tarveldy• 29 апреля 2022

Рятуйте, несе зі страшною силою, за день +2 кг

Дівчата, я у відчаї. Сьогодні ваги показали 82 кг, у січні було 72. Зараз 14 тиждень, я не можу сказати що жеру як скажена, бо маю токсикоз який цілий день а на вечір просто вивертає. Вчора була у лікаря, 80,5 сьогодні 82,3
Як??? Що мені робити?
ksenichka_ksenia• 29 апреля 2022
Может отёки? Ели соленое, копченое? Весы одни и те же? Я на больничных весила в одежде как дома без одежды

Finetouch• 29 апреля 2022
Скорее всего это отеки. А что с ними делать, врач должен сказать. Отеки при беременности, не очень хорошо
NesmeyanaYa• 29 апреля 2022
ну або набряки, або хороший апетит. При сильному токсикозі зазвичай худнуть.
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
Трохи, солоного не їм, пью норм десь 2 л це з чаєм
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Моя норма 1600-1900 кал в день, зараз 2600-2800 , солодкого не більше 150 гр чогось різного, яблук правда їм багато вони трохи збивають нудоту, хліба вранці чорний скибка
Selena*• 29 апреля 2022
Автор то набряки, що не є добре. Зверніться до лікаря. Контролюйте тиск. Є така хвороба вагітних - приеклампсія, буває різних ступенів від легкої до важкої.
Tolko-beauty• 29 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
С чего вы взяли что 2800 это норма? Сладкое вообще надо было давно убрать и забыть
NesmeyanaYa• 29 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
а де ви норму таку взяли? я не рахую своє, але за 12 тижнів маю +2 кг
Була вага 55
NesmeyanaYa• 29 апреля 2022
150 г солодкого це досить багато при зайвій вазі. Скільки їли раніше?

Heksa• 29 апреля 2022
Скільки білку їсте? Його нестача може провокувати набряки
ksenichka_ksenia• 29 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
2600 в день? Что вы едите? и еще и пишите что ужасный токсикоз
Амарилис• 29 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Замініть батарейку в вагах
Prokopenka• 29 апреля 2022
Набряки. За день стільки жиру неможливо набрати. Можливо чогось забагато з´їли/випили. Зверніться до лікаря, якщо через пару днів не зменшиться вага. Бо при вагітності це не є добре.
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Була вага 55
Ця норма багато років, щоб тримати себе у добрій формі
Ива Купальская• 29 апреля 2022
Я набрала 22 кг, из них ребенок весил 2,5. После кесарева вернулась в свой добеременный вес, вся двадцатка это отеки ну и 5 дней ниче не жрамши особо в реанимашке.
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
Ну ось:
Сніданок: тост чорного хліба, сир 30г, ковбаса 20г, помідор 60 г, чай з лимоном
Обід: гречка варена 350г котлети печені курячі 150 г, капуста сира 200г,
Полудник : ряжанка 250г, кава + 2 банана
Яблук за день шт 6, на вечерю буде 200 г салату
Ну ось таке +/- , змінюється каша і м´ясо
Якщо не їсти вивертає, від батьох продуктів вивертає. Так було і з першою диьиною, але несьи почало на 30 тижні а не на 14
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Стільки ж, більше стала їсти м´яса і кисломолочку добавила
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляАмарилис
Замініть батарейку в вагах
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляИва Купальская
Я з першою дитиною набрала 23 кг, 8 зійшло після родів, потім після ГВ -17 за 4 місяці

Ива Купальская• 29 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Ну то есть все реально убрать
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляProkopenka
От чесно, яблук їм багато
Амарилис• 29 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Я серйозно. Колись наступає момент коли сідає батарейка і тоді вони показують різкі плюси. Звичайно, може бути все що завгодно, зате після зміни будуте точно знати, що то не ваги козлять. Чи у Вас механічні?
NesmeyanaYa• 29 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
От чесно, яблук їм багато
Це не від яблук.
Але 6 яблук + 2 банана це вже не мало. Ще окрім цього солодощі?
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляHeksa
Може, зверну увагу
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляИва Купальская
Ну то есть все реально убрать
Мене лякає такий швидкий набір, боюсь що б не
було проблем з дитиною, те що наберу знаю як швидко скинути, мене зараз лякає вага
автор tarveldy • 29 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Це не від яблук.
Банани замість кондитерки
inna5577• 29 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Автор, только меньше есть, ничего др не придумали
Ива Купальская• 29 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Ходите на хорошее узи, сдавайте анализы
ЕжеМышь• 29 апреля 2022
Отеки или кривые весы.
ksenichka_ksenia• 29 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Ну ось:
У меня был ужасный токсикоз и меня тошнило когла голодная, когда поела и когда ем. Но жтой еды мне дня на 2 надо было. За обе беременности набирала по 17 кг, дети +- одинаковые
Сдайте анализы и посмотрите белок