Віталій-• 27 апреля 2022

Відповідь на неправдивий допис "Девочки, помогите, Волонтер Подлец... (((("

Оскільки хтось з цього форуму прислав мені посилання на цей неправдивий допис, даю пояснення.

Автор «Луиза-c722» даного допису «Девочки, помогите, Волонтер Подлец... ((((«
Сторінка: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3130219

Так от. Автор допису «Луиза-c722», вона ж в телеграм «Proud_fight» виклала допис в якому перекрутила все по своєму, а точніше просто збрехала.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «В этот момент он предложил снять нас на камеру с ребенком, сказал, что видео никуда не попадет. Кроме его странички.»
Перед тим як проводити фото чи відео зйомку я завжди беру згоду на це, що підтверджено записом (обличчя чи місцевість на ньому не видно)! Також Автор «Луиза-c722» погодилась з тим, що відео буде викладено в соціальні мережі і на відео буде видно її, її дитину, та навколишню місцевість.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я стала звонить сразу ему, у меня тряслись руки, стала просить, чтобы он убрал видео и название, все убрал.»
Вона погодилась з тим, що я виправлю текст і напишу по іншому.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Потому что такое нельзя писать, на широкий загал, будь то правда, или не правда..»
Так все таки правда?! Бо є докази переписки з нею, де вона сама пише, що дитина особлива і потім пише, що вона хворіє.
Чи написавши мені, що в неї хвора дитина, вона збрехала? Так де правда, вона збрехала, що дитина не хвора, чи бреше тепер тут на форумі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «ибо ради просмотров он готов придумать любое название»
Ніхто не придумував назву за ради переглядів, писав так, як пояснила автор допису «Луиза-c722»!
Та і на рахунок переглядів взагалі смішно, як правило відео дивляться 10 – 15 людей. Але після того як автор допису «Луиза-c722» підняла цей галас, відповідно відео подивились більше людей. Чого вона цим добилась?

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его номер телефона 06…» та викладає мій номер в мережу без погодження зі мною. Звісно я не давав і не даю згоду на те, щоб мій номер викладали в мережу!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его никнейм в Телеграмме @V…» так само, я не давав на це згоди!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Особенно, мамы
Помогите, пожалуйста😕😢
Если нужна еще какая-нибудь информация. я скину»

Але далі автор допису «Луиза-c722» не викладає ні якої правдивої інформації.
А лише ганьбить мою честь і гідність! Чим відповідно в котрий раз порушує законодавство України!
«Згідно з Конституцією України, життя і здоров‘я, честь і гідність, недоторканність і безпека особи визнаються найвищою соціальною цінністю держави!»

Автор допису «Луиза-c722» пише: «И самое главное, что у меня ребенок здоровый(((«
Чим знову вводить в оману людей! Або раніше набрехала мені заради гуманітарної допомоги в більшій кількості! Якщо вона мені набрехала, то це шахрайство, так дрібне, але шахрайство! Або вона бреше тут знову!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Понимаете, я знаю вот про нарушение авторских прав, про нарушение конфиденциальности»
Знову так, вона дала згоду на відео запис та розміщення його в мережі!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Он залил много видео, там наше видео дальше есть» Потім пише: «Нет, мое видео было и есть единственным на его маленьком канале.»
Вам не здається, що тут знову вона сама собі протирічить або просто бреше.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Спасибо большое. а больше о нем ничего не выбивает гугл?»
Таким чином вона або радіє, що хтось інший знайшов про мене інформацію в інтернеті (хоча я не ховаюсь), або спеціально далі налаштовує людей проти мене і хоче, щоб ті що живуть виключно емоціями мені якось нашкодили!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девочки, признавайтесь, кто разбудил волонтера-подлеца?) Звонит мне в 3 часа ночи, представляете? )»
Так дзвонив, оскільки після того як автор допису «Луиза-c722» виклала без мого дозволу в мережу мій номер телефону, мені почали дзвонити як раз ті, хто живе емоціями а не розумом!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я его сбросила и заблочила, нормальный человек в такое время не позвонит, а он позвонил, чем снова доказал что он какой-то не очень нормальный»
А нормальна людина буде порушуючи законодавство України викладати в мережу чужі персональні данні, та провокувати інших дзвонити мені о третій годині ночі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я вот переживаю, что до этого момента свой адрес не стерла, он же озверел наверное, когда этот пост увидел,
может еще приедет разбираться сюда»
Витерла вона не тільки свою адресу, але і більшу частину переписки де вона пише, що в неї хвора дитина, що їй треба допомога та інше.
Звичайно їхати з кимось щось вирішувати я і не збираюсь. Для цього є відповідні державні структури, які будуть задіяні, якщо автор допису «Луиза-c722» не видалить мої персональні данні з мережі і не перестане мене оббріхувати.

