Zaviriuha• 30 апреля 2022

Стою на кордоні Шегині

Ви не уявляєте кількість машин на розтаможку, і фури, і лафети, і биті, і круті, і звичайні. Черга на км 10 з циз машин. А найбільше дивує, кількість молодих чоловіків які цим займаються, як вони всі виїжджають, всі такі ділові, рєшають вопроси.Гидко
Апель-синка• 30 апреля 2022
Ответ дляAksinia8555
Двойные стандарты .... где журналисты ? Почему не освящают и не интересуются , как эти ’ бизнесмены’ пересекают границу ?
Освящают батюшки, а журналисты освещают )))

звездная галактика• 30 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Их всех в мрео с повесткой уже ждут
да конечно. это что. первый день? и где все эти воины. мобилизованные по повестке? правильно. опять в очереди на границе. с очередной машиной
Vasilina7755• 30 апреля 2022
Ответ дляali_kat
Як би там був ваш чоловік, вам би не було гидко.
А ваш походе там
Владусик• 30 апреля 2022
Alve• 30 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
Удалено администрацией...
У меня муж служит. Ему дали такое авто. Волонтеры пригнали. За что должно быть стыдно? Оно ж не в личной собственности?

Знакомый , кстати, ганяет такие авто для силовиков, у него усыновленный ребенок, катается туда-сюда. Пробовали по месту покупать, очень мало подходящих вариантов
yla1212• 30 апреля 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
И так пробки ужасные, а сейчас навезут этого металлолома, вот нафига было такое делать
Так Європі ж треба хлам утилізувати...
ksena555• 30 апреля 2022
Ответ дляIanxMickey
А кто Вам не дает? Обращайтесь к работодателю, пусть делает официальный вызов. Мужчин, которые едут в командировку за границу пропускают.
не пропускають чоловіків з дозволом на працю, не вводьте людей в оману.
P.S. я працюю в цій сфері
kosmosgo• 30 апреля 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
У нас есть приемки и металлургия развита.
a_n_e_t• 30 апреля 2022
Ответ дляjulil
У них у многих гражданство ес) Многие мои поставщики живут в Украине, но по виду на жительство. Вот даже родной брат мужа женился на немке и уже гражданин Германии, а живут в Киеве
Если есть украинское гражданство обязан пересекать украинскую границу, по украинским документам. Штраф от 8000 долларов за нарушение.

Ева2016• 30 апреля 2022
Ответ дляLianaa_06
С того, что эти перегоны машин создают очередь и гуманитарка стоит в этой же очереди для украинцев и солдат. Пока одни на благо страны е..ут, другие деньги рубят.
І європейці з квадратними очима,які купують нам одяг ,їжу і все що завгодно,а ми 10 кілометровими чергами тягнемо машини,бідні нещасні українці …
Sielo• 30 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Після війни сподіваюсь змусять заплатити мито якщо автівку завезли не для фронту
Ви така чуйна.. Може хтось втратив авто, а воно їм дуже потрібне в побуті або роботі. В мене є такі, лишили умовно в полі і їх підібрали, одних вивезла поліція, бо машина зламалася, вона залишилась на дорозі, а в них дитина кілька місяців. Люди, будьте добріші.
ellllena.ua• 30 апреля 2022
Ответ дляIanxMickey
Где вы такое нашли?
ellllena.ua• 30 апреля 2022
Ответ дляIanxMickey
Пусть дальше сам на себя работает. Есть люди, которые официально работали на предприятии и сейчас могут спокойно выезжать за границу по запросу работодателя.
Дайте пожалуйста норму закона о том, что в командировку выпускают.
Lavitova• 30 апреля 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
И с бензином сейчас проблема.
Тоже против этого металлолома.
Yulia-3262• 30 апреля 2022
Про биті машини не скажу. Але те що купують дорогі люксові автівки так це да. Я в Німеччині, знайома німкеня на службі в такому собі німецькому МРЕО , говорили на днях, вона питає от поясни мені що за фігня?! Якісь українські мужики купують люксові автівки по 30-50 тис євро, як так? Вона їздить на старому Гольфі. Допомагає одягом, книгами, іграшками українським дітям. Бачить мене - без автівки, звичайну українку з дитиною.
Коротше німці в шоці. І чесно кажучи я не розумію хіба це вигідно з Німеччини гнати авто до нас? Думала купити живенького Гольфа собі щоб тут їздити, ціни від 2000 євро, то чому такий ажіотаж. Авто я звісно не купила, бо ще + бензин по 2 євро/літр, +страховка. Золоті поїздки вийдуть.
Вдома є 2 автівки, буде скромні але доглянуті і їздять
КВІТКА-6965• 30 апреля 2022
Ответ дляZaviriuha
Ви посил не зрозуміли, дозволили одним,нехай іншим дадуть працювати
А хто не дає працювати?
КВІТКА-6965• 30 апреля 2022
Ответ дляLianaa_06
Не стоїть гуманітарка в тій черзі
КВІТКА-6965• 30 апреля 2022
Ответ дляZaviriuha
Про що ви говорите, який запит, які командировки. Прям в нас підприємства є по доставці машин
Водії з міжнародною ліцензією
ImperoTanya• 30 апреля 2022
Ответ дляZaviriuha
Не думаю, може в одиниць є такі документи. Але інші явно ні,хто просто порєшав вопроси з документами
Підкажіть будь ласка - а на Польшу багато машин чекають?

