не вміли воювати, нічого не винні цій країні, що вони лишилися вдома захищати свої родини, майно, будинки?’ Це їх врятувало? Ні! Мало того, це їх ’я не професійний військовий, мені нема що там робити’, підставило їх же дітей, жінок під знущання виблядків російських. Ми воюємо не за землю, а за виживання. Псота російська не вважає всіх українців гідних жити. От і все.
До війни треба підходити серьозно, знати і розуміти, що там, як там. Звісно, що війна - це не круті світлини зі зброєю, це не романтика. В цій статті більше очікування - реальність.
Ви намагаєтеся це донести прорашистським курвам, які незадоволені тим, що ми не здалися в перший день? Не рвіть душу, не варто)
Ответ дляIra759
Не згідна. З чим ті всі мали йти? З вилами? Та навіть якщо і дали автомат, то з ним проти авіації і градів? Все ж є військове командування, яке знає про доцільність, стратегії і тактики ведення боїв. А не домогосподарка вирішила, що всі підуть і все закінчиться.
Автор, це жахлива ситуація. Все жахливо зараз. В масштабах країни мобілізація можливо і правильне рішення. Виконання певно не ідеальне, що стосується забезпечення і підготовки. Всі ми розуміємо, що захищаємось, ми на нашій землі, що орки зло... Але це невимовна трагедія для кожної сім´ї. В мене просто слів не вистачає, щоб описати цю біль, горе. Серце болить за кожного захисника.
Я про тих, хто ховає своїх чоловіків. Тут таких багато.
Безимени890123• 25 апреля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня
Не знаю, я не воєнний експерт чи стратег. Для цього є люди, які навчені і отримують за це немаленькі гроші. Диванним експертом не буду і кричати як треба теж. Але як адекватна людина розумію як НЕ треба. Таких от новачків без досвіду вбити простіше простого. Вони там з переляку ще й один одного можуть прибити, якщо ви не в курсі.
У мене зустрічне питання раз ви так топите за те, щоб кожен чоловік йшов. Коли вони закінчаться, то що? Самі підете?
Тобто в Перемогу ви взагалі не вірите? В, те, що Україна переможе ви не вірите? В те, що вся ця війна закінчиться нашою перемогою ви не вірите? Ви вважаєте, що всіх повбивають і тому українці мають напекти хліба, вдягти гарні труси і виглядати асвабадітєлєй?
Ответ дляInnaDesign
Ну не нужно сравнивать отечественную войну. Тогда другое колличество было, не было у нашего противника такого сложного оружия, которое на повал убивает толпы ребят
У меня нет на этот счёт ответов
Но и отправлять всех под расстрел и под бомбы считаю глупостью. Как можно ребят даже без нормальных учений ( 3 дня) отправить в самую горячую точку. Чем надо думать? Неужели уже все так плохо?
У меня нет на этот счёт ответов
Понимаете, на войне нужно не только стрелять и убивать людей. Нужно и копать окопы, и ремонтировать транспорт, и водит транспорт, и лечить, и обеспечивать логистику, и многое многое другое. Где на это найти прям любителей? Когда война - правила другие, увы.
Ответ дляВасильевнаЯ
Сейчас эти многоплодные напишут как обычно, что он вывез свой выводок за бугор и его защищать не надо, пусть другие гибнут и освобождают Украину, чтобы он потом вернулся когда безопасно будет. И вообще отец нужен если много детей, если 1-2 то уже не нужен, по их мнению
Та не повернуться вони. Ще пар діток народять за кордоном та й залишається там з усім виводком
Ответ дляБезимени890123
так в трусах із хлібом теж повбивають або в лагеря в рашку(
Zvezdochkina• 25 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Трусы надо оставить для асвабадителей - как дань.
Мы можем и в старых походить :)
(Если что - это шутка)
Мы можем и в старых походить :)
(Если что - это шутка)
Серпневе кошеня• 25 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Вірю, з чого ви взяли що ні? Але також вірю і знаю, що отакі непідготовлені люди то просто марна смерть. І що такі новачки можуть ще й боком вилізти своїм же. Не всі можуть воювати. Як і не всі жінки можуть народжувати. Або просто бути мами навіть якщо родили. Не у всіх є материнський інстинкт. Ми перш за все всі люди, а не види.
Хай і войовничо настроєні жінки йдуть, чому тільки тут пишуть?
Не забувайте, що хтось має і податки платити. І в тому числі платити зарплати військовим. Ще податків на донатах інших держав ми не переможемо і не випливемо нікуди після війни.
