зараз живу в домі в горах Польщі. і таки підступає алергія.
краще шукати квартиру? чи не має значення, пилку всюди однаково?
в Києві от його було дуууже багато
Скай ОМалли• 29 апреля 2022
В Києві ще більш менш живемо,як приїздимо в село наХмельниччині,то жах,і гормони колю інколи. Село,відкриті простори,поля,різнотрав´я,поля злаків... Короче,мрак. Я повністю для своїх дітей розвінчала міф про свіже сільське повітря. Хіба село в горах,в Закарпатті було супер
Ответ дляСкай ОМалли
ну вот ми в горах в Польщі, це мало б бути як Закарпаття...
Ответ дляKetia
Мы сейчас в доме. Бежала, аж пятки сверкали в сельскую аптеку за антигистаминами для ребенка
В квартире такого нет, хотя на улице проводим много времени.
И меня накрыло через несколько дней после ребенка. Вообщем дом/село не для нас
В квартире такого нет, хотя на улице проводим много времени. И меня накрыло через несколько дней после ребенка. Вообщем дом/село не для нас
от думаю, шукати десь недалеко містечко, чи краще велике місто типу Кракова..
а де ви зараз?
Ответ дляСкай ОМалли
дексаметазон колите ампулу?
я якраз шукаю, куди поїхати далі..
зараз буде береза, вона місяць, але потім злаки - і це мрак та надовго.. не знаю, куди краще і де цього менше.
Ще сильна алергія на полин і амброзію
я якраз шукаю, куди поїхати далі..
Ще сильна алергія на полин і амброзію
Ответ дляhhoma
У мене алергія з квітня по кінець жовтня. В квартирі і десь в середмісті ще виживаю.
А загалом мені краще цей час в Єгипті, взагалі забуваю про свої алергії)
я в Києві минулого року навіть відкрити вікно в приміщенні не могла. мука була жахлива.
але якось хочеться перебороти це, перейти. і хоча аналізи показали істинну алергію, в думках постійно крутяться слова: ’ми ж частина природи, ми це вона, ми ж якось мусимо взаємодіяти зі світом, це ж неправильно все’.
на амброзію - вона ж сорняк, зло. але чому алергія на трави, на березу, вони ж не несуть ніякого негативу.
розбираюсь, думаю.
Я в селі, але тут трохи гори, це на півдні Польщі. Може таке бути, що в місті на рівнині може бути гірше. Тут в Польщі все попростіше, квартири на оренду такі собі, кондиціонерів не бачила..
Думаю, може в Закопане. але, читала, що тимофііївка (злакові трави) ростуть і в горах...
розбираюсь, думаю.
Аллергия проявляется на стадии сильной интоксикации, проблем в работе печени и желчного пузыря, при истончении слизистых дыхательных путей.
Если над всем этим поработать то аллергия отступит.
Начните с улучшения желчеоттока, приема гепаторотекторов, орошения слизистой и трансдермального применения витаминов А и Е
Ответ дляsky-labs
І ще це психосоматика. Але толку..
Ответ дляsky-labs
И те, что я слегка описала? :)
В дитини з печінкою нема проблем, а все одно почалося ..
Психолог пише мені, щоб я не акцентувала на цьому увагу. Реально дитина як ніби ’забрала’ в мене частину алергії. Я вірю в духовну природу всіх речей. Але от справитись не можу.
Ответ дляSunbeam1
А что по-вашему должно быть с печенью чтобы стало ясно что есть проблемы? Увеличение в размерах, цирроз или что?
Достаточно нарушения одной из почти 500 функций, чтобы считать, что с ней не все в порядке.