Zaviriuha• 30 апреля 2022

Стою на кордоні Шегині

Ви не уявляєте кількість машин на розтаможку, і фури, і лафети, і биті, і круті, і звичайні. Черга на км 10 з циз машин. А найбільше дивує, кількість молодих чоловіків які цим займаються, як вони всі виїжджають, всі такі ділові, рєшають вопроси.Гидко
Ksu160576• 30 апреля 2022
Ответ дляZaviriuha
Ну да, ну да, жіночок контрабандисток з заробітків возив, і посилки їхнім діткам, крім того товар розтаможував і податки платив. Заробить 1000 євро, оце контрабандіст
ну а податки за свій ’ізвоз’він платив? чи може ліцензію офіційно придбав? про товар і податки хоча б мовчали, ну чесне слово

irach50• 30 апреля 2022
Пускають лише звільнених тимчасово від мобілізації. А ще пускають усіх жінок, які також везуть ті авто і створюють черги😂😂😂
Дівчата чому чекати чоловіків, гайда самим працювати, як вже так сильно хочеться😉
Ksu160576• 30 апреля 2022
Ответ дляirach50
Зараз і їх з ліцензією не пускають
пускають, дивлячись що возять, а як по-вашому паливо в Україну призовать, банани з Польщі
irach50• 30 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Лінь було писати багато...Фури їдуть за товарами і т.д.. Не пускають саме лавети за машинами, навіть ті які офіційні і мають всі ліцензії. Хоча за законом , вони мають право на перетин.
Ева2016• 30 апреля 2022
Ответ дляirach50
На нас напала не бідність а Росія, ні?????
Ну то для чого беремо гуманітарку ?
Ми ж піздєц багаті
Самі вирулимо
irach50• 30 апреля 2022
А також перестали пускати малі буси та авто з товарами. Тобто, як завжди жмуть малих підприємців, а фірми великі далі працюють.
irach50• 30 апреля 2022
Ответ дляЕва2016
Ну то для чого беремо гуманітарку ?
Ми ж піздєц багаті
Самі вирулимо
Адресована вона не бідним, а постраждалим від воєнних дій. Інакше вона б завжди до нас їхала, так як бідних завжди багато. Хіба щось не так?
А що, людям з достатком потрібно було позбутись своїх заощаджень щоб не соромно було бо ж гуманітарка їде??? Так вона їм і не їде.
Ева2016• 30 апреля 2022
Ответ дляirach50
Люди з достатком могли б допомогти своїм співвичизникам,а не гнати тачки по 100 кусків євро
Європейці дивлячись на таке скоро відмовляться нам допомагати
irach50• 30 апреля 2022
Ответ дляЕва2016
Могли б, і багато так і робить. Але знову ж, це відповідальність кожного особисто. Не бачу сенсу комусь в чужий карман заглядати

Mila_80• 30 апреля 2022
Вот я например, тоже бы хотела машину пригнать себе, так как в первый день войны, когда сына вывозили с Харькова, попали в аварию. Сейчас без машины очень тяжело, в семье есть инвалид. Но нет возможности, так как сейчас находимся в окупации. А пока нас освободят, то и отменят этот закон. Так же и военные, тоже бы многие хотели бы себе машину на таких условиях, но нет возможности, так как на войне. И это не справедливо, т к сейчас выигрывают на этом только перекупы, а кто в личное пользование хочет, не может себе приобрести. Нужно как то изменять этот закон. Или оставить только для военных нужд.
peti• 30 апреля 2022
Ответ дляLianaa_06
С того, что эти перегоны машин создают очередь и гуманитарка стоит в этой же очереди для украинцев и солдат. Пока одни на благо страны е..ут, другие деньги рубят.
Зараз обмежили пропуск машин тільки на 7 пунктах пропуску.