Доброго дня, дівчатка)
Мені народжувати влітку у перших числах липня, а які речі для дитини брати з собою навіть не розумію. Одні кажуть тільки бодіки та повзунки, інші кажуть що це для дитини ще прохолодно, то потрібно чоловічки брать...
Хто народжував влітку, підкажіть які речі Ви брали для дитини)
Ответ дляCatyK
первую пару дней терморегуляция ещё не установлена, ребенок может мерзнуть, поэтому да, лучше человечки или пледик с собой брать. А там вы поймёте, мерзляк ребёнок или жаркий и во что его одевать.
Спасибо за ответ)
Майстерня домашнього текстилю• 29 апреля 2022
В мене один літній, народився в кінці червня, чоловічки, тепла ковдра, не хутряна, а синтепонова. Вже вдома перейшли на короткий рукав.
Fotografkiev• 29 апреля 2022
Беріть пару чоловічків з довгими рукавами і пару бодіків з повзунками, хлопкову тоненьку шапочку на перший час/погану погоду/миття голови.
І пледік тоненький провсяк випадок, восени згодиться. В мене донька народилася в середині серпня в найхолодніший день літа напевно, ніхто і не думав, що може ще в серпні так холодно.
Перші тижні дітки дійсно більше мерзнуть, тим паче багато сплять і тому меньше гріються без руху. І беріть відразу 56-62 розмір. Зараз синові вже 2 місяці досі в одязі 62го розміру. При народженні був трохи завеликий, а тепер якраз.
Ответ дляFotografkiev
Дякую за пораду)
ksenichka_ksenia• 29 апреля 2022
Родила в конце июля. Были только бодики с коротким рукавом, тонкие носки и шапочка. На выписку бодик, шапочка, носки, тонкая пеленка, тонкий плед без синтепона. Дома развернула, а она мокрая. Возьмите человечек тонкий, может пригодится
Ответ дляksenichka_ksenia
Спасибо)
Rina Kisskiss• 29 апреля 2022
Родила в начале июля. В роддоме укрывала полотенцем. Были бодики с длинными рукавами. Но без ног. На ноги носки обязательно одевала.
Дома, до месяца, максимально раздетым ребенок уже был.