ВасильевнаЯ• 25 апреля 2022
Ответ дляTanSt810
Если бы, но из всех многодетных которых я знаю, все собираются вернуться, у них тут дома, квартиры, никто не собирается там оставаться, прикрыли сейчас свои задницы от опасности, муженьков под юбки засунули и все у них ок
Zvezdochkina• 25 апреля 2022
Ответ дляmeli5a
То таких лишати громадянства разом з дружиною, майно передати тим хто залишився в Україні на час воєнного стану. Захищає чи ні це не так суттєво, але і багатодітні з виводком тут після перемоги не потрібні. Ще потім захотять грошей, вони ж багатодітні, чи ще щось як завжди їм хтось винен.
Опять всех многодетных под одну гребенку.
Да не кто нам ничего не должен, и ничего мы не просим. Как многодетные.
А прикол в чем? Всегда самые «попрошайки» - это малообеспеченные. Многодетные - матери одиночки. Кто не записывал детей на мужика - что бы выплат больше получать. И теперь (считайте справедливость хоть немного восторжествовала) - этот мужик - настоящий отец детей не может никуда уехать - потому что не числиться отцом этих детей по документам. Он просто «сожитель».
Ответ дляagata116
так зброї не має, щоб ВСІ пішли!
їх ВСІХ просто положать і все!
зараз не Друга Світова і зброя просто убойна.
їх ВСІХ просто положать і все!
Ну чому ж тут так бояться повісток і ховаються від них? Бо найдуть когось другого, на кого вистачить зброї.
Не всі поступають гідно в цій ситуації.
Люди мають хотіти захищати свою землю, зараз це правильне рішення, сильного ЧОЛОВІКА, захисника, але відмазок наслухалась сотні і у кожного своя, а чоловік залишається вдома, бо пригодиться.
Не всі поступають гідно в цій ситуації.
Марго_1427• 25 апреля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня
Все залежить від регіону.
Как и раньше. И дело тут не в санкциях. Если они и начинают бить, то по всем регионам сразу
Ответ дляЛевандовская18
Многие с Дон.обл.сидят на ЗУ мужчины,и им платят переселенца,а их дом опять защищают другие регионы,чьи-то мужья и дети.
Вчора гуляла паром, косяками ходять мужики 30-45 років переселенців, льоди в розвалочку на лавочках смакують і парасєйські далі варнякають! Нічого їх не вчить!
А на Львівщині кодного дня похорони хлопців...
Безимени890123• 25 апреля 2022
Ответ дляInnaDesign
Тему створювала не для срачу!
Вважаю статтю аргументованою, від справжнього чоловіка який хотів допомогти і в нього є право це писати, а іншим трохи відкрити очі
Мене ні в чьому переконувати не потрібно, я не за насилля, не за вбивство нашої країни, а за розумні вчинки, збереження наших людей
Що значить ’відкрити очі’? Я не розумію, ви просто, вибачте, дурна чи ви провокатор. Як раз ті, хто пішов воювати, хто захищає нас всіх, в тому числі і вас, і ваших дітей, саме ці мужні люди і зберігають життя, стримують насилля, гвалтування, руйнування. Завдяки тим, хто пішов у вас і у вашої родини є можливість їсти смачно, спати в теплі, а не жити по подвалам і в постійному жахіття,як це є на окупованих територіях. Завдяки цим людям, які пішли воювати і яких ви тут принужуєте, яких намагаєтеся знецінити, ваші діти їли солоденьку паску, а не сухарі цвілі.
Аж зло бере за таких невдячних, як ви і вам подібні.
Ответ дляokabel
Не всі поступають гідно в цій ситуації.
так це зрозуміло, жити хочуть всі
.
війна страшна і на ній вбивають....кінця не видно(
так шо, да, тікають від повісток хто може, а багатії та олігархи, депутати ще за місяць до війни повтікали!
. війна страшна і на ній вбивають....кінця не видно(
Марго_1427• 25 апреля 2022
Ответ дляZvezdochkina
Третий раз на советчице читаю как все плохо про «долг за оружие».
Это новая методичка?
Кого из депутатов конкретно вывез Зеленский лично? На свое автомобиле что ли?
И да, тема о человеческих ресурсах. А вот их как раз Зеленский не просит у Запада вообще. Те несколько добровольцев - они сами хотели. Как профессиональные военные. Им по-приколу (если можно так сказать).
Это новая методичка?
При чем здесь методичка? Или про кредиты вы думаете это сказка? как сейчас привыкли всю правду ’неудобную’ на методички списывать. Война дай бог закончится , а кредиты потом отдавать. А чем это пахнет сами же понимаете. Никто же безвозмездно ничего не дал.
Дети депутатов сейчас воюют? Назовите хоть одного.
Спочатку пішли ті,хто має досвід і навчені і частина тих,які мають бажання,а потім вже всі інші чоловіки.Ну баби ж не будуть захищати чоловіків.Я своєму чоловіку так сказала-готуйся поки є час,спочатку,як призвуть підеш ти,а потім син,а не навпаки.Готуються,бігти нам нема куди.