Автору допису «Луиза-c722» пишуть: «По-перше, текст в оригіналі чомусь відрізняється від вашого - без уточнення діагнозу.»
Автор допису «Луиза-c722» відповідає: «Да, він його в годин 8 вечора після мого йому дзвінка поміняв»
Так я виправив як вона і просила. А на рахунок прибрати все, знову брехня! Такої домовленості не було!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девчонки, спасибо большое, если будет продолжение, или если он приедет ко мне на разборки (предчувствую, что он злой - может и приехать), то я создам новую тему и засниму его на видео.. Вот.. И буду следить, чтобы он нам больше не навредил. Всем большое спасибо, особенно той мудрой советчице, которая разбудила его посреди ночи, я хоть посмеялась )»
Я злий, та це смішно. Було б із-за чого. Знову таки, нікуди їхати, на неякі розборки не збираюсь!
І знову ж таки, Автор допису «Луиза-c722» радіє з того, що мене розбудили посеред ночі. Про що це може говорити…?! На скільки людина свідома…?!
Заkoхані• 27 апреля 2022
Ответ дляShaan
Мужчина, блин
Да уже все все поняли о мужчине

damjana• 27 апреля 2022
Ответ дляфлена
Он убрал пост?
То есть пост надо убрать, а гуманитарку оставить?
Вы наверно не знаете как это работает: собирается помощь, потом выставляется отчет кому эта помощь пошла. И да, чаще всего фото/видео, это нормально
Татьяна_М5• 27 апреля 2022
Ответ дляEm1liya
Тому що так, ви правильно написали, зі знайомих ніхто б ніколи не подумав, що мені треба допомога, був свій маленький бізнес, який під час війни перестав приносити прибуток, із доходу тільки 860 грн , ось і прийшла попросити ті памперси, соромно було дуже..
Если у вас нет заначки и нет дохода, то ничего стыдного в этом нет. А если вы, по каким-то причинам, боитесь, чтоб люди узнали, что вам нужна помощь - делайте, как я) если у меня форс-мажор, потеря работы, непредвиденные затраты или ещё что, я иду и одалживаю деньги у родственников, знакомых. Потом отдаю. Хотя в стране, где я живу, и без войны, я всегда могу получить гуманитарку и еду бесплатно. Но не пользуюсь этой опцией, потому что знаю, что проблемы мои временные, и что кто-то нуждается сильнее меня.
Marka34• 27 апреля 2022
Ответ дляdamjana
То нехай волонтер напише мені у приват і я відшкодую йому вартість гречки і тієї іжі, що він передав жіночці та її дитині.

Але нехай прибере відео і всі пости.
damjana• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34

Але нехай прибере відео і всі пости.
Ну там пусть хитропопая дамочка тоже свои посты уберет, и личные данные волонтера
Marka34• 27 апреля 2022
Ответ дляdamjana
Ну так логічно, щоб адмін видалив обидві теми.

Ну а я вже візьму участь у ’відшкодуванні’
флена• 27 апреля 2022
Ответ дляdamjana
Я знаю как это работает. Не обязательно все 100% выкладывать.
Может в вашем регионе и так. У нас нет.
Может я ошибаюсь
Marka34• 27 апреля 2022
Віталій, пишіть мені у приват суму (на яку наїла мати з дитиною) і номер рахунку
Соната любви• 27 апреля 2022
получается, автор темы нам всем наврала, когда утверждала, что ее ребенок абсолютно здоровый?

или автор наврала про особенного ребенка, ради получения гум. помощи?

вопрос к автору прошлой темы, зачем и для чего вы врали?

если ваш ребенок особенный, в этом нет ничего постыдного.

а если ребенок здоровый.
получается, вы испугались, что люди в вашем районе, узнают о том, как вы своего ребенка назвали особенным?

капец.

Ифигения• 27 апреля 2022
Ответ дляВіталій-
От ’подобаються’ мені такі люди. Ви хоч прочитали, що я виправив свою помилку. І виправив набагато раніше ніж ця особа почала викладати зроблені нею скріни.
Ще раз, я виправив помилку, але вона вирішила потім все одно написати всім, що у неї хвора ла не хвора дитина. Не здається дивним?
Автор, на её тему можно пожаловаться, и если жалоб будет несколько, то тему с вашими данными автоматически закроют.
Marka34• 27 апреля 2022
Ответ дляСоната любви

а если ребенок здоровый.