Toonika• 30 апреля 2022
Ответ для4мама
В мене друзі, зовсім небідні люди, чоловік з відстрочкою від военкомату офіційною (за станом здоров´я), крім того майже 60 йому вже. Дочка за кордоном народила. Вони ніяк не можуть ’парєшать’ за дозвіл на виїзд, тупо ніяк.
Я вважаю, що то все зрадофіли розганяють хвилю. Є чіткий перелік категорій чоловіків яким офіційно дозволений виїзд. І особисто я не знаю жодної людини яка б ’порєшала’. Просто не всі волають по соцмережах про свій букет болячок чи дитини/підопічного. Дехто тихо собі живе зі своїми проблемами про які ніхто за межами сім´ї не знає.
Я це до того, що іноді побійтеся Бога заздрити комусь.
Совершенно верно. Но со стороны виднее же.
anja_kom• 30 апреля 2022
Ответ дляZaviriuha
Та я не проти машин, є кошти, я тільки за добробут, але яким чином ці чоловіки виїжджають? Мій 5 років працював сам на себе перевізником людей і посилок з ЄС, і його не випускають, бо війна.
Я працюю на агропідприємстві. Наш керівник, з дупою в милі, домігся, щоб всі працівники були заброньовані. Деякі працівники були дійсно мобілізовані, бо мають певну військову спеціальність. І наш керівник займається викупом авто, здебільшого це 4*4, пікапи для ЗСУ. І ганяють їх наші працівники. Тому оцінити адекватно ситуацію на кордоні і хто є баригою, а хто волонтером важко.
Ksu160576• 30 апреля 2022
Ответ дляZaviriuha
тю і ви везіть
Ksu160576• 30 апреля 2022
Ответ дляZaviriuha
та безліч БФ гонять для ЗСУ, тільки серед моїх знайомих 10 осіб так тягне авто для ЗСУ, ціни на авто в Європі звичайні, ніякої шари
Ksu160576• 30 апреля 2022
Ответ дляВорона
Так это вас обыкновенная жаба давит. Мне например мерзко от тех, кто всю жизнь на заработках, а ждёт что Украина ему что-то должна.
100% і ні копійки в ту України, а вона ’дєцкіє’ чекає
Ворона• 30 апреля 2022
Ответ дляZaviriuha
Ну да, ну да, жіночок контрабандисток з заробітків возив, і посилки їхнім діткам, крім того товар розтаможував і податки платив. Заробить 1000 євро, оце контрабандіст
Робин Гуд не иначе 😏
Про растаможку и налоги - ржунимагу 🤣🤣🤣
Mira29-c3c3• 30 апреля 2022
Ответ дляirach50
Хоч один такий випадок знаєте? Ви пишете нісенітницю, ніким не доведену
🤣🤣🤣🤣🤣🤣.Сьогодні що 1квітня ?
Incol• 30 апреля 2022
Ответ дляВладусик
фото
А що, перевірити держава не може, куди прямує, на кого буде оформлений і де буде знаходиться така машинка. В черговий раз прийняли поспіхом закон, без виключення машин преміум класу. Кому війна, а кому нагода.
irach50• 30 апреля 2022
Ответ дляMira29-c3c3
🤣🤣🤣🤣🤣🤣.Сьогодні що 1квітня ?
Ні, напевно день жаби😂
irach50• 30 апреля 2022
Ответ дляЕва2016
На нас напала не бідність а Росія, ні?????
irach50• 30 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Водії з міжнародною ліцензією
Зараз і їх з ліцензією не пускають