Марго_1427• 25 апреля 2022
Ответ дляInnaDesign
Мне тоже пох на них и на их санкции. А отдуваемся мы своей страной, когда миллионеры уже на морях пьют коктейли, а другие страны поставляют только оружие
Я до сих пор не могу включиться, почему все так туго с реальной помощью, что бы остановить это
Ответ очевиден (
Ответ дляElenaMari
А еще прикол, пишут Россия вся нищая, ага, вчера говорила с людьми у кого в России родственники, все у них норм, работа, зарплата, продуктов, товаров и им все очень красиво завозится. Что за цирк нам рассказывают как они там бедствуют. Так мне всеравно на них, у меня моя страна вымирает. И никто это не хочет остановить. Деньги затмили все.
Вы серьезно? Для вас открытие, что в рашке есть люди, которые живут очень даже неплохо? Только это никак не относится к тем, кто пришел воевать в Украину. В армию в рашке не идут служить обеспеченные интеллектуалы, а как раз наоборот - тупые нищеброды из глухих углов, коих в росии полно, поскольку армия в таких местах - единственное место, где можно заработать хотя бы долларов 500 в месяц. И да, в этих жопах мира унитаз - предмет роскоши! Поскольку они поколениями ходят в деревянный сортир с дыркой в полу...
Ответ дляБезимени890123
Шановна жіночко, я кожного дня дивлюсь програми еміграції, і я б залюбки виїхала з сином і почала нове життя ( з сумом, з жалем) дуже важко, але розуму і грошей на це вистачить. Як і багато українців які взагалі в мирний час виїжджали, а тепер кричать щоб тут хтось бився до останнього.
Вибачте, а я не за такі міри!
Ответ дляLvivLady
Я теж таке бачила, була на ЗУ але всі стоять на обліку зараз((( і війна в нас ще тільки почалася!!
і скоро, можуть і їх визвати і їх теж вбьють, і тежі їх будуть ховать....
так шо чекайте
Безимени890123• 25 апреля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня
Мені дуже шкода, що ваш чоловік попав туди( сподіваюсь, що з ним все буде добре як і зі всіма іншими чоловіками, яки захищають країну зі зброєю в руках.
Але якщо ваш потрапив не по своєму бажанню і мав роботу ще при цьому, то це несправедливо я вважаю. І це не значить, що так має бути зі всіма.
Люди ви взагалі Люди?? Що ви пишете! Замість того, щоб подякувати Чоловіку автора, який пішов захищати і вас, і вашу родину в тому числі, ви тут про ’справєдлівость’? Та, якби не чоловік авторів і такі,як він, то зараз би ви виблядку російському розповідали,як нєсправєдліво вас гвалтувати декілька днів поспіль.
Ответ дляagata116
так це зрозуміло, жити хочуть всі
.
Ну ще один варіант відмазки, поступлю як олігархи і депутати. То зброї на всіх не вистачає, чи бажання, бо хочуть жити? Я з Вами запуталась
Марго_1427• 25 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Какая методика все деньги и оружие нам в долг дают, и это ни фейк пишут, а говорят те кто дает, или они врут.
А сейчас вся правда неудобная методичкой прекрывается
Natalia505• 25 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Недовго вони зможуть займатися своїми справами: одразу після окупації примусово підуть до війська, тільки вже збоку рашистів
100%
Ответ дляInnaDesign
Тему створювала не для срачу!
Так автор же тої статті там так і написав, що їх з 3-денною підготовкою, там не повинно було бути, вони мали вирити окопи та відійти, як сталося, що їх туди відправили і залишили незрозуміло, бо тих кого беруть до збройних сил без підготовки спочатку готують і то потім прям на лінії бойових дій не відправляють. Але звідки візьмуться підготовлені люди на заміну, якщо зараз не підуть і не почнуть готуватися.
Natalia505• 25 апреля 2022
Ответ дляmeli5a
У нас по кількості все одно не буде вистачати. Так що усіх каліками зробити, чи може ще жінок призвати 100%?
Для того щоб навчитися користуватися автоматом день-два мало, для того щоб правильно кидати гранати треба щоб навчили, це не як м’яч. У військовій справі треба навчатися і не один рік, щоб бути корисним, а не м’ясом.
Шо ви пропонуєте в теперішніх умовах?
Ответ дляagata116
так шо чекайте
І це добре по вашому?
Так і треба?
Ответ дляokabel
я вам кажу, що війна тільки почалася і далі ще буде і підуть ВСІ!
ось сьогодні прочитала, як рашка бабло рубить
і санції їй по Х.й