Статья от айтишника, который пошел добровольцем в ТРО, а потом и на фронт ( купил многое себе сам) и неожиданно для себя, они ( ребята без опыта = добровольцы) попали в самую горячую точку, было много раненных и убитых, против сложного оружия не попрешь, просто люди, которые хотели помочь и могли бы, потеряли свою жизнь :(
После этого он меняет свое мнение, что каждый герой, кто хочет защищать свою страну, должен заниматься тем, что хорошо умеет, и если работает, продолжать это делать
Серпневе кошеня• 25 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Ви трохи з тим виправданням ’податки платити’ переграєте. Багато заплатять ті, хто потікали і вимагають від держави гроші? Тисячі чоловік виїхали в тихі райони і не соромляться ставити на облік і отримувати від держави гроші, які ю держава могла спрямувати на армію. Сидять і навіть не намагаються шукати роботу. Дивна від таких допомога. Хтось з тихих регіонів пішов захищати країну, а хтось переїхав і не хоче зайняти хоча б робоче місце, а тягне гроші з держави.
Ну тих хто без роботи сидять я не підтримую. Працювати зараз мають всі, хто можуть. А чоловік завжди може знайти роботу.
Будь ласка, не поділяйте на регіони людей. Воювати і захищати пішли зі всіх регіонів.
Natalia505• 25 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Автор, ви ж срачу хотіли, правда?
Авжеж, бо с такої дурнуватої теми нічого іншого не вийде.
Ответ дляСолнечная_
Удалено администрацией...
Вы в курсе, что происходит на оккупированных территориях? И что в том же Мелитополе например всех массово уже загребают в российскую армию воевать дальше.
В России ясно сказали, что пойдут дальше - Молдова, Прибалтика, Польша. Мужчинам все равно придется воевать ( Либо за свою землю на своей стороне, либо в рядах рашистов за них. Ну а чтр делают с женщинами и как грабят дома, вы знаете.
Natalia505• 25 апреля 2022
Ответ дляCheburaha
То ви можете поснювати людям з мізками. Не в цьому випадку. Там голова для того щоб в неї їсти.
Kvitkaliliia• 25 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Тобто вже можна скаржитися, що автор спровокувала срач, а тему сама не закриває
Natalia505• 25 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Звичайно. Я так частенько і роблю. Але тут вибіркова цензура.