Статья от айтишника, который пошел добровольцем в ТРО, а потом и на фронт ( купил многое себе сам) и неожиданно для себя, они ( ребята без опыта = добровольцы) попали в самую горячую точку, было много раненных и убитых, против сложного оружия не попрешь, просто люди, которые хотели помочь и могли бы, потеряли свою жизнь :(
После этого он меняет свое мнение, что каждый герой, кто хочет защищать свою страну, должен заниматься тем, что хорошо умеет, и если работает, продолжать это делать
Солнечная_• 25 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Так і кажіть прямо: я за капітуляцію. Чого придурюватись!
Удалено администрацией...
Ответ дляInnaDesign
Не знаю, але така підготовленість повинна бути не менше пів року хоча б. Ну що ж то таке навіть два тижні?
В нас нема пів року, зараз діє скорочена програма підготовки. Але наскільки мені відомо від тих, хто отак без підготовки пішов воювати, ніхто після двох тижнів не відправляє прям на лінію бойових дій, одні зараз займаються підготовкою укрілень і несуть службу там, де нема бойових дій, але теоретично можливий наступ ворога, інші в тиловому забезпеченні тощо. На жаль, бувають ось такі випадки як в автора статті, проте це винятки, а не звичайна практика. Нікому необстріляні на фронті не потрібні, бо вони тільки підставлять тих же досвідчених бійців.
Ответ дляInnaDesign
90 днів навчання мало б бути. І виявляється, що деяких чоловіків протягом останніх років викликали на такі навчання. Не військових, я цього не знала. Було б добре якби всі чоловіки, які підлягають мобілізації проходили періодично ці навчання. Як бачимо це було не зайвим.
Ответ дляЛевандовская18
Многие с Дон.обл.сидят на ЗУ мужчины,и им платят переселенца,а их дом опять защищают другие регионы,чьи-то мужья и дети.
То есть Харьковскую область должны защищать харьковчане, Донецкую - донетчане, а Черниговскую - черниговчане, а западная в безопасности за буфером, живыми щитами других областей.
Неплохо
Natalia505• 25 апреля 2022
Ответ дляmeli5a
Я повинна щось пропонувати?
Хоча б залишити в спокою тих хто не хоче воювати. Смислу від такого не буде.
В нашій родині є один професійний військовий, який закінчив військовий ліцей, університет, тепер воює. І людина каже, що та підготовка в 2 тижня яку обіцяють - то ніщо. Не навчиш ти користуватися зброєю як треба. Не навчиш тактики ведення бою, на це все потрібно більше часу.
Яким чином залишити в спокої? Їх ніхто, нікуди силоміць не тягне. Частина переховується на ЗУ, частина виіхали ще у перші дні за кордон і зараз їдуть. Якого спокою вам ще треба?
Natalia505• 25 апреля 2022
Ответ дляmeli5a
Слава Богу, ні, немає.
Як це до питання відноситься?
Ніколи не читала щоб воздавали Богу славу, за те що немає дітей.
Ответ дляokabel
В країні війна. Не буде все правильно, будуть помилки і смерті. Знаю одне, наших солдат бережуть.
Зараз з Маріуполя на Україну пруть 20 000. Будуть пробувати захоплювати нові міста. Ви знаєте скільки у нас профісіоналів? Що вони зроблять проти них?
Мені соромно за Вас, люди провели свята без чоловіків, діти без батьків, молились за них, бо вони в гарячій точці. А Ви виспались біля свого і пишите тут таке, робите з них дураків, знецінюєте їх, замість того щоб дякувати.
Якби всі пішли, то б може все вже закінчилось? У російської армії не так багато переваг ракети і кількісний склад армії. Все. Може б не помирали 3х місячні діти. А поки ховаються і пишуть тут такі теми, бо вони ПРАВІ, але чи вони ЛЮДИ? Для мене зараз це питання, якщо такі дивляться на те що дітей гвалтують і вбивають щодня з чистою совістю, бо не профісіонали...
100%!!!!!
Kvitkaliliia• 25 апреля 2022
Ответ дляСолнечная_
Удалено администрацией...
Капітуляція врятує життя? Серйозно? Можна не відповідати
Безимени890123• 25 апреля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня
Вірю, з чого ви взяли що ні? Але також вірю і знаю, що отакі непідготовлені люди то просто марна смерть. І що такі новачки можуть ще й боком вилізти своїм же. Не всі можуть воювати. Як і не всі жінки можуть народжувати. Або просто бути мами навіть якщо родили. Не у всіх є материнський інстинкт. Ми перш за все всі люди, а не види.
Хай і войовничо настроєні жінки йдуть, чому тільки тут пишуть?
Не забувайте, що хтось має і податки платити. І в тому числі платити зарплати військовим. Ще податків на донатах інших держав ми не переможемо і не випливемо нікуди після війни.
Ви трохи з тим виправданням ’податки платити’ переграєте. Багато заплатять ті, хто потікали і вимагають від держави гроші? Тисячі чоловік виїхали в тихі райони і не соромляться ставити на облік і отримувати від держави гроші, які ю держава могла спрямувати на армію. Сидять і навіть не намагаються шукати роботу. Дивна від таких допомога. Хтось з тихих регіонів пішов захищати країну, а хтось переїхав і не хоче зайняти хоча б робоче місце, а тягне гроші з держави.
Natalia505• 25 апреля 2022
Ответ дляmeli5a
Не всі люблять дітей. Не потрібно із дітей робити щось неймовірне. Я не люблю дітей - child free. Для мене це ок.
А я вам хоть щось написала про любов до дітей? Славіть Бога за те що ваша мама не чайлдфрі.
Ответ дляЛевандовская18
Вас почитати, так можно подумати, що на ЗУ вже прям жодного чоловіка, крім переселенців, не лишилося усі воюють. Так само мобілізовані, та воють люди зі східних регіонів. До речі чи це не ЗУ частина чоловіків повиїжджали ще до війни в Європу і зараз там сидять?
Ответ дляJR-88
Неплохо
Тільки чомусь все навпаки по факту, а не ваші фантазії!
Повинні ВСІ як один бути!
frumoasa17• 25 апреля 2022
Ответ дляInnaDesign
Та ні хто не пропонує. Ніхто не хоче до того совка. Підключились би якщо зібрались хоча б ще пару країн, щоб сили рівносильні були
А так варіант будувати життя в інших країні...Але з рідними
Як раз ні, тема дуже акуратно підводить до того, що воювати непотрібно, якби не наші воїни, то вони чинили би зараз звірства по всій Україні.
Ответ дляZanka_
я тільки повернулася с ЗУ.
місцевих повно і вони дома сидять
Natalia505• 25 апреля 2022
Ответ дляmeli5a
До чого мою мама приплели?
До поглядів на життя, на віру і дітей.
Безимени890123• 25 апреля 2022
Ответ дляМарго_1427
При чем здесь методичка? Или про кредиты вы думаете это сказка? как сейчас привыкли всю правду ’неудобную’ на методички списывать. Война дай бог закончится , а кредиты потом отдавать. А чем это пахнет сами же понимаете. Никто же безвозмездно ничего не дал.
Дети депутатов сейчас воюют? Назовите хоть одного.
Давайте данні про: ’Никто же безвозмездно ничего не дал.’, або відправляйтеся в бан за наклепи і брехню. Давайте офіційні статистичні дані щодо боргу.