Іра.• 26 апреля 2022

Самка орка або типова москалиця

Дівчата, ви вже бачили цю мерзоту?
Це сталося в Швеції . Дівчина побачила, як це створіння топче і нищить українську символіку і почала знімати. На що отримала відповідь.
peti• 26 апреля 2022
Ответ дляІра.
Я не знаю, скільки та дівчина мала терпіння то вислухати....
Не кажіть. В мене піл час перегляду язик чухається сказати все що я думаю, а тут спокійно задає питання.
автор Іра. • 26 апреля 2022
Ответ дляbejalla
Эту нечисть все коребить начало, она так себя восхваляла и уговаривала, вот оно кацапское нутро
Це я й мала на увазі- дуже добре показане саме їхнє нутро, які вони є насправді.Гнилі пронизані ненавистю
Бажена25• 26 апреля 2022
Ахахаха 🤣 У девушки железное терпение. Я бы уже съездила этой пьяной, интеллигентной курице в плаще за 25тыс, по морде))
Kiss the sky• 26 апреля 2022
Мы вчера смотрели. Прямо как дерьмо из видео льётся. Старая п.. да тупая. Так расию любит, а сидит заграницей. Морда рашистская,недоразвитая.
Олечка79• 26 апреля 2022
Ответ для12 друзей Коршуна
Посмотрела её страницу в Фейсбуке, там такая же херня. Да уж, человек живет в Европе, а в голове вата ватная.
А киньте ссылку плиз
Не нашла ее
Иришечк@• 26 апреля 2022
Старая рухлядь в Вайбере молодица 😉
BoroDoro• 26 апреля 2022
Стара орчиця
Навіть не знаю чи буде якась реакція на цей спіч бо Європа толерантна і кожен має свою думку
автор Іра. • 26 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
А киньте ссылку плиз
Не нашла ее
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000048688...
helena123• 26 апреля 2022
Ответ дляІра.
Вони написали, що вживуть заходів.
Отлично
Олечка79• 26 апреля 2022
Ответ дляІра.
Спасибо
Мда. Удивительное . Тетка 20 лет живет в Швеции , и дрочит на рашу. Аватарка с флажком . Меня всегда удивляли такие патриоты . Честно . Наши тоже.
Если я люблю свою страну, я отсюда ни ногой. Даже сейчас тут и надеюсь никогда никуда не прийдется ехать . Люблю свою Украину всем сердцем . И буду тут
автор Іра. • 26 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Спасибо
Ну я зараз , наприклад, закордоном. Але це не заважає мені любити Україну та вносити свій , нехай мінімальний посильний внесок...А є українці, які з закордону переслали тонни допомоги, захисту для воїнів. Прихистили біженців, волонтерять. Люди стояли тижнями на польському кордоні, щоб не пропустити москальські фури. Вони теж не патріоти?
Олечка79• 26 апреля 2022
Ответ дляІра.
Я не про временных жителей других стран сейчас, а про тех, кто свалил сто лет в обед и любят родину издалека, раз в год надевая вышиванки. Простите, но такое мне не понять .
автор Іра. • 26 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Я справді тимчасово зараз, але купа знайоми, які поїхали давним давно, надали суттєву матеріальну і фізичну допомогу.
Так, в нас з вами різні думки з цього приводу.
Олечка79• 26 апреля 2022
Ответ дляІра.
Причём здесь допомога?!
Я про показушный патриотизм . Уехал так уехал . Помогаешь ?! Отлично. Но эта любовь издалека громкая и показушная, эти флажочки на аватарках после надцати лет прожитых далеко от дома - меня мягко говоря удивляют . Не люблю таких «патриотов», это мое мнение и оно имеет место быть
автор Іра. • 26 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Причём здесь допомога?!
Ну я так і написала- що думки у нас різні. І написала свою думку .Яка теж має право на існування, як і ваша.
Jsolo• 26 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Т.е, если женщина выходит замуж и уезжает к мужу заграницу, она не имеет даже права заикаться, что любит свою родину? Короче, ей нужно выбирать или родина, или личная жизнь
Олечка79• 26 апреля 2022
Ответ дляJsolo
Божеее… какая женщина ?! Какой замуж ?!🤦‍♀️ Я семьи такие знаю .целые семьи, уже и у детей там семьи , и в Украину ни ногой за эти года никто, но флажочки и вышиванки и як вони люблять родину то святое в фейсбучиках написать .
Не надо мне больше отвечать.
Я мнение не поменяю
Я не люблю таких «патриотов» . Точка
Jsolo• 26 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Не надо мне больше отвечать.
Я мнение не поменяю
Я не люблю таких «патриотов» . Точка
Любая женщина, которая вышла замуж) вы б истерику прекратили
Davidka• 26 апреля 2022
Саме та ситуація, коли старість прийшла, а розуму не додалося! За той плащик за шкібарки та видворити на таку рідну батьківщину!
4мама• 26 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Причём здесь допомога?!
Такі патріоти значно краще, ніж ті крадії-корупціонери в вишиванках в нас - і їх повно!
автор Іра. • 26 апреля 2022
Ответ дляDavidka
Саме основне, що вона в себе в фб така ´мілашка´, хоч і проросійська. І на Lindekin, де інфа про неї як про вчителя- така посмішка на фото. І напевне ж перед дітьми теж грала ролі. Це ж треба мати якусь біполярку, щоб це все гівно, злобу, чорний язик всередині так вдало маскувати.
Davidka• 26 апреля 2022
Ответ дляІра.
Щойно з її Фб) Вона ще й коменти там намагалась видаляти там точно ку-ку
Zoopold• 26 апреля 2022
Я б хотіла сказати, що ця бумерша мене шокувала, але ні. На жаль. В силу свого віку й досвіду я вже стомилася дивуватися подібним поведінковим патернам.

І тому мене гостро й щиро цікавить інше питання.

От вона десь 50х років народження. За яких обставин і на якому етапі своєї біографії, і від кого, в якій формі вона, як і безліч їй подібних, так вдячно засвоїла увесь цей репертуар нападок? Хочу якогось фактажу і мемуарів. Порадьте щось почитати, бажано українською.
4мама• 26 апреля 2022
Ответ дляZoopold

Я гадаю вона дивиться раша тв. Сучасне. Ну не було аж такого ’тоді’, чи мені повилазило. Ну у всіх нас були радянські канали, потім супутникове раша тв було.
Mary-S• 26 апреля 2022
Вся низасть рассеи в одном видео... какие братья, стоять рядом стремно...
АННА 104• 26 апреля 2022
А кто-то пробовал дозвониться, я не смогла ( ?
автор Іра. • 26 апреля 2022
Ответ дляАННА 104
Так, теж писав хлопець, що не бере. Воно і зрозуміло) Така популярність нараз настала)
Оксана_12• 26 апреля 2022
Ответ дляЧаюри
Та там ни о чем. Это частное мнение, мы не поддерживаем, бла бла бла. Отписка.
Ага. Головне, щоб не проти якихось меншин. А чужі прапори модна палити, то приватна думка. А якби вона так про негрів чи геїв говорила?
harchushyn• 26 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
perfect_fox88• 26 апреля 2022
Ответ дляA no name
Дівчата, є посилання на відео з субтитрами на англійську? Пропоную забомбити офіційні сторінки шведської міграційної, МЗС Швеції, їх поліції з відео з субтитрами і вимогою притягнути до відповідальності. Лише розголос примусить покарати ту особу максимально жорстко. Спробуємо?
Cупер, зараз скину посилання на відео з субтитрами.
Давайте зробимо цю погань відомою