Ви не уявляєте кількість машин на розтаможку, і фури, і лафети, і биті, і круті, і звичайні. Черга на км 10 з циз машин. А найбільше дивує, кількість молодих чоловіків які цим займаються, як вони всі виїжджають, всі такі ділові, рєшають вопроси.Гидко
Ответ дляZaviriuha
Ну да, ну да, жіночок контрабандисток з заробітків возив, і посилки їхнім діткам, крім того товар розтаможував і податки платив. Заробить 1000 євро, оце контрабандіст
ну а податки за свій ’ізвоз’він платив? чи може ліцензію офіційно придбав? про товар і податки хоча б мовчали, ну чесне слово
Ответ дляKsu160576
пускають, дивлячись що возять, а як по-вашому паливо в Україну призовать, банани з Польщі
Лінь було писати багато...Фури їдуть за товарами і т.д.. Не пускають саме лавети за машинами, навіть ті які офіційні і мають всі ліцензії. Хоча за законом , вони мають право на перетин.
Ответ дляЕва2016
Ну то для чого беремо гуманітарку ?
Ми ж піздєц багаті
Самі вирулимо
Ми ж піздєц багаті
Самі вирулимо
Адресована вона не бідним, а постраждалим від воєнних дій. Інакше вона б завжди до нас їхала, так як бідних завжди багато. Хіба щось не так?
А що, людям з достатком потрібно було позбутись своїх заощаджень щоб не соромно було бо ж гуманітарка їде??? Так вона їм і не їде.
Ответ дляirach50
Люди з достатком могли б допомогти своїм співвичизникам,а не гнати тачки по 100 кусків євро
Європейці дивлячись на таке скоро відмовляться нам допомагати
Ответ дляЕва2016
Могли б, і багато так і робить. Але знову ж, це відповідальність кожного особисто. Не бачу сенсу комусь в чужий карман заглядати
Вот я например, тоже бы хотела машину пригнать себе, так как в первый день войны, когда сына вывозили с Харькова, попали в аварию. Сейчас без машины очень тяжело, в семье есть инвалид. Но нет возможности, так как сейчас находимся в окупации. А пока нас освободят, то и отменят этот закон. Так же и военные, тоже бы многие хотели бы себе машину на таких условиях, но нет возможности, так как на войне. И это не справедливо, т к сейчас выигрывают на этом только перекупы, а кто в личное пользование хочет, не может себе приобрести. Нужно как то изменять этот закон. Или оставить только для военных нужд.