ZhuZhuPozhuzzzzhu• 01 мая 2022

Де є нафтопродукти?!

*Центр протидії дезінформації при РНБО України звертається до представників ЗМІ та звичайних громадян* :

Не поширюйте в мережі інформацію щодо маршрутів, обсягів, місць зберігання нафтопродуктів.

Така інформація є стратегічною і в жодному разі не має бути розголошена.

#stoprussia
#інфотерор
annetta888• 01 мая 2022

автор ZhuZhuPozhuzzzzhu • 01 мая 2022
Alissa03w07• 01 мая 2022
Слава Украине !!!!!!!!
MamaGalya• 01 мая 2022
Ось я не розумію, два місяці бензин був, а потім раптом зник. Куди дивилась влада, як планували ? Адже паливо в війну це стратегічна річ. Таке враження, что все через одне місце в нас і дальше( Тримається все на людях. А влада тільки гроші гребе. Навіть війна їх не змінила.
Конфет04ка• 01 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Ну так калибруются заводы и нефтебазы. Да и тяговым подстанциям на ЖД тоже достается. Логистические цепочки нарушаются. А тут ещё влада со своими граничными ценами. Но среди топливных трейдеров альтруистов то нет. Вот и имеем дефицит, где реальный, где искусственный.
Ворона• 01 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Может это как-то связано с нефтехранилищам и нефтеперабатывающим предприятиям, по которым влупили?
kom• 01 мая 2022
Удалено администрацией...

MamaGalya• 01 мая 2022
Ответ дляКонфет04ка
Так ставити в рамки трейдерів. В Україні немає інших бізнесменів, що хотіли б в паливний бізнес вклинитись? Створили там майже монополію, а тепер руками розводять. Працювати треба, а не відкати чекати.
Еленнн• 01 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
а вони працюють. !!!!!!!!!!
-----------Укрнафта продала фірмам з орбіти Коломойського автогаз вдвічі дешевше ринку🫰💰⛽️

Укрнафта продала компаніям з орбіти групи Приват скраплений газ за ціною вдвічі нижчою за ринкову.
Торги проходили (https://www.uicegroup.com/results-27-04-22-lpg-ukr...) 27 квітня на біржі УМВБ.

Так, було реалізовано 14,1 тисяч тонн за ціною 28 тисяч грн за тонну на 395 млн грн.

Ринкова ціна того дня була на рівні 50-52 тисяч грн за тонну. За такою ціною у той же період свій газ продала держкомпанія Укргазвидобування.

АЗС групи ’Приват’ Коломойського сьогодні продають скраплений газ дорожче 30 грн за літр.

Через цю угоду напівдержавна компанія недорахувалася близько 300 млн грн.
Конфет04ка• 01 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Вклиниться, чтобы работать в минус? Держаться в установленном властью ценовом коридоре и получать прибыль смогут, наверное, только трейдеры с северо-востока.
Конфет04ка• 01 мая 2022
Ответ дляЕленнн
а вони працюють. !!!!!!!!!!

С автогазом отдельная тема. И маржа по нему сейчас действительно огромная из-за дефицита бензина.
Himikova• 01 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Так всегда бывает, когда власть вмешивается в регулировку цен.Невыгодно его продавать по 35 грн.Вот и все.Наладить цепочки поставок, на бензине привезти...вообщем проблема имеет не одну причину.
Vlada-Maria• 01 мая 2022
Ответ дляЕленнн
а вони працюють. !!!!!!!!!!

кінець епохи бідності продовжується)
автор ZhuZhuPozhuzzzzhu • 02 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
Посівна