капец.
Для чого ви копаєтеся у чужій білизні?
Ангелиночка31• 27 апреля 2022
Ответ дляShaan
Ой, призупинив. Ваш бизнес сам призупинився, как 99% бизнесов сейчас.
У мене складається враження,що пише дружина або сестра Віталія і ще й групу підтримки підтягнули,бо сумніваюсь,що чоловік би так довго міг би тут щось доказувати,тим більше чоловік-волонтер,на допомогу,якого чекають.
А чому номер телефона волонтера має бути прихованим?Навпаки усі мають знати до кого звертатись у разі потреби. Більшість людей,які допомагають не потребують звітності,але якщо є ті хто вимагають можна зробити це так щоб не образити нікого.Волонтери не повинні чекати похвали через фотозвіти,якщо вони виконують роботу сумлінно то їм і без фотозвіту люди будуть вдячні.Але якщо вже дуже хочеться показати свою роботу,то нехай знімають на відео тих хто не проти цього,але якщо людина проти то для чого загострювати конфлікт?Щоб знайшлись бажаючі перевірити їх волонтерську діяльність?Та жінка вже 100% не хоче вже ні тої гречки,ні будь-якої іншої допомоги,а все через таких волонтерів,для яких піар важливіший за почуття людей.
katrusia-52• 27 апреля 2022
Ответ дляСоната любви

а если ребенок здоровый.

капец.
О, как с языка сняли

Тоже об этом думаю, но она сюда не заходит. Во всяком случае под тем 0 ником.
Marka34• 27 апреля 2022
Ответ дляАнгелиночка31
У тому і річ, що волонтерити можна відповідно до закону.
А волонтери мають бути у реєстрі волонтерів.
Татьяна_М5• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Вы лучше запишитесь в волонтёры, сутками поездите с кульками и поразвозите собранную помощь нуждающимся, а после того, как один из получивших помощь назовёт вас недочеловеком, обгадит на форумах и в соцсетях, у вас появится отличная возможность достать из своего кармана деньги и вернуть в организацию, чтоб вытереть в интернете всю грязь, которую на вас поналивают.
Immelstorn• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34

Але нехай прибере відео і всі пости.
А час та нерви, ви теж відшкодуєте?
Соната любви• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34

Але нехай прибере відео і всі пости.
вы как с луны свалились.
все волонтеры делают фото отчеты, некоторые и видео отчеты.

почему волонтер должен что убирать?

разве он насильно вручал гуманитарку?

автор той темы сама к нему обратилась за помощью, еще получается и наврала или ему или всем нам.

ничего не нужно убирать.

пусть это будет уроком для всех.
katrusia-52• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34

Але нехай прибере відео і всі пости.
В телеге их уже давно нет.
goldenfish• 27 апреля 2022
Очередная тема доказывающая ,что людям лучше не помогать ...
Луиза сама назвала своего ребенка особенным ! Но почему то в скрине переписки это удалила и он вдруг оказался здоров . Ещё и радуется,что волонтеру в три часа ночи ’мудрые’ советчицы звонили . ...рука лицо ..

Marka34• 27 апреля 2022
Ответ дляТатьяна_М5
Удалено администрацией...
Соната любви• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Для чого ви копаєтеся у чужій білизні?
для чего автор все это дерьмо вынесла?

или она хотела других вымазать в дерьмо и сама остаться белая и пушистая?
Immelstorn• 27 апреля 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Так, номер волонтера повинен бути відкритим для тих людей, яким він може фізично допомогти.
А не для всієї порадниці, в три години ночі. Коли людині можуть дзвонити по важливим питанням, замість цього доведеться відповідати неадекваткам з форуму
Ангелиночка31• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34

Але нехай прибере відео і всі пости.
Підтримую на усі 100%
katrusia-52• 27 апреля 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Сейчас много аферистов к сожалению, фото и видео для таких как я неверующих 🙈 кто им помогает деньгами.
Реверанс• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Для чого ви копаєтеся у чужій білизні?
она правильно все написала
луиза- врунья
врала умышленно
это не волонтер не понял.это ему врали
Ангелиночка31• 27 апреля 2022
Ответ дляMarka34

Давайте дружно поскаржимось на тему,щоб її видалили!
goldenfish• 27 апреля 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Видео делается для таких вот ,как здесь на пол темы, мудрых советчиц,чтоб потом не сказали что волонтер гречку продал .
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляShaan
Вот пусть бы к вам пришёл такой волонтер, прямо желаю. Представляю, как бы вы кричали.
И нормальные волонтеры никогда не выставляют людей так, чтобы было видно лица! Я во многих группах, где работают волонтёры. И ВЕЗДЕ фото людей выглядят так:
Я не пишу що в мене особлива дитина.
damjana• 27 апреля 2022
Ответ дляСоната любви
вы как с луны свалились.

почему волонтер должен что убирать?

разве он насильно вручал гуманитарку?

ничего не нужно убирать.

пусть это будет уроком для всех.
И она еще в прошлом посте писала что типа нельзя такое писать (про особенность) вне зависимости правда это или нет, то есть изначально признавала что наврала
Marka34• 27 апреля 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Давайте. Але я таки очікую від Віталія у приват інформацію куди і скільки коштів перевести.