Daria0000• 25 апреля 2022

Забрали прямо з воєнкомату. Харків

Родичу принесли повістку додому. Пішов до воєнкомату, забрали прямо звідти.Додому вже не пустили. Раніше мав білий квиток, але старого зразку, наскільки я знаю. Ніколи не тримав зброї. Чи можуть відправити на передову?
Оксана_12• 26 апреля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
...у комендантську годину працюють аптеки? Цілодобових зараз немає... що і логічно..

А щодо того, яка різниця... Тому що година та те і комендантська і правила є правила, і виникло питання, що таке архаїчно-невідкладне вимусило хлопця ризикувати отримати кулю, бо у мене, наприклад, з настанням КГ періодично пострілюють під будинком... і це я у відносно безпечному місті Києві... У нас ніхто не ризикне вийти у цей час.
А в селі на зу цілком можна безпечно пройтися. Та й у Львові навряд масово ловлять дрг.

автор Дарья_Моколова • 26 апреля 2022
Ответ дляАпель-синка
Старые белые билеты каждых 5 лет заставляют пройти перекомиссию и обменять на новые. Ваш что ли в подвале сидел прятался?
Нет, не прятался. Лично мой муж проходил перекомиссию в ноябре. Брат не знал даже,что ее нужно проходитт каждые 5 лет. Так же, как и не знал бы мой муж , если бы не нужно было перепрописаться . А ьрат, про которого тема, нигде не прятался. В его дом попали и не раз.первый раз осколком пробило квартиру и он был у родственников в более безопасном районе. Повестку принесли туда на его имя, что вообще странно.
Оксана_12• 26 апреля 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Мене здивувало, до чого Оксанка навела таких дивний приклад - необхідність ліків і комендантська година... адже з її настанням аптеки не працюють (цілодобових наразі немає).
Чому дивний. Попросила подружку купити. Доки одне, доки друге. - ніч надворі. Правда тут що комендантська година, що ні. На вулиці я і сусідський кобель.
Апель-синка• 26 апреля 2022
Ответ дляДарья_Моколова
Моего еще 2.5 года назад вызвали через отдел кадров на работе. Прислали им список сотрудников на перекомиссию, все сходили в рабочее время, как положено. Справки нового образца выдали.